0 oy
6,696 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Eşim bana söylemiyor kızlar şifresini ama çok merak ediyorum kimle ne konuştuğunu

52 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Evlendiğimiz ilk gün şifreleri aynı yaptik o günden beri ikimizde değiştirmedik. Bana şifresini vermese kötü düşünürüm kıyameti koparirim. Bu konuda taviz verme canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından

şifresini biliyorum saklamaz eşim hatta tel bile değişse şifre aynı kalır. ama Allah var daha bi kere açmışlığım da yok :D

0 oy
(119,126 puan) tarafından
Benimkinin sifresini ben bilmezsem kiyamet kopardi ama biliyom ☺️ oda benim sifremi biliyo
0 oy
(162 puan) tarafından
Hiç öyle bişey yapmadı da yapsa paralarim valla onu
0 oy
tarafından
Bn istedgmde vermesse bn o telefonu kirarim her vermiyorsaki demkki bisyler var derm 
0 oy
(902 puan) tarafından
Esimde bende birbirimizin şifrelerini biliriz.esler arasında gizli saklı olmaz bence şifreyi vermeme sebebi vardır illa erkeklere güven olmaz valla ya burda okuduklarim dışarda gorduklrrim beynim duruyo 
(38 puan) tarafından
Aynen valla bende korkuyorum
(902 puan) tarafından
Eşinin huyunu şimdi en iyi sen bilirsin ona gore davran trip kavga vs al sifreyi bak bos birakmayada gelmez nede olsa bakmjyo diye
0 oy
tarafından
Benimki ilk zamanlar söyleniyordu bir güzel kavga ettim trio attım paşa paşa verdi :D
0 oy
tarafından
Eşler birbirinden şifre saklıyorsa mutlaka bişi vardır bence yoksa neden saklasın ki 
0 oy
(142 puan) tarafından
Sifreden ayri benimde parmak izim var telefonunda))) 
0 oy
tarafından
Baştan nasıl aliştirirsan oyle gider dahada düzeltemezsin en baştan bütün şifrelerini aldim herşeyini alip oyle kabul ettim onu.. evlendikten sonra adam sen benimsin diyip boku yedirtiyor onlar zannediyorki onlar ne yapsa biz eve bagliyiz ben herşeyi en başta ele aldim. 
0 oy
(162 puan) tarafından

illaki sebep vardir sadece sifrelerini vermeyen adamlar mi aldatiyor sifre verenlerde eve gelirken siliyor ayni sey:'(

0 oy
(1,353 puan) tarafından
O telefonu beyninde patlatırdım net 
0 oy
tarafından
Öyle bir şansı yok beni şüpheye düşüremez 
0 oy
tarafından
Vermemezlik etmedi biliyorm şifresini zaten diyelim ki vermedi şifresini kırarım veya format atarım kendi kaşınır
0 oy
tarafından
verdirttirirdimm burnundann getirirdim bunu bildiği icin de sifresini degisemez korkudan
0 oy
(468 puan) tarafından
eşimin tel şifre yoktu telefon arama yapıyordu

aşkım şifre koydum dedi tepemden kaynar sular boşaldı nedense....

sonra senin şifre ile aynı deyince ona güvenim iyice arttı
0 oy
(901 puan) tarafından
Yiyorsa koysun bakalım 
0 oy
tarafından
Kıyamet kopar keserim onuu ;))
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Bir şekilde şifreyi çözüp sakladığı her neyse yüzüne vururdum canım 
0 oy
tarafından
Biz kaynımın evine gidince şifre koyarız telefona eltim telefonu kurcalamasin diye bir keresinde şifre koydu ben görmedim şifreyi aldım yaptım olması sordum söylemedi umursamadım sonra kendisi söyledi şükür öyle bir huyu yok kocamin hemen söyler şifresini ve benden bir şey saklamaz allahım bozmasın yaaa zaten şifre koyup sakliyorsa kesin ve net bir şey var zaten orda 

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 631 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 781 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 723 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 707 göst.