0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Varsa gelin beraber ilerleyelim ? 

Ben bi türlü eskisi gibi azimli olamıyorum kızlar ya beraberliğe ihtiyacım var sanırım :ermm:

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Japonum boşver gel çiğköfte yiyelim yhaaa  :D

tarafından
Düşman Karııııı :D
Yha aşko tam 15 kilo fazlam kalmış ama ben geri almaya başladım hastalanınca diyeti sporu bıraktım ama geri başlamak istiyorum bi türlü olmuyo :(
tarafından
2 aydır çok çok iyi götürdüm aralıklı oruç yapıyordum sicaklarda spor hak getire tabi onu çaktırma ama 3 gündür gözümden çiğköfte gitmiyor deli gibi onu yiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Sıcakta nasıl yapiyorsunuz sporu
tarafından
Yapamıyoz kuzum işte sorun orda :D
Bi başlasam ilerlesem devamı gelir de işte
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben bir ton kilo verdim hedef kiloma son 3 kilo
tarafından
Seninki az kalmış yaa ne güzel benim daha 15 kilom kaldı :(
Peki sarkma filan oluştu mu ?
(2,052 puan) tarafından
Nasıl verdin kiz azmin nasıl kırılmadi
(1,856 puan) tarafından
Bel inceldi sarkma olmadı sebebi de galiba her gün yürüyüş ve ev işi yapmamdi
(1,856 puan) tarafından
Gece  açlığı olmadan zayıflama olmaz ilk günler çok ama çok zordu bir de bu günler çok fazla kilo olmayınca zor gidiyor diyet
(2,052 puan) tarafından
Maşaallah canm şuan kaç kilosun boyun kaç
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hedef koloma son 9 :-,) ama dayanamıyorum arada yiyorum yasaklı şiyler ")
tarafından
Bende öyleydim ama şimdi full yiyorum ilerleyemiyorum bi türlüü :(
Benimde hedef kiloma son 15 kaldı canım
(4,426 puan) tarafından
Bak ben ac karnına nescafe ye limon sıkıp içiyorum onunla iştahımi kestim ve zayıfladım tavsiye ederim 1 fincan sade nescafe yarim limon yap iç
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim deniycem inşallah bi başlarsam
tarafından
Canım sade Nescafe derken hangisi ? 2si 1arada olan mı?
(4,426 puan) tarafından
Hayır canım sadece granül kahve bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı üstüne de yarim limon suyu böyle hazirlicaksin
0 oy
tarafından
Aynen irade sıfır..iki gün spor diyet yapsam üçüncü gün kaçamak oluyor
tarafından
Benimki artık 2 gün bile sürmüyo canım yaa oysaki aylarca azimle diyet yaptım düzenli spor yaptım
tarafından
Ekmeği kesmedim azalttım evde de leslie ve zumba tarzı sporlar var 30 dklık onları yapıyorum..yanı başımda spor aletli park var ama çocuklar durmadığından pek uzun yapamıyorum..artık okul açılınca git gel yaparak veririm diye düşünüyorum..bir de korse giyerim.yemek konusunda azalma olunca sarkma oluyor göbekte korse ile toparlanır.bitki çayları içmem sağlıksız çünkü yeşilçay olabilir
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Son 8 kilom kaldi hedef kiloma insalalh verebilirim aslinda vermistimde2 kilo almisim bayramda ya of:'(

tarafından
Ben bayramda 3 kilo aldım 75e düşmüştüm şimdi 78 im ve bian önce diyete başlamam lazım canım sporada başlamam lazım kollarda koltuk altından sanki biraz sarkma oluşmuş gibi çok morelim bozuldu :(
(1,251 puan) tarafından
Malesef sarkma gobekte göğüste her yerde var bnde cok uzuluyorum ama yapicak biseyde yok senin yine çok yokmuş kilon.
Ben 94ten 81e düşmüştüm yarindan itibaren yine sıkı bir diyete basliyorum suan da 82.7 falan geliyorum yarin tekrar tartilip basliyorum Allahin izniyle hedefim benimde 75
tarafından
Gel yarın beraber başlayalım canım neler neler yapıyorsun ?
(1,251 puan) tarafından
Cnm ben basladim bugun gün aşırı yada yapabilirsem hergun leslie yapiyorum bazen 30fk bazen 45 dakika terleme esofmanim var onu giyip sudan cikmis balik gibi oluyorum spor bittiginde:D yag yakmaya yardimci bi kahve var onu iciyorum sabahları ac karnina 3 litre su iciyorum gunde ve ekmek pilav makarna yemiyorum aksamda yemek yememege ozen gosteriyodum yogurt faln yiyorum yada sadece çorba
0 oy
(9,247 puan) tarafından
70me kadar dustum ben ama artık yoruldum 
tarafından
Ahh bende 70e düştüm sonra hastalandım 5 kilo geri aldım bayramda da 3 kilo aldım şuan 78im :(
(9,247 puan) tarafından
Masallah bacım :)
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ben varım yarın 4.gunum
tarafından
Nerden konuşalım canım ne yersek ne içersek atalım birbirimize motive edelim birbirimizi hatta yemek saatlerini spor saatlerini ayarlayalım beraber
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Bugün annemin bir lafı çok zoruma gitti benim bir ablam var kilosu fazla hiç veremiyor diyet yapamiyor yani kısacası, bayramdan önce başlamıştım bayramda misafirlik gezme filan derken biraktim daha başlayamadım annemde sen ablandan betersin kilo filan veremezsin dedi :'(:'( 

