0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar şu hayattan oyle sıkıldım ki ben bekarken 50 kiloydum zayıftım annem başımın etini yerdi az ye kilo alma faln diye ondan gizli gizli yerdim annemde bitecek korkusu vardı hep gerci durumumuz da iyiydi niye böyleydi bilmiyorum evlendim iki çocuk öldü suan 79 kiloyum tutamıyorum boğazımı esim laf sokup duruyor bu insanlar benden ne istiyor Allah aşkına size mi dert oldu diyesim geliyor herkes ama kim görse oha nasil kilo almışın diye söylüyorlar az önce esimle de kavga ettik mutfakta kızarma yagi vardi yerde bende büyük kızla ugrasiyom tuvalette küçüğü komple yağa girmiş batırmış kendini de etrafı da kizdim bu sefer bana cemkiriyor kızın ne suçu var diye sen niue bakmiyosun diyorum cevap yok en sonunda sinirlendi sık.tr git diyip duruyor  bana ya bunun gibi bir sürü şey çalışmak istiyorum kimse bakmıyor cocuklara yalnız kalmak istiyorum hep bu ara 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hoşgeldin depresyooonn
(1,243 puan) tarafından
Aboo bende mi girdim şimdi
tarafından
Gözün aydın ama annenin yaptigi çok yanlış insan çocuğunun bogazindan kisarmi benim annemde gö.tümden basardi afedersin
(1,243 puan) tarafından
Ya düşünüyorum anlam veremiyorum insan evladıma yapar mı bunu ye diyecegi yerde evde yiyecekleri saklardı herseyi sayılı verirdi sana da üzüldüm kuzumm gerçekten
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bunalmissin gönlüne ferahlık olsun inşallah ...yani biz anneler birden fazla şeyle ugrasiyoruz ama küçük goruluyor işte 
(1,243 puan) tarafından
İnsallah canim ya herseyin bana bakmasından bunaldım surekli hizmetçi higi hissediyorum kendimi
(13,821 puan) tarafından
Hele de tek hepten zor aynı şekilde herkes m etme
0 oy
(276 puan) tarafından
Amman bu da fazla dertliymis beee :) diyemeyeceğim ..

İnan bana günler farklı isimler farklı her evde oluyor aynı tartışmalar ..hele çocuklu anneysen bunaliyoruz ...eee biz sakinlik istemeyelim de kim istesin ...

Az biraz sessizlik işini görür ...onu da parayla alamiyorsun ki anasının elini öptüğüm ..:) 

Neyidek en iyisi temizinden bı güzel çıldırmak ..öyle yavaş yavaş olmuyor...sonra bı sakinlesiriz..mümkünse adetten önce ki günlere getir ... eşiniz beyefendiye dünya kaç bucak efenim bı gösteriverin  aaaaaa

Ne yediğine de kimse karışmayacak ulen ..ben üretiyorum ben yiyorum ..siz sanki çok seysiniz deee...de yani biseyler tamam mı 

.

:) Mutlu azıcık çılgın günler dilerim
(1,243 puan) tarafından
Wallahi güleceğim yoktu kiz guldum sagol cidden:)) burnumdam getirmese yediğimi.. sessizlik icin evden dahi gidesim var enterasan bisey :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,715 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bir anne (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.