0 oy
174 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar son 3 aydır gerçekten kötüyüm.Dukkan açtık stres oglumun 2 yas sendromu doğru düzgün disari çıkmama arkadaşımın olmaması beni dinleyecek birilerin olmaması eşimin bana ilgisizliği vs.vs çok var artık gün içinde çok çabuk sinirlenebiljhprum en ufak şeye buda çocuğuma yansıyor ki ben bunu hiç istemiyordum bole biri olmak.dun eşime söyledim randevu alicam hastaneye gidicem dedim kaynanam ordan o kadar mi kötüsün dedi.bende o kadar kötüyüm dedim.yalniz kaldık k.validemle bi ara dedi ki noldu istersen bana anlat dedi.bende birileriyle konuşmaya ihtiyacım beni dinleyecek kimse yok esimle sorunlarım var bunu sana anlatamam ( hem cinsellik hemde manevi açıdan kizlar)dedim yani ole kizlar yani eşime derdimi anlattığımda dinlemez çünkü adamın yüzünü bile görmüyorum sabah 5 gece 1 2 hemen eve gelir uyur.afwdersiniz cinsellige o kdr duskun bi insan değilim ama esimle artık ayda 1 kere felan oluyor.ana kuzusu oldu sürekli Anasının ağzına bakıyor resmen eşimden soğudum nasıl desem her yaptığı dediği batıyor.

Kusura bakmayın biraz uzun oldu dediğim gibi derdimi anlatacak başka kimse yok :(

11 Cevaplar

0 oy
(678 puan) tarafından
Tabiki sacma değil gidin bir psikologa yada psikiyatriste birde esra ezmeci var instagramda onu takip edin dediklerini uygulayın eşinizle aranız düzelmesi için 
-Reklam-
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Bende gizli gtcem herseye çok öfkeliyim yılların birikmişliği de var . Bence git kaynanayı da boşver anlamaz seni
(1,946 puan) tarafından
Dinlemiyorum zaten:) kafayı yicez he
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kesinlikle gitmelisin hatta imkanın varsa en az 3 ay terapi al hayatın değişir hayata bakış açın değişir.. Bence şu dönemde bir zorunluluk profesyonel destek çok iyi geleceğine eminim. 
0 oy
(887 puan) tarafından
İnsanlar bedeni nasıl hasta olup doktora gidiyorsa ruhunuz hasta olduğunda doktora gitmekten çekinmeyin ruh iyileşmediğinde insanın her düzeni bozuluyor gidin destek alın sakın başkalarına bakarak ya da dinleyerek gitmemezlik yapmayın. Bende destek aldım zamanında ilaç kullanmak istemiyorsanız konuşma terapisi alın çok iyi geliyor. 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Tabiki git canım bazen sorunlarımız la kendimiz basa çıkamiyoruz bu durumda sağdan soldan destek alınacağına profesyonel destek almak en iyisi bende gittim çok faydasını gördüm Çevremdekiler bile değişimin farkındaydı 
0 oy
tarafından
Tabi ki gidin. Son nokta dediğiniz yerde giderseniz sorunlarınızın çözülmesi daha zor olur.
0 oy
tarafından
İhtiyacının olduğunu düşünüyorsan gitmelisin. Kafa sağlığı beden sagligindan cok daha önemli. Bütün hayati etkiler.
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Tabikide al canım bende çok strestli ve sınırlı olduğum zaman gidiyorum belirli ilaçların var beni rahatlatıyor kendim bile fark ediyorum sinirimi stresimi yani öyle hissediyorsan psikolojik destek almanda yarar bile var canım 
(1,946 puan) tarafından
Antidepresan gibi ilaçlar mi canim
(2,194 puan) tarafından
Evet canim ben sürekli kullandığım bir ilaç var iyi geliyor bana sinirimi stresimi anksiyetik düşüncelerimi duzeltiyor ama herzaman öyle olmuyorum senin gibi ağır strestli geçirdiğim dönemlerde gidiyorum ilk üniversite sınavına hazırlanırken vermişlerdi
0 oy
tarafından
Eşinle ikiniz gitseniz aile terapisti ne ** eşin kabul etmez muhtemelen 
(1,946 puan) tarafından
Kabul etmez maalesef çünkü oğluma ben bana bile vakit ayiramiyor:(
0 oy
tarafından
Bu tarz konularda  tek başına destek almanın birşeyleri çözeceğine inanmıyorum. Çünkü sen anlatacaksın ama çözüm sunacak olan eşin. Dolayısıyla asıl onun destek alıp, senin hayatını  ne kadar zorlaştırdığını farkedip silkelenmesi gerek. Hayatınız düzene girince sen zaten bu bunalımı yaşamayacaksın. Dolayısıyla beraber gitmeniz gerek.
(1,946 puan) tarafından
Gideceğini pek zannetmiyorum malesef keşke birlikte gitsek
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Neden saçma olsun bacım günümüz de ihtiyaçlar hep hat safhada maalesef olmuyor hiç birimiz tam olamıyoruz. Ben şuan ilaç kullanıyorum sırf çocuklarıma bagirmamak için. Git gerçekten iyi geliyor o ilaçlar. 
(1,946 puan) tarafından
Gittiğimde konuşma nasıl başlıyor hani ben derdimi anlatıp doktor busilwr mi sorar nasıl olur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 222 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
12 cevap 321 göst.
0 oy
7 cevap 145 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...