0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Geçen 1 gün boyunca diş postu açmıştım. Dün çektirdim kurtuldum. :D tabi sağ alt dişimi çektirdim.

Bu sefer de Sol alt üst azilar içi çürük dışı sağlam. Yemek yerken beynime dank ediyo..

Kanal tedavisi olurken aciyor mu? Herhalde bir de bir kaç seans da yapiyorlarmis..

Nasıl oluyor anlatır mısınız? 

.

.

Aslında ben bu çektirdiğim dişimi bir tanıdık dişçiye kanal tedavisi ile dolgu yaptirmistim.. Ki her iğneyi dişime sokmasında beynime dank etmişti. Bayilacaktim resmen. Dün de o dişimi çektirdim iyice kopmustu 1 gram agri acı hissetmedim. Acaba sinirleri yok ondan mı bilmiyorum. 6-7 sene önce kanal tedavisi olmuştum onu da söyleyim. 7 sene sonra daha dün çektirdim..Farklı bir özel doktor idi. Şimdi 2 tane alt üst azı dislerim var cok korkuyorum. Çektirmek de istemiyorum kenarları sağlam çünki. 6-7 sene daha kullanmak istiyorum.

.

Yaptıranlar yazabilir mi?

3 Cevaplar

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Dolgu oluyorsa dolgu yaptır canım, iğneden sonra ağrımıyor, dün oğlumu götürdüm temizledi dişi yarın sabah nasipse gerçek dolgusu için gitcez oğlumda korkuyor anne acırmı diyr soruyor ilki gibiyse hiç acımadı diyor, 2. Seansı daha kolay canım 
(2,372 puan) tarafından
Ay inşallah benimki de acımaz ya. Şuan 33+2 haftalık gebeyim. 1 ay kaldı doğuma. Doğumdan sonra yaptırayim diyorum ama korkuyorum açıyor mu diye. Böyle yorum okurken içim rahatlıyor valla allah razı olsun :*
(2,078 puan) tarafından
Doğumdan ilk 3 ay sonra yapılıyor diye biliyorum, dişinin kıymetini bil canım takmalar falan yerini almıyor, ikitane yan yana çektim implant olucak bende ondan korkuorum :)
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Postlarinin hepsi diş ile ilgili oldu masallah :D

0 oy
(305 puan) tarafından
Acimiyor canim yanağına uyuşturucu iğne vuruyor zaten hissetmiyorsun ama iğne vurunca açımıştı  biraz bi seanslik iş canim yarım saat anca sürüyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 160 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

378,331 soru

11,324,014 cevap

34,775 kullanıcı

...