0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (658 puan) tarafından
Geçen cuma kontrole gittim iki cm açıklık var demişti doktor eve geldim nişanım geldi sancımda ara ara oluyor hafif tabi dünde yine gittim kontrole hala iki cm açıklık var eve geldim baya kanamam oldu akşam durdu sancı yine var düzensiz bir haftadır işkence gibi uykular oturmalar kalkmalar ya üçüncü hamileliğim perişan oldum akıl verin ne yapsam çabuk doğururum kuzumun gelişimi iyi kan uyuşmazlığı ve ciğer geliştirici iğnesi yapıldı 35 haftalık 3 kilo olmuş çok şükür ama çektiklerimi anlatamam kimsede yaşamasın hadin kızlar fikir verin bana 

2 Cevaplar

0 oy
(2,865 puan) tarafından
Beni doktorum 2 cm açıklıkla doğuma aldı kız 2 GÜN sonra seni neden bu kadar riske atıyorlar bebeğin durumu nasıl peki 
(2,865 puan) tarafından
Bende çok çektim ve sizi şuan çok iyi anlıyorum kızlar 38 e zar zor geldim valla. Allah yardımcınız olsun inşallah. Sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ❣️
(658 puan) tarafından
Ekmek elden su gölden canım anladı anasının karnının en rahat yer olduğunu canları çıkmak istemiyor :)))
(658 puan) tarafından
Amin inşallah canım bir doğsun kuzum popişini ısırıcam bana çok çektirdin diye canım kuzum hayırlısıyla en kısa zamanda gelsin
tarafından
Tesekkur ederim :)
Elbet dogacaklar :)
(658 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum benimde 3. Hamileleigim ve o 2cm gecen dogumlardan kalma dedi doktorum ve bende 2cm aciklikla 2 haftadir geziyorum :) zaten cati muayesi sonra kanamada oluyor sanci da bunlar normalmis ben nerelere gidiyim kiz 39 haftaligim 
(658 puan) tarafından
Ay kız bu sancılar böyle sürekli çekilecek değil napsak da doğururuz koşsakmıki :))
tarafından
Valla dun cam sildim perde taktim balkon yikadim ilerleme yokki doğmayyycammm diyor :D
(658 puan) tarafından
Sabah erkenden bende yaptım yok tık yok :(((

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 818 göst.
8 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu