0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar okadar uzgunumki evlendim evleneli yüzüm hiç gülmedi eşimin ailesi konu kayınvalidemle aram iyidir yani çok çok iyi olmasada  nişanlıyken kaynanamla çok tartismistik oyuzden pek isinamiyorum... Neyse kaynanam intihar etti dün 15 tane tansiyon hap içmiş malesef yogum bakımda iki gündür kızı yüzünden kartlarını alıp borç yapmış kaynanamın üstüne kaynanamda canına kıymak istemiş eşim üzgün bende duyduğumda ağladım üzüldüm eşim smdi bana okadar kötü davranıyor ki evde sürekli kavga ediyoruz annesine üzülüyor ama hıncını benden çıkartıyor bacısı yaptı bütün olanları ona dün hiç bişey demedi pek ama bana karşı çok kızgın annemle konuşuyordum  işte yazismalari okumak istedi vermedim diyor sen benim annemin hakkındami konuşuyorsun ölsün mü dedin yoksa annene die halbuki öyle bişey yok kavga ettik sırtıma vurdu çocuğum var yoksa bu evde durmak istemiyorum şuan kaynanam iyi tabi yarın taburcu olacakmış 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,006 puan) tarafından
Bak canm şiddeti  bir sebebi olamz sen öyle birsey yazsanda olamaz.

Böyle bir zamanda nerden aklına geliyormuş öyle şeyler demek ki normal zamanda  kaynanada sıkıntı var o da biliyor  sende bundan nemalanip oh olsun diyor musun diye dusunuyor emin ol bu düşünceye önceden kapilmistir oo adam yeni değil ofkelenincede anası kıymetlendi attı ortaya.. yoksa bacısına hesap sorması gereken zamanda  ne diye sana bunu yapsın. Yarın da kız kardeşine yürüyecek annesi hastahaneden çıkınca kızına saydiracak çünkü o da aklınca annesi ile kötü olan herkesi cezalandıracak annemin ki birikim yoksa canım anam niye böyle yapsın diye düşünüyor o adam. 

Sende onun evladının anasısin sana el kaldırırken seninde de bir evladın olduğunu hiç düşünemedi  asıl ailesinin sen ve evladın olduğunu unuttu belkide hiç farkında değil bu saygısızlığı yok sayamazsin kabul etmemelisin. Annen hasthanede  intihar etmis bacın aklı beş karış havada hesapsız davranışlar içinde  sen eşine el kaldırıyorsun bunlar ne biçim aile hepsi kontrolu kaybetmis kendine ve evladına dikkat et bunların içinde..
-Reklam-
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Bence kaynananla. Git ilgilen yemek temizlik bise yap kizi darlatmis olabilir ama seenin vicdanini düşün  hastaneden yeni cikmis yardima ihtiyaci var yani kaynananla oyle cok canim cicimli olmana gerek yok saygi goster gel git yap esin o dusunceden cikar bence 
0 oy
(7,574 puan) tarafından
İntihar ettiyse senin sucunmu senmi borç takmissin ne saçma ya
0 oy
(912 puan) tarafından
Ne olursa olsun şiddetin ne nedeni olur nede azı çoğu sırtına vuramaz tepkini koy ama izin verme pişman olursun 
0 oy
(687 puan) tarafından
Yaptığı doğru değil tabi annesi canına kıymak istemiş psikolojisi bozulmuştur kavganı sonra yaparsın destek olmaya çalış Altan al kolay değil

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,996 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
0 oy
16 cevap 640 göst.

379,364 soru

11,355,839 cevap