0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öncelikle herkeze hayırlı günler ve başta rica ediyorum nolır gaza getırecek iyice gerecek yorumlar yapmayın kızlar 5 yıldır eşimle birlikteyim ve sorunlu bi nişanlılık sonrası evlendik severek oldu evliligimiz ama bal gibide belliydı  cok seven taraf bendım kesinlikle eşim degıldı  hoş sonradan kendısıde ıtoraf ettıde neyse evlılgımozde cok aorunluydu esimin ailesi yüzünden cook sorun yasadık boşanma derecelerıne geldık ettık eşimin ailesi son 2 senedır onca olaydan sonra bi tıkta olsa kendılerını gerı cektıler neyse tabı bende eşime karsı zerre güven yok özellikle söz konusu aılesıyse guven kelımesenın g sine bile ınanmıyorum  kaynanam la felan eşimi tek bırakmaya korkuyorum yanı oladar guvenım yok simdi abartıyosun felan dıceksınız neler yasadgmı blmıyosunuz kimse kolakolay bu raddeye gelmez.

Dediğim gıbı son ıkı yıldır gauet mutluyduk rahattık ufak tefek kavgalar oluydo ama hıc buyutmuyoduk bıle ama busefer benım pskoloji çöktü pskologa felan gıttım ettım yok gitgide dahada kötüye gidiyorum ve son 1 senedır esimden sogudugmu dusunuyorum ki hıc eskısı gıbı degılım ona karsı bu durum beni cok sarstı suan aglayrak yazıyorum cok agır gelıyo cnku yasadıklarım rabbım daha buyuk dertlerle sınamasın ama suan esımle en ufak bıseyı cok buyutuyorum onu kaplten kıracak kelımeler kullanıyorum tabı oda bos durmuyo ama olayları genel olarak ben buyutuyorum ve esime zerrece guvenım yok buyuzdenmı bu hale geldım acaba dıye dusunuyorum cnku bana bensız olmıcagını hıc hıssttırmedı ne demek istedgmı anlıyosunuz degılmı yanı ben ha varım ha yokum bana annem aılem bana herturlu yeter sen olsanda olmasanda farketmez dygusunu verdı blmıyorum ya kafam cok kaırısık uzun yazdım hakkınızı helal edın içim cok acıyo cok

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Harfleri adam akıllı yazsaydin anlasaydik canım.

Bir dönde oku Allah'ını seversen anladığın bir yer varmı ?
(6,825 puan) tarafından
He onu bnde sordum kız güvenmeme nedenin ne onu yazmamisin içini de bilmediğimiz için ne diyelim
tarafından
Hemen bir tepki veriyorlar ama anlaşılmıyor anlaşılmıyor anlaşılmıyor
(2,476 puan) tarafından
İnan ki bende senin son yazdığını anlamadım?
Demekki bazen oluyor öyle şeyler
(2,476 puan) tarafından
Canım tepki değil ki kadın ağlayarak yazmış ne kadar doğru dürüst yazabilir ki o an

