0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Benim kızım biraz sakin heryrr saldiran bı çocuk değil ama illaki dağıtıyor çekmecelere giriyor peşimden ağlıyor eskiye göre tabii ki rahatladım yemek yeme konusunda iyiyiz ne yesek onu veriyorum uyku konusunda da fazla sorun yaşamıyoruz ama gece 2 3 kere uyanıyor bazen 1 kere tek uyandığı da oluyor 5 dişi çıktı bidir bidir laflar yetiştiriyor bana. Bide çok inat ya yapma dediğim şeyi illa inat edip yapıyor sinirleniyor küsüyor elinden bişey alınca krizler geçiriyor bide hasta olduğunda uykusu geldiğinde karnı aç olduğunda dibimden ayrılmıyor eteğimi tutup arkamdan çekistiriyor bi haftadir da yürümeye başladı işimiz zor gibi böyle işte canlar sizde durumlar nedir nasıl gidiyor

4 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Valla gece uyusa bana yeter gündüz benim peşimde dolaştığı için beraber hallediyoruz herşeyi ama uykusuzluk çok zor hiç uyumuyor ya yoruldum :(
(1,618 puan) tarafından
Benimkide bugün grip olmuş çok ağladı ağlamaktan gözleri şişti bende istemsizce bağırdım çocuğa şimdi üzgünüm
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 ye girsin sen o zmana gör şimdi ki halini 3 e katlar canım 
(1,618 puan) tarafından
Of of zor günler beni bekliyor
0 oy
(8,918 puan) tarafından

Benim oğlum da 18 aylık hala gece uyanması devam ediyor. Gündüz de tek uyku uyuyo bir veya bi bucuk saat. Doğduğundan beri uyumayı sevmeyen bir bebek ama. Tüm gün peşinde dolaşıyor bacaklarıma yapışıp anne anne anne deyip duruyo. İçimi eritiyo. Oyuncaklarıyla hiç oynamıyo. Bulduğu açabildiği bütün dolap çekmece her yeri döküyo :D

(1,618 puan) tarafından
O kadar yoruldum ki bugün. Tek çocukla böyleyse üç dört çocuklu aileler nasil yapıyor
0 oy
(779 puan) tarafından
5 gün sonra 15 aylık olacak inşallah gece bi kaç kere uyanır ağlar azı dişlerimiz çıkıyor acılı oluyor yavrum ağlayarak uyanır anne abi baba dışında köpeği görse bi de hav hav der başka konuşmamız yok 
(1,618 puan) tarafından
Bizde de fazla konuşma yok:))anne baba dede dur git gel cıs üff bu kadar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 147 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde melikeili (19 puan) tarafından soruldu