0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (660 puan) tarafından
Arkadaslar uzun zamandır dislerimda sorun vardı  doktora gittim 3 kanal 8 tanede dolgu yapılmalı dedi .3 farklı doktor aynı seyi söyledi özele gittim devlette randevu bile alinmiyo malum 9 binden 6 bine indirim yaptı neyse şimdi ben bu dişlerimi yaptirinca artık eski dis olmicak çoğu bozulacak yani geri dönüşü yok çürüklerim olduğunun farkındayım ağrılarım sızım çok vardı  yaptirmaktan yanayım yinede sizden fikir almak istiyorum ilerde pişman olurmuyum yada yaptirmasam daha mı çok pişman olurum şimdiden hepsine çok teşekkür ederim 

2 Cevaplar

0 oy
(873 puan) tarafından
Tabiki yaptırmalısın çürük bulaşıcı bir hastalıktır temastaki dişleri de çürütür ayrıca ani bir ağrın başlar olur olmadık zaman bu seferde doktordu sıraydı randevu uğraşır durursun. Diş hekimliği okuyorum. Fiyatların pahalı olmasının sebebi malzemeri depo bize dolar üzerinden satıyor. Öğrenciyiz bi gidiyoruz 1 aerötere 9bin fiyat istiyor, dolgumuzu kendımız alıyoruz 150 tl bu daha alıştırma için aldıklarımız :(
(660 puan) tarafından
İşin içinde birinden duymak iyi geldi cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimde kahvaltıda dolgum elime düştü şimdi devlet hastanesine randevu bakıyorum bulamıyorum koskoca şehirde sadece 3 tane diş hastanesine randevu var hepsi başka ilçede ilçenin biri 2 3 saat uzaklıkta mecbur özele gidicem tek bi dişin dolgusuna 1250 vericem sana yine iyi fiyat vermişler mutlaka yaptır çürük olan diş yanında ki sağlam dişi de çürütür daha beter olur sağlam dişlerini de kaybedersin 
(660 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ne olcak böyle bilmiyorum valla kimse alamiyo randevu
(9,626 puan) tarafından
Babam kolesterol tansiyon hastası beyninde tıkalı yerler var sürekli bi ayağı hastanede ve bidaha ki ayın 4üne randevu bulabildi özele götürüyoruz yeminler ettiriyo bidaha beni buraya getirmeyin diye çünkü biz ona verdirmiyoruz para kendinden cikmiyo diye özeli istemiyo e kendi verse 1 milyardan aşağı ödeme yapılmıyo muayene harici istedikleri tahlil tetkiklerle beraber bin lirayı buluyo zaten 3 bin emekli maaşı aliyo onuda oraya verse eline bise kalmiyo yazık günah yani insanları böyle özele sürüklüyolar,konu sağlık olunca paranın önemi yok ama durumu olmayanlar ne yapsın valla nereye gidiyo şu halimiz
(660 puan) tarafından
Öyle valla çok doğru söylüyorsun herkesin imkanı olcak diye bisey yok Rabbım yardımcımız olsun valla

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 160 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...