0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar saatlerdir ağlıyorum eşim yanımda yok zatn hamilelik hormonları malum eşimi de aylardır göremiyorum üstüne üstlük hiç sıkıntımı açabileceğim kimsemde yok eşimden başka. Sürekli onu özlüyorum moralim bozuk oluyo bu da yetmezmiş gibi kayinpederimin sıkıya alması kaynanamın boş konuşması kafayı yememek elde deil az önce eşimle konusuyodu kaynanam ben odamda namaz kiliyodum ve arkamdan işte senin öyle işini bilerek evlendi senle niye üzülüyo gibisinden şeyler söyledi delirdim resmen o sözü duyunca insan özlediği vakit elinde mı üzülmemek her ne kadar onun mesleğini bilerek evlenmiş olsam da illa özlüyo insan bizim de duygularımız var genciz dha eve hapsolmuş gibiyim haftada bir annrmlere gidiyorum onun haricinde evden çıktığım yok abimlerle gezmeye fln göndermezzler her şeyi laf ediyorlar delircem ya eşimin de borcu var çıkamıyo meslekten sabret diyo. Zatn onun desteği sevgisi olmasa bı dk bile çekilecek bı ev deil bebeğim için de üzülmek istemiyorum zarar veririm ona diye ama elimde deil offf zatn hamilelik hormonları bı yandan bolca dua edin kızlar sağlıkla eşime kavuşayim

4 Cevaplar

0 oy
(6,180 puan) tarafından
İnşirah oku bol bol Rabb'im ferahlık versin inşallah 
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet bol bol okuyorum dinliyorum rabbim sabır versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinle bebeğinle gecirecegin nice güzel günlerin var onu düşün sabret ve hiç kafaya takma eski insanlar biraz geri kafalı olur gülüp geç kendine dikkat et güzel beslen keyfine bak eşinle böyle şeyler yüzünden muhabbetini bozma hiç sabir acıdır meyvesi tatlıdır unutma
(21 puan) tarafından
İnşallah biz de o meyveden tadıcaz Allah'ın izniyle
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Dua et sabretmek ten başka birşey gelmez bu durumda elinden kendine bı meşkale bul
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Allah sabrını versin tabiki en doğal hakkın özlemek boş konuşuyo kaynanan Allah gönlünü feraha çıkarsın ❤️
(21 puan) tarafından
Aminn inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Merve Turan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu

379,728 soru

11,367,286 cevap

34,850 kullanıcı

...