0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (1,292 puan) tarafından
Kizlar ben eşimin her hareketinden şüpheleniyorum nedense. Eskiden bana çok baskı yapardı her konuda biz bunun kavgasını çok yaptık şimdi düzeldi hiçbir konuda baskı yapmıyor serbest bırakıyor istediğini yap diyor bugün bana dedi benim kartı alın çocukla alışverişe gidin gezin dedi bende gitmedim neden öyle dedi diye şüphelendim. Bu şüpheler beni yiyip bitirecek 

14 Cevaplar

+2 oy
(2,503 puan) tarafından
Destek alin, her hareketten suphelenmek ve hayatinizi etkileyecek sekilde olmasi malesef desteklik konu.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayy valla eşim öyle dese direk hazırlanır giderim keyfime bakarım kötü birsey yok ki kızzz
0 oy
tarafından
Ay kocam.bana diyecek uçarak giderim kız biraz altında bişi arama.hit keyfini çıkar varsa bişi zaten cikar
(1,292 puan) tarafından
4 senelik evliyiz bir yanlışını görmedim Allah var evden işe işten eve gider ama eskiden onsuz dışarı çıkmama izin vermezdi eve harçlık bile vermezdi şimdi sınırsız harcama hakkı veriyor kendine harçlık alıyor kartını bana bırakıyor bu kadarı beni suphelendiriyor ya
0 oy
(7,974 puan) tarafından

Yok artık. :D şakamı yapiyosun

(1,292 puan) tarafından
Şaka değil ya eskiden camdan dışarı bakamazdim o derece karisirdi kartı vermeyi bırak eve 5 lira harçlık bırakmazdı şimdi 360 derece döndü adam suphelendiriyor beni
(7,974 puan) tarafından
Allah sana acimiski eşini yola getirmiş bence ;))))) bide bu yönden bak şimdi düzelmiş şükür et insan durup.dururken şüphe etmez sen biseyini yakaladın galiba  önceden
(1,292 puan) tarafından
Yok birseyini yakalamadim çevresindeki arkadaşları iyi değil sadece ama zaten çok gorusmez
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Önceden yaptığı bi hatası mı var ki süpheleniyosun? 
(1,292 puan) tarafından
Hayır canım önceden tam tersi bir insandı şimdi 360 derece döndü camdan bakmama bile izin vermeyen insan çocuğu al çıkın gezin istediğiniz yere gidin diyor eve 5 lira bile birakmazdi şimdi maaş kartını veriyor al istediğin gibi harca diyor fazla uçurum var eskiyle şimdi de güvenemiyorum niye bu kadar değişti insan şüpheleniyor
(9,626 puan) tarafından
Hayir canım demek istediğim o değil ihanet gibi biseyini mi gördün eger görmediysen hemen kötüyü düşünme belki insafa gelmiştir yaptıklarının hata olduğunu anlamıştır
(1,292 puan) tarafından
Aldatma olmadı ama çevresindeki bütün arkadaşları aldatıyor bana da hep anlatıyor
(151 puan) tarafından
Yapacak olsa gelip anlatmaz sana
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Kavgaların sonucunun faydasını almışssın canm o kadar da şey etme
0 oy
(13,231 puan) tarafından
Yaptığının yanlış olduğunu fark etmiş olamaz mı belki başka bir kötü örnekten ders aldı düzelmeye karar verdi illaki insanın içine şüphe düşer ama herhangi bir yanlışı yoksa sırf bu sebepten de suçlanmaz bence 
(1,292 puan) tarafından
Yok suçlamıyorum böyle şüphelenmek istemiyorum keyfini çıkarmak istiyorum ama elimde değil
(13,231 puan) tarafından
Canım varsa hatası illaki Rabbim denk getirir. İhanetle alakalı değil ama bak şöyle benim eşim ailesine para yollar bana hep param yok der ev geçindirmekte zorlanıyorum der destek ister ama hiç konuşulmamıştı bu aramızda bir tesadüf eseri gorumceme attığı mesajı gördüm ki eşimin bile telini karıştırmam asla ama bir şey bakmam gerekti bakarken mesaj önüme düştü. Yani demem o ki varsa çevirdiği bir iş illaki ayağına dolanır
0 oy
(455 puan) tarafından
Eşin düzelmiş işte daha ne istiyorsun 
0 oy
(511 puan) tarafından
Valla ben bu kadar olumlu yorum yapamicam.Bende bir oturur düşünürüm neden yani bir anda ne değişti  ne dank etti diye.Değismis olabilir ama sebebi ne seninle bunu konusabilirdi en azından gönlünü ferah tutmak için Diğer türlusu benide düşündürür.Sanki sucluda vicdanını rahatlatmak icin boyle bir çözüm bulmus gibi kendince
(1,292 puan) tarafından
Hehh işte yani bir insan elbette değişir ama bir anda bu kadar değişemez rol yapıyor gibi ya anlatamıyorum ama sen anladın
(511 puan) tarafından
Anladım canım ama senin doğru veya yanlış bir fikre kapılman çok olası şu durumda.Senin yapacağın tek şey var ,eşinle karşılıkli konuşman.Ama hesap sorar gibi değilde tatlı dille bakalım neler yumurtalayacak onu ogren
0 oy
(880 puan) tarafından
Bnm kocamda oyle pencereden kafamı cıkesaydım aksma kadr suratı beş Karış ve sınırlı hemn kavga cıkarırdı onsuz karsımdakı dukkana bırakmazdı sımdı tek basıma gıdıp geliyorum bnm dusuncem artk olgunlaşması sana artk guvenmesı artk cocuklar olunca mecbur cıkılyr gidiliyor cocuklar yanında oldugu ıcınde ızın verır bnm cocugum olmadan once cop atmaya bile gıdemezdm aksama kadar o cop orda kalırdı gelınce atardı ve ben attıgımı fark etseydi kıyameti koparırıdı 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Canım en başta kıskanmıştır bakmıştır sende kötü bişey yapacak biri deilsin güveni tam oturmuştur biraz da o yönden düşün yazık adamdan şüphe duyup da kendini de onu da yorma ruhuna yazık
0 oy
(222 puan) tarafından
Valla bunu genelde aldatan erkekler yapıyor sanırım. Vicdanlarını rahatlatmış oluyorlar. Ama bilmiyorum değişik bir durum. Belki parayı bulmuştur:)) 
0 oy
tarafından
Ben olsam gider cocuklari bi yere brakir onu takibe alirdim heralde
(1,292 puan) tarafından
Evden dışarı çıkmıyor ki iş yeri de evin karşısında zaten 5 dk geç gelmez eve
0 oy
(465 puan) tarafından
Eskiden kalan kötü bir anınız varsa belki ondan olabilir bende esime karşı öyleyim :D kaynananın oğlu olmasa biliyorum yapcamı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 452 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 900 göst.
21 Ocak 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,648 cevap