O değil sadece kimse yazamaz
tarafından
Ben yazıyorum canım :D
-Reklam-
0 oy
(2,544 puan) tarafından
Çok anlaşılır değil yazdıkların ama eşine hangi konuda güvenmiyorsun ? Annesiyle neden yalnız bırakmıyorsun bunları açsan biraz 
(287 puan) tarafından
Eşime güvenmeme nedenim yasadıklarımız ailesi haksızken bile onlara agzını acıp bişey dememsi ama evde tartısma cıkınca aılesını haklı gordugnu soylemesı üzerime gelmesi vs
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Canım evlilikler genelde 5 sene de anca oturur derler evet bu zamana kadar kalbini kıracak çok şey yapmış esin zaten hangimiz esimize güveniyoruz ki ama sen tekrar tedavini ol boyle devam ederse daha da kötüye gider evliliğin ve artik eşinin ailesini umursamayi bırak at arkana ne derlerse desinler umrunda olmasın 
(287 puan) tarafından
Çok kalbimi kırdı çok paramparca etti beni ben ona dünyam derdim o benim dünyamı batırdı
0 oy
(2,522 puan) tarafından
O kadar şey yazmışsın ama neden guvenmedigini yazmamışsineesas konu ne ne hiç anlamadım 
(287 puan) tarafından
Ailesi guzunden yasadıgmız onca soruna  ragmen benı hala haksız gormesı ve buyuzden ona cok guvenım kırıldı düşşem bana ilk tekme vuracak kişi eşim gibi geliyo
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Senin tahammülün kalmamış o yuzden fazla tepki veriyorsun benimde tahammülüm kalmadı en son güzel patladım şimdi kimse gık diyemiyor 
(287 puan) tarafından
Tahammülüm kalmadı artık sabırda edemıyorum dayanamıyorumda kızım aglama sesimi duymasın anlamasın diye içime aglamaktan yüreğim patlicak
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Güven konusu seni sevdiğini yeterince hissettirmiyor mu bu konuda mi tatmin değilsin eksik mi hissediyorsun bu yonden.yoksa başka birşeyler mi var güven konusunda
(287 puan) tarafından
Lafda sevdigini söylüyo ediyo ama söz konusu ailesi olunca hep onlar haklı ben haksız ben kötü biz iyiyken evet ailem haksız dıyo ama bı tartısalım vay sen şölesin vay bölesin benim ailem şöyle benim ailem böyle
(2,692 puan) tarafından
Ya biraz erkeklerde bu var o raddeye gelmemeye çalışın aileleri değil kendinizle ilgili sorunlara yönelin.
0 oy
tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum inan bende öyleyim 2. 5 sene nişanlı kaldık ve her zaman sorun yaşadık nişanlar atıldı yine barışıldı evlndik düzelir dedik yok ailesine hayatta şaf ettirmez haksız bile olsalar hep onlar haklı evlendiktem sonra da boşanma yankadar çıktık her seferinde ama ben aileme kıyamadım kötü huyu yok sen kötüsün dediler kimseyi de inandıramadım hala da öyle  bi kavga çıksın ağzına gelen her şeyi söyler bende aynı şekilde büyüdükçe büyür günlerce konuşmayız bu yaşadıklarımız bizim evlilik değil onuda biliyorum ama aynı şeyleri bende yaşıyorum
(287 puan) tarafından
Nekadar zor bi durum balık bastan kokar derlerdide bizmi anlamadık naptık yuzuk parmagıma gırdıgınden ıtıbaren sorunlar bıtmedı son zamanlarda esimin ailesi durdu busefer benım pskolojı alt ust sorunları ben cıkarıyorum
tarafından
Balık baştan kokmuş ta biz farkında olduğumuz halde bile bile yaktık kendimizi iyi olur dedikçe bataklığa saplandık o düşğnceler hep bende de va r bazen iyi oluyorız ağız dolusu kahkaha taıypruz o esnada bi soğuma geliyor ki aklıma geliyor yaşadıklarım somra acısını çıkarıyorım kavga ediyorum
(287 puan) tarafından
Aynı bende öleyim gerckten  ve ben esimi cok sevıyodum suan tam tersı olmak nekadar yaralayıcı bısey katlanmakta zorlanıyorum herseyı batıyo buyuzden sorunlarda bıtmıyo
0 oy
(10,973 puan) tarafından
Ah bacım hangi adam oyle degil ki? Hepsinin kokune kıbrit suyu. Bir oglan anasıyım insallah ana meraklısı yetiştirmeyecegim. Tabi ki insan bu raddeye kolay gelmiyor. Sogukluk oluyor. Peki evlilik terapistine gitmeye ikna edemez mısın esini. Karsına alıp konussan dallanıp budaklandırmada. Kavgaya sebep bermeden. Bak ben soguyorum bunun sonu ayrılık diyip ikna olmaz mı cok ise yarıyor 
(287 puan) tarafından
Evlilik twrapisine gelırmı blmıyorum hıc sanmıyorum bıkere soyledım gıdelım dıye sorun sıkıntı senın duygularında ben sevdigimden duygularımdan emınım dedi bana
(10,973 puan) tarafından
Yasarlar gülüm yasarlar. Bende cok cektim. Neler gördüm duydum. 8 sene sabır crktim. Bosandım en son. Simdi yalvarıyor. Kötü oldular. Bana yaptıklarını duyanlar götüşmeyi kesti.
(10,973 puan) tarafından
Benimkide onu diyordu o zaman. Tak actım davayı sok oldu. Sonra kabul etti
(287 puan) tarafından
Ya bişekilde kaynanaya gıdıp gelmeyı kesınce gorusmeyı kesınce otomotıkmen sorunlar azaldı afakt bu sefer sorun sıkıntı bende adama hıcbısekılde guvenmiyorum herseyı batıyo  olayları buyutuyorum uzatıyorum kırıcı laflar soyluyorum :(( dıyorumkı keske senı cok sevdıgım zamanlar kıymetımı bılseydın
(10,973 puan) tarafından
Ne yazıkkı oyle oluyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Güvenmeme nedenin önemli önce bu nedir soylemelisin yoksa bilemem içini 

Birde o sana ha varsın ha yoksun gibi davranıyorsa snn onsuz olamama ihtimalini bildiği için gibi ..o ne kadar anneci ise snde eşin olmasa yapamaz gibisin gibi geldi 

