0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Bebeğim doğduğunda aşırı gazliydi ilk 3 ay çok ağladı büyük görümcem o zamanlar bibhafta gelip kaldı şuan görüşmüyoruz onunla sonrasında hep yalnızdım zaten farklı şehirlerdeyiz. Arkamdan o zaten çocuğa bakamiyor biz büyüttük çocuğu demiş kaynimla ikisi sinirden gülme krizine girdim hangi çocuğun bı haftada büyüdüğü görülmüş :D

9 Cevaplar

0 oy
(13,838 puan) tarafından

İnsanlar her zaman konusur...:D

tarafından
Çünkü ağızları var :D
(13,838 puan) tarafından
Ahahah dimi ama takmamak lazım her şeyi ☺️
(496 puan) tarafından
Aynen öyle :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağzi olan konuşuyor 
0 oy
tarafından
Laf ola beri gele bosver.
0 oy
tarafından
Ben olsam veririm ağızlarının payını 
(496 puan) tarafından
Görüşmüyoruz onunla bı kere eşim bı arkadaşıyla alkol almıştı Instagrama koymuş foto çekip herkese benim içtiğimi söylemiş küçücük bebeğim var yapar mıyım. İftira attı yani sonra çok büyük kavga ettik daha konuşmuyoruz konuşmamda eşimde konusmuyor
tarafından
Bunun üstüne daha da çok vermek isterim ağzının payını:D  o zaman o laf getirene ver cevabını i gider söyler ona
0 oy
(350 puan) tarafından
Madem büyüttün askere de yollayaydin de sende :D
(496 puan) tarafından
Demekki 2 hafta kalsa beni de o büyütmüş olcakti :D
(350 puan) tarafından
Ahaha büyük ihtimalle:D
0 oy
tarafından
Yahu desin ne kadar çok takılıyorsunuz laflara sen kendinden anneliğinden eminsen takma onları takıp kendi keyfini niye kaçırıyorsun birde keyfinin kaçtığını anlarlarsa sevindirirsin haberin olsun
(496 puan) tarafından
Yok takilmadim tabikide herkes goruyo tek başıma çocuk baktığımi elimden geleni de yapıyorum sadece paylaşmak istedim ucuz insanları kafaya takmayı bırakalı coknoldu
tarafından
Aynen takma canım
0 oy
(13,349 puan) tarafından
Benim  akıllı oğlum/kızım bir haftada mi büyümüş diye sevseydin yanında bence de sadece gül:))
0 oy
tarafından
Aaaa çok haklısınız siz dogurdunuz hamilelik yaşadınız lohusalık çok ağır geçti sizin dimi haklısınız siz buyuttunuz de :) hatta şey de lohusa pisikojisinden cikamamissiniz daha 
(496 puan) tarafından
Zaten dedimki aynen onlar büyüttü hatta onlar doğurdu ben kim :D
tarafından
Shshshsh Allah'ım cildircam ya
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Benimki de bana sen çocuğun dilinden anlamıyorsun deyip, iki dakika sonra da uykusu var dediğim çocuğu kucağına alıp bak bunlar tavuklar, bak bunlar kuzular diye dışarıyı gezdirmişti :D (Çocuk dediğime bakma, üç-dört aylık bebe) Yavrum ne anlar koyundan kuzudan, seslerinden uyuyamadı, uykusuzluktan huzursuzlanıyordu

(496 puan) tarafından
Çok garipler gerçekten her şeyi en iyi onlar bilir biz kim :D
(1,552 puan) tarafından
Aynen :D Uykusu gelmiş bebeğin gezdirilmesi gerektiğini de biliyorlar, bir haftada çocuk da büyütüyorlar :D
(496 puan) tarafından
Aynen öyle :D
(1,552 puan) tarafından
Bize daha o mertebeler nasip olmadı :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 330 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 508 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy