0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından
Kac ayda kaç kilo verdiniz. 2.gunumdeyim ama gun icinde aburcubur tuketiyorum. Cok fazla kilom yok 4 gitsin istiyorum max.

8 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hatunlar yardım edin bacıya,yapanlar vardı burda 
(46 puan) tarafından
Teşekkürler canım:)
(14,428 puan) tarafından
Ne demek görevimiz
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben bir ara yapiyordum biraktim güzel bir 15 kilo filan vermiştim diyet ve spor lada destekledim tabi aralıklı oruç yaparken  yarından itibaren hem aralıklı oruç hemde Ahmet apa diyetine baslicam ınşaallah 72 bucuk kiloyum 12 kilo verecem ınşaallah 
(46 puan) tarafından
Gun icinde aburcubur tukeetiigin oldu mu peki. Ona da dikkat etmem gerek mi
(1,191 puan) tarafından
Aralıklı oruç demek  sabah 12 kahvalti akşam 6 yemek aralarda bisey yersen o aralıklı oruç değil dengesiz beslenme olur daha fazla kilo aldirir
(2,052 puan) tarafından
Evetferek canm kilo vermek istiyorsan abur cubur yemiceksin ünlü mamulleri yemiceksin makarna kızartma yemiceksib
0 oy
(61 puan) tarafından
Yaklaşık 1 aydır yapıyorum canım 6 kilo verdim. Kilo fazlam çok benim o yüzden hızlı gidiyor biraz 
(46 puan) tarafından
Gun icinde neler yiyosun cnm asagi yukari
(61 puan) tarafından
Aralıklı oruç diye niyet etmedim ama yanlışlıkla aralıklı oruç yapmış oldum :D
Kahvaltı: 2 tane haşlanmış yumurta, yağsız lor peyniri, domates biber salatalık ve bir dilim kepek ekmek
Öğlen: bir tane meyve ve yoğurt
Akşam: 1 dilim ekmek, ne yemek varsa ondan ama ölçülü bir şekilde yani makarna pilav da yiyorum mesela
Bu arada haftada bir kere mesela dondurma yedim hatta 1 ay içinde iki kere burger king yaptım falan ve sporsuz verdim kiloyu
0 oy
tarafından
Kaç kılosunuz
(46 puan) tarafından
51 kg
0 oy
(3,669 puan) tarafından
İyi kilo verdirir ama abur cubur yersen hızlı sonuç almazsın ama kilon sabit kalir
0 oy
(77 puan) tarafından
Bende surda bekliyim..ya bu aralıklı oruç nasıl yapılıyor detaylı bilen saatini anlatabilir mi neler yenilir hangi saatlerde yapılır vs
0 oy
(966 puan) tarafından
Abur cubur tuketirsen kalori olur sana.kilo verdirmez kalırsın öyle.diyete uygun hafif doyurucu şeyler ye.
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Aralıklı oruçta vücudun otofaji yapması için yağ yakımı güzel olması için abur cubur değil protein ve lif açısından zengin beslenmelisin. Aralıklı oruçla abur cubur yersen kilonu korursun kilo veremessin o yüzden şekerli yağlı gidalari mutlaka azaltt.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
4 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.