0 oy
784 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Belki bir çoğunuz bilir benim bebeğim olmuyor ama annem hamile kalmıştı maalesef 12 haftalık bebeği kaybetmişti doktor 3 ay korun sonra tekrar başka demişti şimdi benim çocuğunun olmadığını bir allah bir de sizler biliyordunuz bundan yaklaşık 2 hafta önce de eşim abisi ile konuştu şimdi ailesine bahsetmeyi düşünüyor ankara gidecez böyle böyle tedavi olacam falan diye şimdi annem egee bizim çocuğunuzun olmadığını öğrenirse bebek yapmaz kendisi ben de söylemek istemiyorum bir yandan da söylemesem mı ama bu sefer de bebek yapmazlar annemler kafam iyice karıştı siz olsanız ne yapardınız kızlar 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tup bebek tedavisi gizli olacak bir seg degil , bence ailelerin haberi olmali
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya okudum da zaten 3 kardeş missiniz ve 3 nuz de büyüksünüz söyle bence ister yapsın ister yapmasın bi sen olsan çocuğu derdim söyleme diye de gerek yok destek olur annen sana uzaktan da olsa. 
tarafından
Annem yanım da zate  evimizin arasında 7 dakika var zaten bende 6 aylık olsun banisi ondan sonra mi söyleyeyim bilemedim
tarafından
Söyle bence olacaksa bir kardeşin hiç bir şekil önüne gecemezsin Allah nasip etmişse olur. Zaten 2 kardeşin daha varmış.
0 oy
tarafından
Kac yasnda annen kac kardessinz annenler cocukmu isityor
(7,935 puan) tarafından
Ben daha 34 yaşındayım. 3 aylık oğlum var. 33 yaşında hamile kalıp 34 ümde doğurabilirsem. Sen haydi haydi doğurur sun. Sakın üzülme. Annenle beraber anne olursun ay ne güzel. Allah tez vakitte sana da versin.
tarafından
Aminn inşallah bana bol bol dua edin rabbim verdikten sonra veriyor herşey allahtan
(659 puan) tarafından
Annenle aynı yastayız o zama sen 18 falansın
tarafından
Yok 20 yaşındayım
(659 puan) tarafından
Bence soyle annene  durum bu dıye bılsın sorunu
0 oy
tarafından
Bence söyle annedir hem belki onunda bi fikri vardir
tarafından
Ama söylersem oda bebekten vazgeçecek bu sefer de onun günahına girmek istemiyorum en azından bebek 6 aylık olduktan sonra mi soylesem bilemedim kafam cok karisik
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Annen bebek mi düşünüyor anlamadım tam
tarafından
Allah razı olsun ❤
(1,755 puan) tarafından
Canim 5 sene vajinus hastaligini nasil tasiidn yendin sende sadece acimi veriyodu yoksa izin vermiyomuydun valla kocana helal olsun seni seviyor kiz:)
(25,224 puan) tarafından
Ben hiçbir şekilde izin vermiyordum maddi açıdan durumumuzu düzeltince çok iyi bir doktora gittik ve 4 seansta çözüldü şükürler olsun ilk denemede de hamile kaldım. Allaha şükür aramızda çok güçlü bir sevgi var
(1,755 puan) tarafından
Yaa cok guzel canim insallah  hep daim o sevgi olur aranizda valla kiymetini bil 5sene beklemis benim yeni gittigim doktor asil o vaginusmu tedavi ediyo yani cok unlu 3 seansata son diyo hergun tvlere falan cikar 5 senelik 10 senelik   vaginizmler var inanmiyodum eslerinin bekledigine megerse  dogruymus yaa
(25,224 puan) tarafından
Evet çok şükür allahıma böyle bir eş nasip ettiği için. Arada gerçek sevgi varsa her engeli aşar. Bir gün bile isyan edip umutsuz olmadık, ben seni bunun için sevmedim derdi hep bana canımın içi. Buda bizim hayattaki sınavımıznış zamanı varmış demek ki bugünüme şükürler olsun
0 oy
(642 puan) tarafından
Annen hamile kaldıktan sonra soyle istersen canim. Ya da soyle ve asla onun hamilelik kararını etkilemesini istemediğini soyle 
tarafından
Annem surekli sorar bana ne zaman çocuk yapacaksınız diye bende yok istemiyoruz 2 sene daha var falan dedim ben hamile kalırsam annem çocuk yapmayacak miş şimdi benim çocuğumun olmadığını öğrenirse yapmaktan vaz geçer mı diye düşündüm ki annem vazgeçer bilmiyorum kafam iyice karıştı
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Eger annen vazgecicekse canim sen soyleme su ayin sonuna ne kaldi sunun surasinda daha ocakda gidicekmissiniz ondan soyleme canim bakarsin anen Hmile kalir ondan sonra soylersin
tarafından
Dimi böyle 6 aylık falan olsun ondan sonra söyleyeyim daha iyi yaa hem böylece gelecek olan varsa gelsin en azından dimi ben önünde engel olmayayım
(1,755 puan) tarafından
Aynen canim soyleme bu ay annen insallah hamile kalir kaldiktan sonra oyrensede herhalde asla aldirmaz dimi o yuzden hamile kaldiktan sonra soyle
tarafından
Yok annem aldırmaz ve aldiranlaedan da nefret eder evet evet en iyisi söylememek yaa benim olana kadar bende kardeşime bakarım
0 oy
(37 puan) tarafından
Bence söylemelisin sonuçta annen o senin sana yardımı dokunur tamam belki üzülür ama söylemesen ve hamile kaldıktan sonra öğrenirse daha çok üzülür hem allahın takdiri belki beraber hamile kalırsınız allah büyüktür üzme kendini 
tarafından
Ama ben söylersem hamile kalmaz ki annem vicdan yaparım bu sefer de en azından 6 aylık olsun öyle mi söyleyeyim bilmiyorum çok kafam karıştı eğer annem tekrar anne olmak istiyorum demeseydi bugün anneme herşeyi anlatacaktım annem öyle diyince sustum bende
(37 puan) tarafından
Valla ne diyeceğimi şaşırdım çok fazla istiyorsa bebek söyleme o zaman kadının hevesi kırılmasın sende üzme kendini olur merak etme
tarafından
Hayırlısı yaaa inşallah
0 oy
tarafından
Bende söyleme hevesini kırma annenin  bence 
0 oy
(659 puan) tarafından
Annem kac yasında sen kac yasındasın benı. Annenem ıle teyzem 10 gun arayla dogum yaptılar  ama annenem e doktor ya amelıyat olcsn ya dogım yapcan demıs son teyzemı 40 yasında dogurdu
tarafından
Ben 20 annem 39 yaşında canım benim bebeğim olsa sorun değil benim bebeğim olmuyor anneme söylersem oda yapmaktan vaz geçecek
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Annenizdr yapmayı versin yani.. tövbe ya..

