0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,837 puan) tarafından
Başkaları yüzünden kütüğüm bir kaç akrabam var. Ve ben onları çok özlüyorum. Eskisi gibi muhabbet etmek istiyorum. Çok seviyorum hala hepsini ama barismamiz imkansız gibi bir şey. Çok büyük yanlışları oldu hepsinin. Ama yine de sevmekten vazgeçemiyorum. Keşke insanlar bu kadar kötü olmasa. Neden sevmekten vazgeçemiyorum? Kötülük etmiş olsalar bile görüşmek istiyorum. Bu huyumdan nefret ediyorum 

6 Cevaplar

+2 oy
(7,947 puan) tarafından
Bende dün gece kavga ettiğim götumcemi dovemdim diye düşünüp duruyorum yolaydim ya hak etmişti edepsiz 
(296 puan) tarafından
Sksjjsjshdjsjd
(2,423 puan) tarafından
Ajsjfkfkflfmb :D içinde kalmış yazık:D
(7,947 puan) tarafından
Aynen içimde kaldı benden küçük bana terbiyesiz dedi neymiş benim kdr emeği varmış kızımda dedim bı kere yemek verdin altını mi açtın ayağa kalkıp bana terbiyesiz dedi o 21 yaşında kızım 6 yaşında nerden kızımda hakkı var aslında dovecektim annasi önüme atladi izin vermedi ahh ahh  o saçları alıp yolaydim ya
(2,423 puan) tarafından
Bosver canım onun terbiyesizliği onda kalsın. Senin kaliten sende. Anne kafar kimin emeği olabilir yani
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Valla ben az insan çok huzur tarafindayim..kafam rahat 
(1,837 puan) tarafından
Onlar da gidince kimse kalmadı
0 oy
tarafından
Hayatında ne kadar az insan olursa o kadar rahatsın aslında 
(1,837 puan) tarafından
Onlar da gidince kimse kalmadı
0 oy
(913 puan) tarafından
Kız eskiden bende öyleydim biri bana kötülük yaptığı Zaman yaptığı şeyden çok, sevdiğimden onunla eskisi gibi olamayacagim için üzülürdüm ağlardım tabi bu yıllar önceydi hakedene hakettiği gibi artık hiç üzülmüyorum eskisi gibi değerde vermiyorum zaten ailem dışındakilere
(1,837 puan) tarafından
Ben de öyleyim. Kötü bir şey yaşadığım zaman kusecekler de konuşmayacağım diye üzülüyorum. Yaptıkları gözüme görünmüyor
(913 puan) tarafından
Darbe yiye yiye alışıyorsun canım kalmıyor o duygular Allah iyi insanlarla karşılaştirsin güzel duygularını incitmeyecek
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hem sana kötülük ettiler hemde onları unutamıyosun doğrumu anladım 

Senin nası bi kalbin var maşallah
(1,837 puan) tarafından
Unutamıyorum. Güzel gunlerimizi özlüyorum
0 oy
tarafından
Ben de önceden öyleydim şimdi bir kalemde silip atarım 

Babam dahil 
(1,837 puan) tarafından
Nasıl başardın ben yapamıyorum
tarafından
Yapmazsam ben hasta oluyorum artık evladımı düşünüyorum sinirlenince bana bir şey olursa evladım ortada kalır

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 424 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 463 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 577 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...