Yarın inşallah sıkı bir diyete gireceğim, güzel bir kilo verimde anneme ve eşime güzel cevap olsun eşimde kilomdan rahatsız hep dalga geçiyor gobegimle filan ,kendisi 50 kilo:angry:

tarafından
Şuan 78im canım boyum 1.65 benimde 15 kilo fazlam var hedefimiz çok yakın
(2,052 puan) tarafından
Seninde boyun güzelmiş yarin aç karnına lavaboya gittikten sonra tartilalim ınşaallah birbirimize haber edelim sen neler yapacaksın diyetinde
(2,052 puan) tarafından
Telegram da numaranı gizlediğinde kimse görmüyor zaten oradan haberleşelim mi gelmek isteyen arkadaşlar olursa grup kuralim
tarafından
Tamam canım tartılalım sabah aç karnına
Telegram olmaz canım ya benimki izin vermiyo kendi de kullanmıyo sevmiyo o uygulamayı başka bi yerden konuşalım eğer bana güvenirsen wpten konuşalım grup açalım isteyeni de ekleriz
(2,052 puan) tarafından
Bnmde eşim kontrol eder onun tanımadığı kişilerle konuşma ma izin vermiyor ya
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kaçtan kaça düşmüştün sen canım? Kaç kilosun suan da
tarafından
Maşallah 100den 70e düştüm ama sonra hastalandım bıraktım diyetide sporu da sonrada bi kaç ay içinde tıka basa yedim içtim 8ini geri aldım 78im şuan canım
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Evet bizim hatta grubumuz var
tarafından
Benide alır mısınız canım ya
(2,052 puan) tarafından
Kiz nerde grubunuz var
(1,551 puan) tarafından
Vhatsapta cnm birbrimizi motive ediyoruz
0 oy
tarafından
Ben isterim de emziriyorum kızım iki aylık daha 
tarafından
Anladım canım ama yinede dikkat et Yemene içmene
tarafından
Bulduğumu gömüyorum :p
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Yapalım ben de varım ama nasıl olcak:D

(2,052 puan) tarafından
Boğazımızi tutarak :)(
tarafından
Bi grup varmış canım oraya alacak arkadaş beni sende gel istiyosan
(3,669 puan) tarafından
Tm cnm olur geleyim
0 oy
(2,052 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

bak bnm kilom bu şimdi kahve içiyorum saat:9.43 12 .30 da ekmeksiz kahvaltımı yapacam ınşaallah sende tartildinmi hele kaç çıktın haftada 1 gün tartilalim

(2,052 puan) tarafından
Vee kahvalti tabagim ekmeksiz
tarafından
Canım ben bugün güne baklava yiyerek başladım tartılmayıda unuttum şuanda da sütlaç yiyorum :((
Birlik beraberlik lazım bide bana Internet lazım bi an önce internet bağlayıp grupta aktif olmam lazım sende gelsene gruba arkadaş numaramı istemiş gruba alacak sende gel bence
(2,052 puan) tarafından
Tebrikler dün akşam kendimizi oksdar motive ettik oldumu bu yaptigin
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Şuan yürüyüş yapıyorum düzenli plates yapıyordum ara verdim biraz. Diyet demeyelim de yaşam tarzimi değiştirmeye çalışıyorum. 6 gündür şekeri bıraktım bu 15 günlük bı arınma için. Normal ekmeği biraktim 3 dilim yiyorum sadece oda tam tahıllı ( tamamen azaltmak amacım). Başla zaman su gibi akıp geçiyor normal ekmeği tamamen bırakmak istiyorum. Akşam erken saatte yemeği bırakıyorum bunu uzun süredir yapıyorum. Ogün aralari 4 saat tutmaya çalışıyorum 2 tam oğun bir ufak öğün yapıyorum uzun süredir bunu oturttum biraz.
(2,052 puan) tarafından
Hee 80 misin yani şimdi bende üstte yorum olarak paylaştım tarti mi bak ordan
(2,688 puan) tarafından
Yok kilo vermeden önce canim şuan iyim bana bu kilolar yakışıyor ben zaten basenliyim göbeğim filan olmaz benm 71 gibiyim şuan
(2,052 puan) tarafından
Hee anladim ınşaallah istediğini yaparsin
(2,688 puan) tarafından
Darısı sana da olsun inşallah
tarafından
Bende 78im 70i gördüm çok iyi kilolar verdim ama işte hastalanınca bıraktım kendimi saldım şimdi tekrardan başlamak istiyorum olmuyo bi türlü canım bi an önce başlamak istiyorum offf
0 oy
(5 puan) tarafından
Kızce verdin mi hiç

Nasıl gidiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.