0 oy
96 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (375 puan) tarafından
Sorum yukarda hanımlar 

5 Cevaplar

0 oy
(810 puan) tarafından
Ay ben bunu asılayamadım cocuga:)) dınlemıyo benı sınır oluyo 11atlık oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sevmiyorum okumuyorum Vala kitap :D

tarafından
Şu gıcık yorumlarınızı uyarı olarak yazmayın. Kadın yerden göğe haklı. Sonra yok çocuk konuşmuyor, yok dediği anlaşılmıyor.
tarafından
15 aylık kızım konuşuyor bazı kelimeleri söylüyor nerden biliyorsunuz konuşmadığını konuşmayacagını zerre tınlamıyorum sıızn boş konuşmalarınızı uyarı veren arkadaşada teşekkür ediyorum ❤️❤️
tarafından
Kendinden bahsediyorsun derken bilmissin, anasınıfı ogretmeniyim, bes yıl boş boş ekrana bakmış, anası bir tane bile kitap okumamış çocuklarla çalışıyorum.
tarafından
Konuşmuyor demiyorum, kelime dağarcığı zayıf diyorum, bir sorunu olduğunda kendini ifade edemiyor diyorum. Okumadığınız için onu da anlamamissiniz, hiç şaşırmadım desem.
tarafından
Tam ben diyecektim sen yazmışsın, okumadığı için anlamayacaktır diye :D
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Küçük vak vak serisini cok seviyorum ben görselleri güzel,ilgisini cekiyor bebegimin. Bak istersen
0 oy
tarafından
Karton, kalın kitaplar veya sürprizli denilen kitaplardan alıyorum. Eline alabiliyor, yirtamiyor. Ben okurken, çevir sayfayı dediğimde öğrendi cevirmesini. 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Hareketli kitaplar renkli kartlar dikkatlerini çekiyor özellikle bastığın da ses çıkartan kitaplar dokulu kitaplari kesinlikle tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
13 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 143 göst.
0 oy
9 cevap 142 göst.
7 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
7 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde nurnur 55 (150 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...