Söyleyin tabiki.. maddi manevi desteğe ihtiyacıniz olabilir.. 
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım söyleme annen gile. Bide ne kadarlık evlisin ? Bide ne var ki sende çocuğun olmicagini kesin biliyosun. Allahtan umut kesilmez. Biraz daha bekle kimseye demeyin bence 
tarafından
2 yıllık evliyim eşimin sperm hareketlili az burda 3 doktora gittik 3de aynı şeyi söyledi maalesef tüp bebek dışında çare yok dediler yüzde 60 tamamen hareketsiz yüzde 5 normal hareketli yüzde 20si kendi yerinde hareket ediyor muş testte öyle yazıyordu dünde doktor tüp bebek merkezine gitmeniz lazım dediler
(471 puan) tarafından
Hım anladım canım inşallah kendiliğinden olur. Rabbim sizede tattirsin
0 oy
(268 puan) tarafından
12 haftalık neden düşük yaptı canim bende 12 haftaligim 
tarafından
Tehlikesi vardı annemin kalbi durmuş
0 oy
tarafından
Bence söyle artk içine atma. Bu sekilde sanada zarar nereye kadar kaldiricaksn bu yükü. Gerisi de annene kalmis tek cocuk degilsn sonucta baska yapmazsa da bsey kaybetmez
tarafından
Öyle tabi ama annem de istiyor kendisi için ben içini buraya döküyorum o yüzden rahatlıyorum
0 oy
tarafından
Yani bunu ailelere açmanız lazım artık bence belki size yardımcı da olurlar söyle bence 
tarafından
Ama şimdi söylersem annem bebekten vazgecerse ben vicdan azabı çekerim yaa
0 oy
tarafından
annemle hic boyle muhabbetimiz olmadi :) simdide zstrn gec evlendim snnrm bebek yapamazn:) bu ay dusunuyosanbirniki ay daha brkle hamile kalincs soylersin o zaman
tarafından
Annem geç evlenmedi canım hala benim babamla beraberler şükür bir sorun yok ama evde ikisi tek başlarınalar bir bebiş olsun en azından onunla iyalanidlar diye düşünüyorlar
tarafından
kiz ben geç evlendim yani annem benimle bir bebek yapamaz onu diyorum
tarafından
Heee anladım canım ben erken evlendim annem 39 ben 20 yaşındayım
0 oy
(149 puan) tarafından
Ozr dlyerej soruyorum nden bir priblemmin mi var yoksa.olmadigi icnni sen boyle kendne cocugm olmuyor felan dedin . Yani herneyse hc bisy imkansiz degl gercekden uzme kendini bnmde bir sorunm yoktu uzunca sure olmadi sonradanrabbm nasp etti.   Insllah en ksa znanda evlat sahibi olursun .
tarafından
Doktorlar tüp bebek dışında bebeğinizin olamayacağını söyledi bende buna dayanarak çocuğumun olmayacağını söylüyorum
(149 puan) tarafından
Bunu baska bir komsu kzinda duydum tup bebek degl asla coxugu olmayacagni soylediler. Ve kizin cocugu var. Bence bi doktorda kalma hepsi dese bile yne inanma boyle.diyp ikizi olan bile fazlasiyla var icn rhat etsn dye degl bizzat saht oldgm duydgm icn soyluoyrum ..
tarafından
3 doktora gittik ucu de aynı şeyi söyledi
(149 puan) tarafından
Ne imkansizkiklar.duydm gercekten ciddi diyorm taklma rabbm insallah en ksa zmanda gonlundekini naspp etsn
0 oy
(346 puan) tarafından
Canimm insallah allah sanadaa nasip eder ben d.bakirliyim burada HAKAN COKSUER diye tup bebek doktoru var cok cok iyi bor doktor instagram da takip edersen cok bilgi alirsin ve aradigin zaman kendisi sizinle gorusuyo gerrkeni soylrrsin ve yasadigin yeri sana ona gore bilgi verir istersen onun cep numarasinida verebilirim sana
0 oy
tarafından
Canım bence şöyle ailene belki destek olucaklar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Berfolio (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 706 göst.