0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar eşim asla telefon şifresini vermiyor ısrar etmeme rağmen. Geçen telefonu lazım oldu yine ısrarla vermedi. Açıp ver dedim onu da yapmadı, açtı ve yapacağım şeyi kendi yaptı.

Hiç aldatacak bir tıp değil ahlaki ve dini yönden çok iyi bir aile de yetişmiş. 

Siz olsanız ısrarla şifreyi sorar miydinız, yoksa zaten güveniyorum deyip irdelemez miyidiniz

46 Cevaplar

0 oy
(1,532 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Durmalisin tabi bn biliyorum eşimin kini vermezse telefonunu kirarim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah kolaylık versin. Eşimden biliyorum başını kasiyamayacak kadar yoğun diyorsun ya adam başka kadınla meşgul olduğu için öyle oluyordur. Hiç kimse anlattığı kadar meşgul değildir aslında öncelikleri farklıdır hepsi bu. 
+1 oy
tarafından
Vallah benim eşim asla aldatmaz demeyin nefis bu insan hiç beklemediği eşinden görüyor ama inşallah yoktur öyle birşey bir eş neden şifresini vermez saklar ben bunda bir bit yeniği ararım 
0 oy
(4,554 puan) tarafından
O ona bakmiyo maalesef benim eşim yapmaz diyemem yapan yapiyo 
(264 puan) tarafından
Benimki cidden yapmaz diye düşünüyorum ya zaten işi çok yoğun başını kaşımaya vakti yok ama ne sebeple vermiyo
(4,554 puan) tarafından
Bilemiyorum siz daha iyi tanıyorsunuz tabiki
(951 puan) tarafından
Bana göre bu benim kendi düşüncem eşler bir birlerine tlfon şifresini vermiyorsa ben bu işte birşeyler ararım neden yani neden vermezsinki
0 oy
(143 puan) tarafından
Bence üstüne gittt
(264 puan) tarafından
Olabilir düşüneyim bi
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Ben olsam illa ısrarla derdim ver şifreni sizin için demiyorum yanlış anlamayın ama kimseye güvenmeyin fazla istediği kadar dini ahlaki iyi  olsun yapıyor bazıları çünkü etrafımda buna çok şahit oldum 
(264 puan) tarafından
Ya aldatma olmaz ama neden şifre vermiyor aklımı kurcalıyor
(1,187 puan) tarafından
Valla hem kadının hem adamın ikisinin birbirinin şifresini bilmesi gerekiyor sonuçta neden durduk yere şeytana yol açılsın ki zaten yapmak isteyen her türlü başka şekilde yapar ama elbet kadın onu bir gün yakalar
(7,871 puan) tarafından
Ne kadar.eminsin aldatma olmaz diye
0 oy
(564 puan) tarafından
Ben kesinlikle ogrenirdim vermiyorsa demek ki birşeyler var
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Eşimin telefonuna alıp bakmam, o da benimkine bakmaz
(1,268 puan) tarafından
Doğru kontrol etmeye bilirsin guveniyorsan ama ihtiyacın olduğu zaman isteyince vermiyorsa orada bir sıkıntı var demektir. Benim ya da eşimin telefonu hep ortadadır. Ya da ihtiyacım olduğu zaman alırım o da benimkini alır. İhtiyaç halinde sakliyorsa normal degil
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Hadi şifreyi söylemiyor isteğinde vermediyse sıkıntı belli etmeden her seferinde sifresinden birşey öğrenin sonra bos buldgunuz bı anda bakarsanız belk birşey yoktur içiniz rahat eder
(264 puan) tarafından
Evet şifreyi bulmaya çalışayım
0 oy
(3,247 puan) tarafından

Çoook özür dilerim. 

Şifreyi vermiyor ve güveniyor musunuz! 
İnsan doğasına aykırı. Koz arkadaşım bile şifresini söylemese gizlemek istediği özel bişeyi var diye düşünür saygı duyarsın. Ama eş olmak başka. Kafın kocasından gizli komşuya anasına babasına gidemiyorken bunun sevap günah olduğu tartışılırken eşlerden biri olan kocanın telefon şifresi vermemesi ne demek. Üstelik uyarılmasına rağmen. Değil şifre bilmemek ekranı ters çevirip koyması bile sıkıntı. 
Her davranışta bişey aramayalım atamam ama beni bunca işin gücün arasında bir de güven sarsacak bi durumla uğraştırmasın bi zahmet. Ben yapmıyorsam o da yapmayacak. 

(264 puan) tarafından
Aynen çok ısrar ettim şifre için vermedi.
0 oy
(18 puan) tarafından
Kıyameti koparır yinede alırdım o şifreyi. Evlilikte gizli saklımı olurmuş. Aldatmak hiç öyle aileye falan bakmıyor yapan hacı hocalarıda çok gördük. Aynı şeyi sen yapsan acaba onjn tepkisi ne olurdu. Unutma bi b*kluk olmasa şifre dahi olmazdı o telefonda
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Telefon kurcalamam, benimkinin de kurcalanmasını istemem ama bu kadar dip köşe saklıyorsa eline bile vermiyorsa o da hoşuma gitmez. Bence al karşına sebebini sor. İnat etmeye devam ederse sen de kendi telefonunla aynı şeyi yap ona.
0 oy
(7,358 puan) tarafından
akşam uyumadan önce bırakıp gider telefo nu bana şifresinide bilirim ikimizinde aynı lazım olursa acabilelim telefonumuzu
0 oy
tarafından
Valla kimseye guvenmiyorum artık yapmaz da demiyorum yapabilir hele ki sifresini vermiyorsa vardır bi haltlar
0 oy
(768 puan) tarafından
Bence telefon şifreleri eşlerden gizli olmamalı.esimin şifresini sevgili döneminden beri bilirim oda benimkini bilir
0 oy
tarafından
Eşim şifresini bana verdiği için bildiğim için sıkıntı yok. Vermeseydi sıkıntı olurdu ozamn
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Ahlaki ve dini yönden iyi  kardeşleri ve babası hoca olan kendi de 5 vakit namazını kılan kuranını okuyan eniştem ablamı aldattı canım kimseye güvenmiyorum ben şu dünyada 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben o telefonu kırardm net. Eşimle şifre desenimiz aynı kesinlikle gizliden değil o senin kocan direkt isteyin şifre gizlemek ne ya 
(264 puan) tarafından
Vermiyor ne yapayım
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bu kulaklar neler duydu cami hocası olup çocuklara göz diken yani o yüzden hiç kimse yapmaz diye bir garanti yok eğer şifre vermiyorsa bunun altında bisi ararım ben
0 oy
tarafından
Ben bilmiyorum eşimin şifresini kartların şifresini bile bilmem telefonum şarjda idi az bişey bakacağım açar mısın dedim açıp verdi hemen yapan her türlü yapan irdeleme fazla derim 
(264 puan) tarafından
Bende kartlarını filan bilmem. Ne güzel açıp vermiş benim ciddi bir işim olduğu halde vermedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 68 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 632 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 723 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 707 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu

378,348 soru

11,324,567 cevap

34,775 kullanıcı