0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (292 puan) tarafından
Kızlar birinden hakkınızı almak için nasıl dua edersiniz ve merak ettm beni çok üzmüştü hakkımda onda kalmadı Allah bu dünyada aldı hakkımı dediğiniz biri var mı

10 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet oldu ama ben bisey dememiştim 
(292 puan) tarafından
Bazen de öyle oluyor dimi Allah görüyor zaten kimsenn ahı kimse de kalmıyor sabretmek gerek
(1,862 puan) tarafından
Kalmaz asla bekle sadece
-Reklam-
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Hakkımı yiyenlere bişey olmadı aradan 6 yıl geçti bişey olmadı daha galiba bizimkisi öteki tarafa kaldı 
(7,945 puan) tarafından
İnşallah inşallah bende öyle gozlerinun önüne akıllarına gelirim o an
(7,945 puan) tarafından
Aynen öyle vicdanlı insanlar öyle düşünür
0 oy
tarafından
Ahhhh ahhhhh içimdeki yangın onları oylle bir yaksın ki iki elim hep yakalarinds olsun ben hep Allah'a havale ediyorum ama onların kahru perisanligini gorucem
(292 puan) tarafından
Ben de bekliyorum canım tez zamanda Allah hakkımızı alsın her gece dua ediyorum
0 oy
(7,004 puan) tarafından
Bilmiyorum ama inşallah yanına kalmaz.
0 oy
(48,667 puan) tarafından
bekliyorum sabirla gormeyi☺️
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bekarken isteme meseleleri yüzünden anne tarafiyla aramız açıldı bende kim benim ve ailemin arasını bozmaya fitne fesat çıkartmaya beni ailemden ailemi benden ayırmayı istiyorsa Kurban olduğum RABBİM onun önüne getirsin diye dua etmiştim bir Zaman sonra bişeyler oldu umarım o başına türlü türlü şeyler gelenler benim için kötüyü istememislerdir diye kendimi avutuyorum 
0 oy
tarafından
Ben hakkımı helal etmiyorum rabbim iki cihandada Saadet buldurmasin inşallah 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah onlara öyle dert versn ki beni unutsun dedim önce kocasi sonra babası snra da kendisi öldü.birisine daha öyle dedim bnle çok uğraşıyordu kocasi öldü bnle uğraşmayı kesti.
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Çocukluğum da 15-16 yaş gibi hayatımı karartmaya yemin etmiş iki kişi vardı. Şimdi evliler. Hatta erkek olan senin hayatını zindana çevireceğim derdi her fırsatta. Onlardan kurtuldum ama çok beddua ettim . Kadının 4 düşüğü oldu ve çocuk sahibi olamıyorlar. Bunu hep kendimden bilirim. Üvey annem de bana çok çektirdi onunda 25 yıldır çocuğu olmadı yaşı da 50 oldu artık zaten. Hiç oh olsun demedim onlara ama biliyorum ki bedduam böyle tuttu. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 737 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
0 oy
36 cevap 1,124 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 260 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu