0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Aklıma gelen düşündüğüm kimseye anlatamadığım dertlerimi burda anlatiyorum sizinle sohbet etmek bana iyi geliyor.Ben 5 6 aylık hamileydim.Canım da nasıl köy ekmeyi köy yumurtası istiyor.Annemde köye geldi annelerinin yanına.Herneyse o zaman aynı apartmanda oturuyoruz,görümcemle.Görümcem de hamile 3 4 aylık.Sabah konuştuk işte ben köye gidicem falan bu bir neşeli tamam git dedi güldü falan.Biz gittik bir iki saat sonra kaynanam mesaj atmış bana işte sen nasıl onu yalnız bırakırsın helal olsun sana gün gelir senin de yardıma ihtiyacın olur unutma hakkımı helal etmiyorum falan diye.Ben tabi noldugunu anlamadım eşime söyledim eşim de kızmış arayıp gezmek bize haram mı diye.Bana da mesaj atıyorlar sen bizim aramızı bozucaksin neden soyledin diye.Meger ben gider gitmez görümcem kaynanamı aramış çok hastayım beni bırakıp gitti diye.Daha sonra kaynanamın telefonunda ikisinin yazışmalarını gördüm kaynanam yazmış ki kardeşin ararsa hastayım de.Kısaca hasta deilmis o günü bana zehir etmişlerdi.O mesajları eşime de göstermiştim.Daha çok yakaladım ama buda hatırladıkca sinirlendiğim bir anı olarak duruyor.Uzun oldu ama hakkınızı helal edin 

15 Cevaplar

+1 oy
(238 puan) tarafından
Görümcemin değilde kaynanamın yalanını çok yakaladım. oyüzden mesafeli davranırım kendisine.
(123 puan) tarafından
Ben ikisinin de çok kez yakaladım mesafe öyle insanlara güzel şey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbe estagfurullah ne insanlar var ya
(123 puan) tarafından
Ben alıştım artık şaşırmıyorum bile
0 oy
(120 puan) tarafından
Yazık günah ya bu insanlar neden böyle allahindan bulurlat sen merak etme
(123 puan) tarafından
Bilmiyorum bir insan neden birini üzmekle mutlu olur Rabbim yarına biraksada yanlarına bırakmaz biliyorum
(120 puan) tarafından
Aynen öyle Allah'a bırak gerisi boş
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kaç kere hemde 
(123 puan) tarafından
Rabbim sabır versin bizi kötü insanlardan korusun inşallah
(5,272 puan) tarafından
Amin inşAllah
0 oy
tarafından
Gorumcem yoktu ama kaynanamin cok yakaladim yalanini
(123 puan) tarafından
Yalan söyleyen insanları anlamam neden amaç ne
tarafından
Karaktersizlerde ondan
0 oy
tarafından
kaynanamın zaten söylediği konuştuğu 10da 9u yalan o yüzden pek konuşmam mesafe her zaman oldu Tm olur diyip geçtim hep. şu an da görüşmüyoruz bi sorun olduğu için. gorumceler işe hep arkadaşca yaklaştım aynı karşılığı verdiler. kısaca kim neyse bende öyle davranırım genelde.
(123 puan) tarafından
Yalan söyleyen insani sevmem bende yalan söylediğini anladığım zaman hani derler ya doğrularını bildiğim şeylerin yalanlarını dinliyorum diye ben öyleyim
tarafından
Aynn öyle valla
0 oy
tarafından

Benim yüzüme kızım kızım diye yalakalık yapıyordu arkamdan da elin kızı değil mi diyormuş.Yos maa:angry:

(123 puan) tarafından
Çoğu kaynana aynı sen bide benim arkamdan konuştuklarını duysan ohooo
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Düşüncesizler zaten Her şeyi haram ederler fesatlar 
(123 puan) tarafından
Yanı geçmişe bakınca hiç bir sevincimi doğru düzgün yaşamama izin vermemişler
0 oy
tarafından
Kaynanın o attığı yalandan sonra görümcen gerçekten hastalandı mı onu merak ettim bende 
(123 puan) tarafından
Yok ne hastalanması benden sağlamdı ama bütün hamileliği hastayım diye diye geçti doğurdu cocugu yasina basti hala hasta :)))
tarafından
Allah korusun ama ben böyle bir yalan söylesem hemen gerçek oluyor iyi cesaret
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sana yüklenmekle ellerine ne geçecek? Gül gibi yaşamak varken bunlara ne gerek var ne zevk alıyorlar? Hastaysa da gelsin anası baksın sende hamilesin. 
(123 puan) tarafından
Hamileligimde cok ahimi aldılar çok ağlattılar yani bende sordum kendime neden bu kadar kötüler diye ama cevabını bulamadım sonra annesi geldi yanına güya hasta ya 2 3 hafta konuşmamıştım o zaman onlarla
(1,272 puan) tarafından
Konuşma zaten. Yalan varsa tehlikede vardır. Kocan olmadan görüşme onlarla. Allah koruusn  hırsızlıkla veya ağır Bi iftirayla bile suçlayabilecek insanlar demekki.
(123 puan) tarafından
Daha önce yapmadigim şeyleri yaptı olarak da anlattılar zaten yaşadım gördüm ama eşim için gelip gidiyorum eşimsiz pek beraber yan yana gelmiyoruz zaten
0 oy
tarafından
Her sözü yalan yanlış kısa ve net; )))))
(123 puan) tarafından
Niye böyleler ya
tarafından
Meslek leri
(123 puan) tarafından
Hahaha güzel laf :))
tarafından
Valla ya
0 oy
tarafından
çok şükür ne kaynanam ne görümcelerim yalan konuşmazlar böyle huyları yoktur zaten yaşını almış toruna karışmış insanlar..ama çoğu kaynana görümce yalanı bırak dedikoduya meraklı
(123 puan) tarafından
Benimkinde dedikodu iftira gıybet yalan ne ararsan fazlasıyla var çoğu tanıdık sevmez zaten kaynanamı
0 oy
(313 puan) tarafından

eşin kör değilmiş yine de şükür hasta olsa bile hamile halinle sen bakacak değilsin bizimkiler de aynı en ufak şeyleri bile yalan bende ararsam açmazlarsa ekran kaydı alırım eşim her şeyi görür gerçek yüzlerini tanıdı artık :D

(123 puan) tarafından
Eşim ilk defa savunmuştu o zaman beni.Oda biliyor ama ailesi bilmiyormuş gibi yapmak erkeklere kolay geliyor.
(313 puan) tarafından
Haklısın canım ya anne baba hatrı da işte sen her şeylerini göster ama seni haksız yapamasınlar
0 oy
tarafından
Cokkkk yakaladim onunicin hic guvenmiyorum sozlerine flan 
(123 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynn bende en şüphe edilmeyecek Söz de bile şüphe ediyorum
0 oy
(171 puan) tarafından
Valla utanmadan benim yanımda bile yalan söylüyorlar ben yüzlerine vursam surat yaparlar konuşmazlar 
(123 puan) tarafından
İstedikleri gibi surat assınlar onların yalanına ortak mı olayım ben söylüyorum artik öyle deildi böyleydi diye
(171 puan) tarafından
İyi yapıyorsun valla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 217 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,105 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 351 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Zeynom_34 (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 575 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu

385,810 soru

11,534,883 cevap

35,208 kullanıcı