0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kizlar dünden beri çok hastayım ateş ölçü her olctigumde 38-39 ateş  çıkıyor yerimde kalkamıyorum sırf hastaneye goturmesin diye ayağım soğuk suya koyuyur soğuk su ile duş aldırıyor bu sabah saat 4:50 uyandım daha bir kere göz kapatmamisim eşim bahçeye girdi geldi dedi sen daha kahvaltı hazırlamisin ben dedim hastayım anlamiyir musun dedi hastaysan mecburen yapacan kaynan nasıl hasta olduğunda yapıyor birde bitane kızım var ateş varbugun 37 ateş çıkıyor diyirum yok yok iyi diyir benim kızım siz olsanız ne yapardınız 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin ağzına kürekle vurasım geldi
tarafından
Sen niye gitmiyorsun acile eşine minnet ediyorsun takma sana böyle davrananı
(762 puan) tarafından
Gitmeme izin vermiyor ki iyisin diyir
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Saçmalamış ne sana acıyor ne cocuga nasıl baba bu
(762 puan) tarafından
İnsan dışı bır hastaneye çok görüyor
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Tövbe yarabbim nasıl insan bu ya
(762 puan) tarafından
Oyk işte bacım nankör eş
0 oy
tarafından
Napayım ağzına s.çar oturturum. Bunlar böyle gevşek gevşek konuşurken sizin ağzınız armut mu topluyor anlamıyorum.
(762 puan) tarafından
Dedim bidaha hasta olursan sana bir bardak su yine vermicem o hastaydı basindna ayrılmıyordum ben nankör
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Wala alir kizimi anama gderdim.sen ne bokumu yersen ye ben anama gdyorum belki iyilesince gelirim der ceker gderdim.hanzoya bak
(762 puan) tarafından
Bacım gurbet gelin geldim keşke yakın olsalardı p hastalandı ben başından ayrilmadim nankör işte
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın der bela beddua saydirirdim heralde 
(762 puan) tarafından
Dedim senin voyke bir insan olduğunu bilmiyordim sen hasta olursan sana bakmicmw bir bardak su yine vermicem dedim
(2,092 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın erkek milleti gerçekten nankor
(762 puan) tarafından
Ayn öyle valla
0 oy
(2,142 puan) tarafından

Aynı durumdayız desem bende aynı senin gibi hastayım ama dün götürdü beni acile ilgilendi falan bugünde yeter de kalk iyilesmedin mi diyor nazimizi çekmiyorlar pislikler işte :ermm:

(762 puan) tarafından
Ayn öyle bacım yemin ederim eşim hastalandı başından ayrilmadim
0 oy
tarafından
E sen gıt hastaneye eşin olmadan almıyorlar mı
(762 puan) tarafından
Aliyirlar ama kendis evde 3 aydır evde işi yok
0 oy
(67 puan) tarafından
Eşinde seni kaybetme korkusu yok
(762 puan) tarafından
Ayn öyle çok üzgünüm keşke ailem yanımda olsaydi gurbet gelin gelmek çok zor
(67 puan) tarafından
Ailen yaninda olsa cok farkli tartismalar olurdu ama ailenin yanina gitsen eşinin umrunda olmaz belki allah korusun siddetede baslar ne desem bilemiyorum canim
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun ya iki gündür atesim dinmiyor iki gecedir uyumamış eşim gece 3te hastaneye götürdü altıya kdr durdu öyle eşi Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
canim neden korona testi yaptirmiyorsun? bu ara cok yayginlasti yine. test yaptirirsan okuzz kocan da is beklemez senden yani pozitif cikarsan bak cocugun da hastaymis.hem kaynana ile seni neden kiyasliyor ki. "sen hastayken ben boyle mi yapiyorum" deyin. 
(762 puan) tarafından
İnanki çok haklısın hastaneyr götürmüyor ki yapım daha öncede hamileydim yapmadım Ayn canim onunda ateş var diyiki o hasta oldugunda yine yemek yapıyor eve vakitir dedim benle o bir değiliz ki UK benden yaşça büyük  eşim hastaydı bir saniye başından ayrilmadim
0 oy
tarafından
Valla bir bardak su vermem bundan sonra. Beni dusunmeyeni ben hic dusunmem. 
(762 puan) tarafından
Öyle yapcan bundan sonra
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Zıkkımın kökünü yesin 
(762 puan) tarafından
Ayn canim anlayış yok

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 573 göst.
0 oy
59 cevap 953 göst.