0 oy
1,933 göst.
Diğer kategorisinde (2,385 puan) tarafından
Ben 12 13 yaşlarındayken komşunun evinde çocuklarıyla oynuyordum. Sonra tuvalete gittim bi baktım komşunun kocası tuvaletini yapıyo adamla göz göze geldik öyle utandım ki hemen eve kaçtım. Bazen aklıma gelir gülerim kendime :))

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendı annemle babamı opusurken gırdum ben, gozlerıde kapalıydı rezıller benı uyuyo zannetmıs, bır gordum kucugumde yanı gıttım oturdum koltuga napıyosunuz ya dıye aglamaya basladım ınsan bır psıkolojımı dusunur annem gelmıs kımseye soyleme dıyo bana kızıyo sankı odalarına gırmısım salondalardı
(2,385 puan) tarafından
:) Allah'ım ya kimseye söyleme he
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Anamla babamı :) 
(2,385 puan) tarafından
Onları yakalamayan yoktur herhalde:)
(44 puan) tarafından
Tövbeler olsun yine aklıma geldi güldüm gece gece :)
0 oy
(881 puan) tarafından

Aayy herkes yazmış bende yazicam :D Küçükken 8 9 yaşında ancayım arkadasimi çağırmaya evlerine gitmiştim camları açık kalmış arkadaşıma bakiyim sesleniyim diye camdan azcik kafamı soktum bide ne görüyüm annesiyle babası sarılmış yatıyor ama kadın üstünü çıkarmış kırmızı bir sutyeni vardı aklımda yarabbi o aklımdan asla çıkmıyor şuan gülme krizine girecem resmen :D

(2,385 puan) tarafından
Camları da nasıl açarlar anlamam yani
(881 puan) tarafından
Hiç bilmem ki yüksek bi binada oturuyoruz ama ben bile rahat edip yatamam perdelerim kısa geliyor açık kalan yere minder dikiyorum :D
(2,385 puan) tarafından
Benim eşimde her yeri kontrol eder perdelerin kenarları açık kalır diye korkar düzeltir hep
0 oy
tarafından
Aman millet neler görmüş ben utanırım anlatmaya neler gördüm de 
(1,659 puan) tarafından
Kız peki sen bu postu nerde buldum anamm teee 2022 postu ya
(1,098 puan) tarafından
Eski post hortladı yine hahaha
tarafından
Bilerek yaptım belki farklı şeyler göre olmuştur diye
(1,732 puan) tarafından
Eski post Allah belanı vermesin kız ahaha bal bebek annesi
0 oy
(518 puan) tarafından

Dayımlarda kaldım bı gece aynı odada yatıyorduk benide uyku tutmadı lanet gelsin ki :D

Neyse baktım sesler geliyor dibimde uzanan dayım yengeme güzel sözler söylüyor o iş için. Yengemde of pf yapıyordu görmek istemiyorum duymak istemiyorum demiştim kendi kendime kulaklarimi yavaşça kapatmıştım. Baktım sabah olmuş ayy hala aklıma geldikçe utanıyorum. 

(1,098 puan) tarafından
2022 postu :D
(518 puan) tarafından
Bende hiç tarihe bakmadan yazdım :)) benden önce bugün yazan varmış galiba. Direkt postlarda görünce yazdım :))))
0 oy
(524 puan) tarafından
Tam olarak bende o yaşlarda halamla enistemi gördüm yatakta :))
0 oy
(2,747 puan) tarafından

Yakaladım ama söyleyemem :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 320 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sirin__ (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
2 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Berf (6,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.