0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Doğum travmami bı turlu atlatamiyirum psikoloğa  gitmek istiyorum o da saatine 350 lira diyor öylede olmuyor böylede 

6 Cevaplar

0 oy
(17,811 puan) tarafından
O kadar parayı verince yine psikolojin bozulur kız sjsjsj
(679 puan) tarafından
He ya iyice kafayı yerim
(17,811 puan) tarafından
Geçici aslında doğum psikolojisi kuzum ya
(679 puan) tarafından
6 ay olucak geçmedi uyutmuyor bile beni bazen
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Ben gidiyorum şehir Hastanesi'nde ilaç tedavisine başladılar çok iyi geldi atlattım çok şükür şoka giriyordum dogumda amaliyat yerime elimi sokmustum sonra elimide bağladılar Tokat'ta yedim şoka girmeyim diye
(679 puan) tarafından
Panik atak mi oldu sonra
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Devlete git canım 
(3,162 puan) tarafından
Sen karıştırıyorsun canım benim. Arkadaşın da dediği gibi doktorun yanında sekreteri olur.. Psikolog bireysel görüşme alır
(2,484 puan) tarafından
Kız ben üç aydır gidiyordum sekreter falan olmadığı gibi terapi odası da ayrıydı üstelik numara bile almıyodum o kendisi tarih belirliyor yani anlatmak istediğim oraya gittiğinde dair kayıt bile dusmuyolar dusseler de sorun değil kötü bişey değil
Neyse sekreter falan olmuyor
(679 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'ne çok eskiden gittim ve vardı yaninda hatta rahatsız olmuştum şimdi nasıl bilmiyorum olmaması gerekir tabi
(3,162 puan) tarafından
Beratçınarın anlattığı gibi çalışma usülü canım
 İlk görüşme için psikiyatri doktoru yönlendirir sadece
(2,484 puan) tarafından
Olmuyor cnm mantıken de sekreterin orda ne fonksiyonu olacak terapi saatini psikolog ayarlıyor öyle oldu bittigye de getirmiyorlar 1 saat sürüyordu ve ben psikologunu çok sevmiştim ayrılmak çok güç oldu kendi dünyamda üstün körü diye bişey olmadı bende
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Malesef dostum herşey gibi bu da cok pahalı. Ama mümkünse gitsen çok iyi olur. Sağlığın bozuldu mu herşey daha zor senin ve ailen için. Ayda 1 bile olsa gitmek iyi gelir
(679 puan) tarafından
Yani evet gitsem iyi olur da bakalım gececegi yok yaşadıklarımin hep aklimda
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Cnm.psikiyatri randevu al onlar ücretsiz yönlendiriyor psikologa bir saat sürüyor seanslar belki sehirdne şehre değişebilir seans saatleri yoğunluk vs ötürü 
(679 puan) tarafından
Bilmem hiç duymadim bı arastirayim
0 oy
(309 puan) tarafından
Evet pahalı ama eğer elinde varsa git mutlaka senin ve ailenin kaliteli yaşaması için çünkü bazen insan kendi başına asamiyor birşeyleri destek almak şart bnde hamilelikte yaşadım biseyler uzun süre inat edip gitmedim iyice büyüdü rahatsızlığım çok şükür doktira filan gittim düzeldim ihmal etmeyin sizde
(679 puan) tarafından
Evet ya gitsem iyi olucak gittikçe büyüyor olumlu bakmaya çalışıyorum olmuyor düşünmemeye çalışıyorum olmuyor anca bı destekle kurtulabilirim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 532 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 709 göst.
27 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 887 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...