0 oy
356 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ay bugün bir tane kadının oğlu birini dövmüş galiba parkta artık ne olduysa oğluna bir sürü laf söylüyordu hiç başınıza geldimi bir tane kız var hergun parka gelen kızım iki yaşında hep çocukları dövüyor neden bilmiyorum 8 yaşlarında benim kızımı kay kaya koydum hemen kucakladı sıktı dün bacaklarinin arasına aldı küçük çocuk ama hep çocukların canını yakıyor annesi de yok basinda 

11 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benimki çocukları dövüyor daha iki buçuk yaşında inşallah bırakır huyunu
tarafından
Bizimki beni dövüyor kolay kolay vurmaz ama görürse aynısını yapıyor
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Parkta olmadı ama bir 3 yaslarında çocuk bir magazaya girmek için diretiyor aglıyordu. Çok tatlı gözüküyordu. Annesi yüzüne bir patlattı bebek arabasına depti gitti yoluna hiç unutamam. O tokatı sanki annesi bana attı. Çok üzülmüştüm. Kuzu seninde çocuna öyle sıkıyorsa uyarsaydın. O şekilde dokunamazsın diye. Annen nerde vesaire gbisine. O da çocuk çünkü
0 oy
tarafından
cocugun basina durmazsan doven cok olur malesef 6 yasina geldi dolaniyorum hala, sorunlu cocuklari gorunce kizimla iletisime giriyorum goruyolar bunun annesi basinda bisi yapamiyorlar
tarafından
Benim kızım küçük zaten başından ayrilmamam mümkün değil asıl bizim değil en çok döven çocuğun annesi çocuğuna bence sahip çıkması lazım cnm
tarafından
aynn oyle oyleleri yuzunden oturamiyoruz ki millet rahat
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çocuklar ebeveynlerden ne görürse onu uyguluyor ne yazık ki ya yani şiddet çok küçük yaşta başlıyo ne görüyor neye maruz kalıyor acaba  ben hem üzülüyorum hem endişe ediyorum çocuklarımı da hep tembih ederim uzak durun öylesi kişilerden hiç muhattap olmayın size bir şey diyecek olursa o zaman tavrınız net olsun ben seninle oynamak istemiyorum falan diyin diyorum çünkü düzeltmek istesemde düzeltemem malesef öğüt almıyor o bir çocuklar zorlar yani 
tarafından
Evet öyle ama ama bazılarında çok aksi ve huyda edinmiş oluyor sokakta çocuklar birbirinden malesef
tarafından
Parkta çocukların birbirine ettiği küfürleri görsen varya dersin bunu nereden biliyor öğreniyor gerçekten çok kötü ortam
(4,426 puan) tarafından
Öyle canım ne yazık ki hiç büyük küçük dinlemiyorlar artık işte yetiştirilme tarzı tamamen küfür falan etmezler ama benim yeğenlerimde öyle lakayıt tipler kızıyorum kızım öyle olmaz bak kaç yaşında ınsanlar var sizin karşınız da işiniz düşünce yağlayıp balliyosunuz işiniz bitince çalıp  çalıp azarliyosunuz olmaz diyorum ama nerede dinleyecek çocuk bide ergenler ki zaten aman aman hey yani ")
tarafından
Engenler çok zor kardeşim erken ergenliğe girdi 9 yaşında ve 12 yaşında baş wedemiyor annem babam
(4,426 puan) tarafından
Biz hiç bilmedik valla ne zaman girdik ergenliğe ne zaman çıktık sendrom falan anamızdan bir terlik yerdik babamız bi hot derdi pamuk gibi olurduk olduğumuz yere otururduk "D şimdikiler allah etmeye her şeye hem erkenden giriyor hemde dibine kadar yaşıyor yaşatıyor
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bugun bitanesi hepinizi doverim demis benimkide korkmus gittim yanlarında kimse kimseye vuramaz kizim kimseye vurma sakin diye yüksek sesle soyledim ki o kizda duydu elin simarik çocuğu vuramaz anasi dursun basinda 
tarafından
Aynen şımarık bir çocuk çok hep kendi dediği olacak çok asabiydi
(48,690 puan) tarafından
cocuk o diyorlarda ben kızarım çekemem oyle
0 oy
tarafından
Allah'a şükür öyle birşey ile kasilasmadim AVM deki oyun alanında bir çocuk kaydıraktan itti ama özel bir bebek olduğu için ses etmedim 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Valla çocuktur bu yapar diyenlerden değilim.oglum 2 yaşında bize şiddet uygular şiddet dediğimde kızdığında bize vurur gelan qma dışarıda qsla yapmaz ve bi başkasına vurmaz İnşallah ta ole bisi olmaz ama parkta felan yanlışlıkla da olsa çocuk oğluma çarptığında valla tepkimi gösteriyorum hem çocuğa hem anasına 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
benimki de dövüyordu 2 yaşındayken şuan 4 yaşında bıraktı şükür 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Ay hiç sevemiyorum böyle çocukları ya
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Cok şükür ne benimkiler birini dövdü nede döven oldu. Hic oyle bi durumla karşılaşmadım 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hiç başıma gelmedi çünkü kizimi yalnız bırakmıyorum. Böyle olaylara fırsat tanımıyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 850 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 871 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cananadiguzel (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 684 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.