0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
Herseyin en kötüsü geliyor hep aklima benim gibi olan war mi

5 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Kardeşim var sürekli mutsuz olacak biseyler bulur kendine kendi için önemli bi sey olsa o olana kadar hem kendine hem bize dünyayı dar eder ya yapamazsam ya olmazsa nasıl yapacam.. simdi ilaç kullanıyor psikologa gitti 
(913 puan) tarafından
Yok canım bekar
(149 puan) tarafından
İlac ise yariyor mu
(913 puan) tarafından
Valla suan daha iyiyim diyor canım bakacaz çok olmadı baslayali
(149 puan) tarafından
Bende mesela eger bunu burdan alirsam kotu bisey olacak korkusu war yada sununla konusursam kotu bisey olacak onunki nasil
(913 puan) tarafından
Yok canım onda öyle şeyler yok ama birden bire çok keyifsiz çok mutsuz olur hayattan zevk almaz bu mutsuzluğun sebebi de yok durduk yere ve anlattığım gibi bi asmasi gereken problem oldugunda cok stres yapıyor çok büyütüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşeyin en kötüsünü düşünür kendimi ona hazırlarım önceden çok üzülmeyim diye iyi olursa mutlu olurum kötü olursa da çok üzülmem 
(149 puan) tarafından
Ben kendim uyduruom ama yani beynim uyduruo seninde oyle mi
tarafından
Evet ben kendim düşünüyorum böyle bi durum var bunun sonucunda en iyi ne olabilir en kotu ne olabilir en kötüye kendimi hazırlıyorum ama üzülmüyorum takılıyorum kötü olan olacak diye kendimi yiyip bitirmiyorum
(149 puan) tarafından
Ewli misin hangi konularda peki seninki
tarafından
Evliyim ya her konuda böyle mesela geçen eşim iş yerinde kavga etmiş düşündün işten çıkarsa nolur elektrik su gaz çocuğun masrafı derken bi daraldim sonra aman aç kalcak değiliz ya başka iş bulana kadar dişinizi sikariz yapcak bişey yok Allah aç koymaz dedim
(149 puan) tarafından
Ayy ben ilac kullaniyorum bide bebegimde 3 aylik hic doktora gittin mi
0 oy
(123 puan) tarafından
Bende oyleyim bu biraz yapisal bisey herseyin en kotusunu dusunur sıkınti ederim kendime zaten takinti hastaligi ile baglantili kaygi bozuklugu kisacasi hayati kendime zehir ederim emzirme donemimde zorlandim baya ilac icemedigim icin simdi sutten kestim 180 mg iciyorum
(149 puan) tarafından
Ben emziriyorum 50mg kullaniyorum
(123 puan) tarafından
Ben emzirirken baslamistim selectra veriyorlar sadece bebegin buyudukce dozunu artirir doktorun ben 200 mg a kadar ciktim sutten kesince baska ilaclar verdi
(149 puan) tarafından
İse yaradi mi kuzum
(123 puan) tarafından
Bi nebze evet ama sende cabalamalisin gecen gun doktoruma gittim bana dedigi sey kendin iyilesmeyi istemezsen cabalamazsan iyilesemezsin dedi kafani dagit hosuna giden aktiviteleri yap bebeginle yuruyusler yap esinin destegi cok onemli
(123 puan) tarafından
Suan 180 mg ilac iciyorum  iyiyim ama kendimi salsam sikinti stres sarar beni
0 oy
(400 puan) tarafından
Evwet bende oyleyım
0 oy
tarafından
Ah ahh ben de öyleyim kendimi üzecek birşey bulurum illa nefret ediyorum bu huyumdan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 238 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Medine burakmak (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 373 göst.