0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Eşimi sosyal medya üzerinden beni aldattığını öğrendim daha doğrusu yakaladım şuan yapmıyorum diyo ama hala güvenemiyorum inanmıyorum içimde yine bir şüphe var tekrardan aldatacak inanma bu sözlerine diyor aklımdaki şüphe  nasıl kurtulabilim bu aklimdaki şüpheden

16 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
kurtulamazsin . guven bi kere kirilirsa ne yapsada bos
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güven gitti mi çok zor. Yapmasa bile yapmış gibi olur. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Telrar yapar elinden akilli telefonu alin tuslu telefon verin 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Biri yapan ikiyide yapar belli etmeden takip et
0 oy
(3,599 puan) tarafından
O güven bittimi toparlamasi çok zor olur bence
0 oy
tarafından
Ozaman yaptığında ayrılacaktin ama madem affettin unutup hayatına devam edeceksin
0 oy
tarafından
Güven ayna gibidir hep çizik gösterir sen umursamıyormuş gibi davran ayrılsan ailen arkanda değil miydi
(216 puan) tarafından
Değil artık öyle bir devirde yaşıyoruz ki kardes kardeşe sahip çıkmıyor evlat anneye babaya sahip çıkmıyor
tarafından
Allah yardımcın olsun ama sen sakın vazgeçme kendinden güçlü kadın ol ki seni kaybetmekten korksun ona iki de bir aldatıyorsun imajı verme derim yani sorma umursamaz ol
0 oy
tarafından
Kurtulmak imkansız takip edip akıllı davranacaksin sadece 
(216 puan) tarafından
Gerçekten insan yoruluypr hem beynindeki şüpheyle hemde onu takip etmeyle
0 oy
(418 puan) tarafından
İhanetin bedeli ağır olmalıdır. Sosyal medyadan ihanet de bir ihanet çeşididir. İlla ki eşini suçüstü bir kadınla basmana gerek yok. 

Kendi hayatının senin için bir değeri varsa eğer, kendine iyilik et ve yol ver. İsterse on cocugun olsun fark etmez.
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Sürekli aklında yine yapıyor mu sorusu olcak, takip et hep altan ama sorma aklına getirme yine 
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Canim seni kırmak istemem ama bu dusunceyi kafandan silip atamazsin üstelik bikere affetmissin zaten bence yine yapar nede olsa afedersin diye Allah yardımcın olsun :'(

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Hâlâ yanında mi kalıyorsun birde
0 oy
(275 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmasin esinde canim
0 oy
(38 puan) tarafından
Canım Allah yardımcn olsun inşaAllah bidaha yapmaz sosyal medya kullanmasın izin verme benim eşim kullanmıyo bende kullanmıyorum mesela yani bi sorun yaşamadık ben o uygulamaları hiç kullanmadım gerek duymam yani demek istediğim o uygulamalar kullanmadan da yaşayabiliyo insan.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ee zaten güvenmemen gerekiyor.

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,204 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Dilay35 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 308 göst.