0 oy
90 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (415 puan) tarafından
Bebeğim emzik almıyor 1 buçuk saat uçak +1 saat araba yolcuğu öneri var mı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
ucaktaki basinc kulaklarini etkileyip aglama krizi yaratabilir, ucus basladigi anda burun spreyi kullanip burnunu acik tutarsan etkilenmez..  bunu hostes ve ucak personeli cok yapar akliniz da bulunsun
(415 puan) tarafından
Yaninmadmi götüreyim yoksa ? Anlamadım
tarafından
yanina al evet ucus basladigi an bir fis sikarsin
-Reklam-
0 oy
(10,026 puan) tarafından
Bilet sec kesinlikle canim en on koltugu al on tarafi genis oluyor ya oranin rahat oluyor. Sevdigi bi oyuncagi al yanina. Emiyorsa inerken kalkarken emzir. Birde bebek yatagi veriyorlar on taraftaysan belli bir kiloya kadar onuda isteyip yatirabilirsin. Umarim yolda uyur :)
(415 puan) tarafından
Teşekkür ederim Pegasus la uçacağız inşallah olur bunlar
(10,026 puan) tarafından
Yatak kismi belki olmaz canim ama mutlaka en on koltugu al. Cunku aralar asiri dar oluyor ya cocukta bunaliyor. Bide bebek arabasina ucak kapisina kadar goturebiliyorsun bilgin olsun
(415 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende eylülde uçakla yolculuk yapicam benimkide emzik tutmuyo o zaman 1 yasinda olucak bide 2 yasinda(27 aylik) oglum var o zamana kadar 2 bucuk oluyo bizimde aynı şekilde 1 saat havaalanina gidiş 1 buçuk saat uçak,uçaktan sonra 2 saat yine otobüs olucak nasıl olucak hic bilmiyorum ;)

(415 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ben bineyim sana tavsiye yazarım
(9,626 puan) tarafından
Amiin..cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
(415 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(496 puan) tarafından
Benimki 6 aylıktı 1 buçuk saat gittim bende rizeden İzmir'e. Hepnkulaklari tıkanır falan emzirin diyorlar benimki emmiyor karnında toktu mamada içmedi ama çok şükür çit i çıkmadı uçakta uyudu hep 
(415 puan) tarafından
Ne büyük şans ben araba yolcuğu yaparken bile mememi alamıyorum emmezse ağlıyor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Giderken ön koltuğu almıştık geniş iyiydi 1 buçuk saat sürdü emzirdim hep sıkıntı olmadı uyudu hiç ağlamadı gelirken arkadaydık dar olduğundan mızmızlandı ama emzirdim yine uyudu öyle
(415 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde ayparstugba (2,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
13 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.
7 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...