0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Kizlar mevlutte hediyelik ne dagittiniz .  

9 Cevaplar

0 oy
(3,770 puan) tarafından

Kokulu güzel bi pembe renkte kalpli ve bebegimin resmi olan yazı olan bi kutu icndedydi onu dagittim

(3,770 puan) tarafından
Hediyelik olarak evet ama onun dışında koskoca bi tencere sarma pilav 3 tepsi su böreği tatlı ayran atistrmliklar vs de vardi
(283 puan) tarafından
Aynen ikramda olcak o tarz tabiki .. yasin setinden siparis ettim kiyameti kopardi annem neden ona sormamism die halbuki sordum lokum kutusu yerinede  ucgen kulah gibi olan seyden olsun dedi yani baska altarnatif ne olabilir ki yani die sorim dedm canm
(3,770 puan) tarafından
Bizde onları düşündük ama bence gereksiz ole şeyler canım. Sipariş ettiğim siteyi bulablrsem soleyim  sölerim ordan hem uygun hemde fikir edinmiş olursun belki cnm
(283 puan) tarafından
Aynen canm bi bakim
(3,770 puan) tarafından
Mevludimvar.com du snrm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yasin kitabı tesbih lokumluk dağıttım birde çoklat daiğıtmıştım 
(283 puan) tarafından
Bende ondan siparis ettim az once .. annemde cildirdi baska bisey dagitirz sormadan ne siparis ediyosn die halbuki sormustm .. baska ne olabilir die dusundum
tarafından
Bizim burada böyle dağıtılıyor canım birde dolap magnetide dağıtılıyor :) iyi yapmışsın
(283 puan) tarafından
Ayetel kursi magnetide var kuzum icinde o yuzden ekstra magnete gerek duymadim benm ikizlerm var maddi sknti var en uygun mantikli seyler bulmak zorundaym
0 oy
(2,103 puan) tarafından

image

yasin-i şerif kitabı, tesbih, lokumluk, ayet-el kursi  yazan magnet,  

10 çeşit de ikramlık yaptım :)

(283 puan) tarafından
Bende az once yasini serif setinden siparis verdim annem tabi cildirdi neden bana sormadan veriyn die halbuki sordum hatta lokumluk yerine ucgen kulah gibi sey var ya icine seker cesitlerini dolduruyosn ondan olsun dedi ..baska seyler dusuncek olabilirmis  ee aklima dagitacak baska bisey gelmiyo yani altarnatif varsa sorim dedim canm
(2,103 puan) tarafından
Bende de lokumluk var ama üçgen olarak yaptırmadım kare kutu daha güzel benim için mevlitte başka şeyler olmuyor ki. Mevlit demek kur 'an demek o yüzden gidebilecek hediyeler böyle şeyler canım. Magnet, lokum, kitap, tesbih
(283 puan) tarafından
Aynen oyle canm gelde anlat iste .. her seye bi bahane . Kare kutu bencede daha zarif ve lokum koy gitsin obur turlu icine cesit seker alman gerk
0 oy
tarafından

Bende yapcam canım doğum parası yatınca bebekli anahtarlık dağıtcam birde çikolata bilmem uygun olurmu 

(283 puan) tarafından
Anladm canm yasin seti siparis verdim iptalmi etsem acaba
tarafından
Yani genelde herkes dağıtıyoya ben birazdaha kullanışlı bişey olsun dedim anahtarlık yaotırcam
(283 puan) tarafından
Aynen canm ne bilim kalabalik olsun die  set geldi aklima
0 oy
tarafından

image

boyle mumluk ve lokum dağıttık canım 
(283 puan) tarafından
Sagolasin canim ne kadar mâl oldu ..
tarafından
Kuzum annemler yaptırdı kutahyadan tanesi 1 lira civariydi bunlarin.
(283 puan) tarafından
Anladim Iyimis canm .. sagol :)
tarafından
Ne demek canim
0 oy
tarafından
Canım internetten mi sipariş verdin yasin setini bende yaptırmayı düşünüyorum ama nereye sipariş vereceğime karar veremedim 
(283 puan) tarafından
En uygun ikra mevlid hediyelik die bi sayfa canm
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ben desenli seker yaptiriyorum ❤☺️
(283 puan) tarafından
O nasil oluyo canm renkli sekerlerdenmi :)
0 oy
tarafından
Kokulu tesbih

Cep Yasin kitabı üzerine oğlumun ismi mevlit hatırası yazdırdım

Bir de karışık lokum
(283 puan) tarafından
Anladm canm sagol sanirim benm ocinde en mantikli o olucak :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim ki daha karnımda ama şimdiden ne dagıtıcagmı planladım :) belki fikir olur size. Ben mevlütte dört dörtlük olsun istiyorum herşey cok önemsiyorum mevlütü. Hepsini kendim hazırlıcam inşallah buraya fotoğraf koymakta nasip olur. 

-kokulu tesbih 

-lavanta şişelerinde gülsuyu

-minik kavanozlarda badem şekeri

-lokum (jelatin içinde süslemesini kendim yapıcam)

-hediyelik havlu

-lavanta kesesi

Hepsinin paketleme ve süslemesini ben yapıcam Allah izin verirse inşallah 
(283 puan) tarafından
Insallahh canm bende yapardim ama malesef tek bebek olsalar  fazla masraf olmaz ama iki tane olunca pek ucamiyorum
(25,224 puan) tarafından
Doğrudur Allah sağlıklı dünyaya gelmesini nasip etsin yavruların
(283 puan) tarafından
3 aylik olduk canm cok sukur ama erken dogduklari icin mevludu erteledik :)
(25,224 puan) tarafından
Oh oh maşallah :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 90 göst.
10 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 271 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
0 oy
4 cevap 678 göst.
31 Ağustos 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu

377,126 soru

11,286,313 cevap

34,694 kullanıcı

...