0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından

Oğluşum sabah 8 buçukta uyanır bez değiştiririz tabi yerinde durmaz baya zor oluyor bez değiştirmemiz :) sonra kahvaltı yaparız 9 buçuk gibi sonra öğlen 11 buçuk 12 gibi çorba içeriz 12 buçukta falan uyuturum 2 buçuk gibi kalkar tekrar meyve falan veririm bisküvili falan ya da bisküvili yoğurt meyveli yoğurt tarzı. Akşam yemeğinde de ne yaptıysam onu yediririm bazen çok az yer yemezse gece maması yapar yediririm. 9 da da uyur. Sizinkiler nasıl? Oyun konusunda da çok bişey yapamıyorum malum havalar çok sıcak parka da gitmedik bugün sıkıldı evde. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 aylık bebekle delirmece
(811 puan) tarafından
Dur daha başındasın zamanla daha da binecek tepene
-Reklam-
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Benimki 21 aylık akşam 11 gibi yatar sabahta o saatlerde uyanır hep beraber kahvaltı yaparız meyve saati var bide meyve yer sonra uyur 2 saat kadar kalktığında çorba yer bi kase akşam da bizimle yemek saat 7 gibi sonra tekrar ne yemek istiyosa gösterir veririm yer her gün dışarı çıkartmaya çalışıyoruz genellikle sahile doğru gideriz kumla oynamayı çok sever 
(811 puan) tarafından
Ne güzel benim de eşim çalıştğı için evde yalnızım kimse yok burda kayınvalidem de kendi havasında nedense gelmiyor bize o da çıkmıyor evden sıcak diye. Kendi kendine büyüyor yani
(6,180 puan) tarafından
Elinden geldigince yarım saat te olsa koy arabasına çıkart dışarı cnm temiz hava alsın büyüdüler artık
(811 puan) tarafından
Öyle yapıcam artık cnm yüzüm de alerji oldu diye güneşe çıkamıyorum ama yarın çıkıcam bakalım biraz gezdireyim
0 oy
tarafından
bu aralar cok yogunum canm temizlik yapyorum muhtemelen en az persembeye kadar temizlikle gecer gunumuz arada parka gidiyoruz arada markete carsiya oyle yani
(811 puan) tarafından
Hergün çıkmak istiyor benimki ama ben yetişemiyorum evin işleri hep yarım kalıyor gezme istiyor diye bugün bi evde kalıyım dinleniyim  dedim çok sıkıldı evde durmadı. Burda da yapacak bişey yok kenar mahalle hep yaşlılar var cnm o yüzden çıkasım gelmiyo annemde kaldığım süre boyunca hergün çıktı evime gelince de alıştı hergün istiyor gezme yoruldum valla
tarafından
bizim burada oyle ne deniz var ne sahil yani park bile uzak bana
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Oglum 20 aylık olacak, sabah saat 10 gıbı  kahvaltı yaparız hep beraber ogle 1 de corba ıcer ogle  uykusu olur. Sonrasında meyve yer uyandığında. Aksam 5 6 gıbı aksam yemegı de ne pısırdıysem ondan yer. Gun ıcınde top oynarız parka gideriz balkonda oynar yorulur. Aksam 10 11 gıbı uyur. Gece cok uyanıyor ama tek sorunumuz bu emmeyı cok seviyor benmde uykularım duzensız oluyor malesef 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Sabah 7 7 buçuk da uyanır kahvaltı yaparız. Sonra uyumadan çorba içiririm. 12 gibi uykuya geçer 2 3 saat uyur. Uyanınca yemek yediririm. Sonra yoğurt meyve falan yer 8de tekrar yemek yediririm 9buöuk 10 gibi uyur. Gece de 2 3 defa emmeye kalkar.

Gün içinde oyuncaklarla oynarız, kartları var 25 30 tane onları karıştırır hangisi köpek hangisi kova bana verir misin derim. Resim çizeriz topla oynarız. Çok nadir çizgi film açarım. Konuşmaya pek niyeti yok kızımın. Sürekli ınne bu diye herşeyi sorar. Arada çocuk şarkıları söylerim o da dans eder hareketlerini yapar. Suya bayılıyor zapedemrdiğim zamanlarda kuvveti suyla doldurur oynamasına izin veririm
0 oy
(554 puan) tarafından
20 aylik canım sabah 9 gibi kalkar öğlene kadar sadece bir tane yumurta beyazi yer. Legolarla oynarız boyama yapariz bebeklerle falan oynarız sonra öğlen yatırım birbuck saat uyur. Kalkinca yarım kase çorba içer bir tane muz yer. Yine oyun oynarız ya da arkadaşlarımıza gideriz ya da onlar gelir çocuklar beraber oynar. Akşam da bir kase çorba içer ya da yarısını. Yemekle arası hiç yok. Onun dışında dışarı çıkarız babası gelince onla çıkarız babasıyla vakit geçirir.

Ama park ve oyun hastası 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm oğlum 21 aylık sabah erken az mama içer sonra tekrardan uyur 9   9 buçuk gibi kalkar üstümüzü giyeriz yüzümüzü yıkarız 10 da kahvaltı hazırlarım yapariz ara öğün meyve ne varsa öğlen  çorba içer 1 bucuk 2 ye doğru yatıririm en geç 4 4 buçuk gibi kalkar  yoğurt flan yer veya köfte yaparım haşlama tavuk tarzı 6 da babamız gelir yemek yeriz akşam da gene meyve çekirdek atistirir bizimle yatmadan 1 saa4 önce de gene mama veririm beslenme faslımiz biter yaptiklarimiza gelince benim peşimden zaten ayrılmaz bana  yardım eder çamaşır asarken verir kirli koyar makinaya bulaşık makinasini beraber bosaltiriz  3. Aydır elektrikli süpürge hastası süpürmeyi çok seviyor salonun ortasında durur kartları var onları dizerim sorarım bulup verir salıncak var sallarım hikaye okuruz top oynarız tableti var çizim yapariz abakus  üçgen kare gibi şekilli oyuncaklar var onları yerlerine atar şarkılar söyleriz sar makarayı vs dışarı gideriz akşam bu şekilde geçiyor 1 günümüz ama 3 gündür huysuz son 4 disi çıkıyor arka 2.azilar bu yüzden dengeler şaştı biraz tabi 2 yaş sendromu da eklendi
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benimki 24 aylık sürekli ağlıyor ne zaman düzelecek diye umutla bekliyorum:((
0 oy
(134 puan) tarafından
9 uyuyup sabah 8 e kadar uyanmıyormu hiç 
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Bizimki 2 yaşında uyku düzeni bizimkiye benziyor. Ama bizimki yemezdi. Maşallah sizinki yiyormuş. Dışarı sık sık çıkarmak lazım ama işte her zaman olmuyor. Olsa iyi olur.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde melikeili (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 126 göst.