yoksa eşinin böyle davranmasına dgl kendine değer vermediğin için üzülmen gerekir ve kendini iyi yapmak için çaba sarf etmen gerekirdi önce bı takıntılı gibisin onları unut
(287 puan) tarafından
Malesef onu cok cok yaptım ben onsuz olamıcagımı cok hıssettırdım ona ama o asla hıssettırmedı bana ve artık bana bıkkınlık geldı kendime deger vermek nedir ? Ben hic blmıyorum böyle bişeyı daha önce hıc yapmadım:(((
0 oy
tarafından
Herkes anlamamış ama ben seni anladım kardeşim sen güvenmediğim için değil yaşadığın şeylerin yükü altında edilmiştir içine ata ata piskolojin bozulmuş. Önce kendini iyi hissetmen lazım ki ailevi konular hakkında aklı başında düşünüp üstesinden gelesin. Allah yardımcın olsun 
(287 puan) tarafından
Evet ya Allah razı olsun gerckten yasadıklarımın altında ezıldım param parca oldum herseyı ıcıme armaktan ole yoruldumkı yuregım kaldırmıyo artık :(((
0 oy
tarafından
20 gün önceki beni yazmışsın. Tartışmadan annemlere geldim biraz kafa dinleyim diye. Ama geri dönmek işini uzatdım baya. O da çok özledi ve kendine çeki düzen verdi  . Ama uzatmaları seni istemiyorum diye deyil, şu işi yapıyım sonra, anneme şu işde yardım edecem sonra, tedavim bitsin sonra dönerim didim 
(287 puan) tarafından
Sen ben olabilirmisin acaba :(( eskiden benı oaramparca ederdı gıder sarılır oper sankı ben sucluyöusum gıbı gonlunu alırdım suan onların hıcbırı yok ve en cokda  ben eşimi çoo sevdıgım zamanları özledim onu sevmeyı özledim :(
tarafından
Canım bazen uyuduğu zaman izliyorum da. O kadar çok sevilirken niye kiymet bilmedin diyorum kendi kendime. Keşke bi şekilde yalnız kalıb kafanı rahatlasan.
Beni çok kasık ağrım vardı. Tedavi adıyla gitdim kaldım 15 gün annemde.
(287 puan) tarafından
Yemın ederım ayrı sımdı soyluyorum yuzune cok sevdıgım zamanlarda nıye kıymetımı bılmedım sımdı ben herseyden gectıkten sonramı kıymete bındım dıye soyluyorum ona anneme frlan gıdemem ben onların evde sıkıntlı burdakı sıkıntıdan kacım derken ordakı sıkıntıue hıremem bunyem kaldırmıyo artık bacım
(287 puan) tarafından
Ben yüzüne diyorum nıye kıymet blmedım doye gecmışe takılma bakma soyle boyle dıyo bana ya
tarafından
Ben eşime kötü kaynana kötü gelin yoktur. "Sorumluluk alamayan eş-oğul vardır , her şeyi sen bu hale getirdin. Zamanında ben gelib annen bana böyle dedi diyince gidib 1 kere annenle konuşsaydın biz bü gün annenle kedi köpek gibi olmazdık " dedim. O da konuşcam dedi. Bilmiyorum konuşdumu ya konuşmadımı mı. Eve geldiğimden kadın bana laf sokmuyor. Toplam 2 defa laf soktu. Sadece yüzüne bakıb birşey demedim. Hepisi herşeyin farkında da,yaptıkları  normalmiş gibi davranıyor.
Benimde annemler çok sıkıntılıydı. Odaya gidib oturuyordum. Yemeyi yalnız başıma mutfakda yiyordum. Anneme içimi döküyordum o yetiyordu bana .
0 oy
(219 puan) tarafından
Sen bayağı dolmuşsun eşine ve ailesine karşı. Emin ol kimsenin evliliği dört dörtlük değil ama yine de hayatı çekilir hale getiren şey eşimizle olan sevgimiz, muhabbetimiz.. insallalh bir çözüm bulursunuz ama ben şu kısmı anlamadım. Neden eşin ile annesini yalnız bırakmak istemiyorsun dedikodunu falan mı yapıyorlar?
(287 puan) tarafından
Cook doluyum eşime cok kızgınım neden bunları yasattı dıye  zaten esıme karsı sogudugmunda farkndayım buyuZden hıcbıseye katlanamıyorum
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Esine neden guvenmedigini de soyleseydin hani ustu kapali konusmussun ne diyelim neye gore yazalim ki? Ayrica sorunlu nisanlilik yasadik kesinlikle daha cok seven taraf bendim esim degildi diyosun belli ki o zamanlar baslamis sorunlar neden bile bile evlendin ki belliymis yani bacm
(287 puan) tarafından
Bile bile lades işte hoş eşimi hala daha cok sevmek şsriyorum cnku sukur son ıkı yıldır duZelmıstık ama bısefer sorunlar bende
(1,223 puan) tarafından
Yani diyebilcegim tek sey zaten basindan belliymis ne diym
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun başka ne diyebilirim 

Evladın varsa ona sarıl onun için iyi ol eğer yoksa bunu kendin için yapmalısın sağlığın için çünkü sen çok değerlisin böyle düşün
(287 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun :(
 Evladım var hamd olsun ama suan okadat cok ayeı ayrı seylere ıcım yanıypkı yasadıklarım eşime guvenmemem  suan onun bana ıyı olupta benım ona kötu olmam felan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 308 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,286 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 900 göst.
21 Ocak 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

380,580 soru

11,394,896 cevap