0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Daha önce de yazmıştım annemlerin mahallede madde bağımlısı biri var. Milleti canından bezdirdi iki yıldır. Herkesin evine elini kolunu sallaya sallaya rahat rahat gündüz vakti bile giriyor hırsız gibi. Açık cam kapı bulduğu an herkesin evine giriyor. Polis gelip gidiyo bir şey yaptığı yok tedaviye almiyorlar kendi istemesi lazımmış. Evine girdiği kişi laf etse ne var ne yaptım ben diyo. Mahalledeki kadınlara cinsel organını gosteriyo boş bulduğu an. Gündüz vakti herkesin gözü önünde milletin balkonuna tirmaniyo biri laf ettiği an ne yaptım ne var yaa falan diyo. Biri laf etse hemen saldırıyo herkesi sindirdi kimse ses cikarmiyo korkudan. Dün gece 4te annemlerin apartmana girmiş. Apartman kapısında kırık bir yer var ordan girmiş kardeşim açmış kapıyı baya tehdit etmiş kardeşim ne işin var demiş küfür etmiş çik apartmandan demiş. Ne var ne yaptım demiş sizin çatıya çıkıp ordan kendi evimizin çatısına geccektim falan demiş. İki kardeşim babam döve döve çıkarmışlar. Kardeşime demiş tenhada kistirmym seni çok korkuyorum kızlar inşallah bir şey yapmaz. Babam gece 4 de bağırmış sokakta babasının ziline basmış. Sahip çık çocuğuna ne biçim insansın demiş 30 yıllık komşularımız. Babası da demiş ben ne yapayım baş edemiyorum Allah senin de başına versin demiş. Offf kimse bir şey yapmıyor kafayi yicem artık inşallah kardeşlerimin başına bela olmaz... Polis gelse geldiği gibi gidiyor bir şey yaptığı yok. Millet herkes camdan bakmış bir kişi bile inmemiş. Ben de kardeşlerime kızdım herkes işini biliyo kimse ses etmiyo bu kadar neden yukseldinz dedim. Gerçekten kimse ses etmiyo başını belaya sokmamak için. Herkes işini o kadar iyi biliyor ki... İçimi dökmek istedim çok üzüldüm sabah sabah

6 Cevaplar

0 oy
(3,584 puan) tarafından
Başından savmis adam resmen çocuğunu yakın zamanda kendi ana babasına zarar vermeye başlayınca gorcem o babayı baş edemiyormus zaten üstüne dusmediginiz için bu hale gelmiş çocuk oda böyle olmak istemezdi
(1,271 puan) tarafından
Annesi öldü babası baş edemiyo artık eve almıyor gerçekten baş edemiyo bir şey diyemiyorum ama.bir çaresini bulması lazım gerekirse başında nöbet tutacak. Babasını da dövüyor
(3,584 puan) tarafından
Amatem falan kabul etmiyorum illa birinin canını yakmasini bekliyorlar nasıl iş anlamadim
(1,271 puan) tarafından
Amatem kabul etmiyo kendi istemesi lazım diyo polis akşamına geri bırakıyor
(3,584 puan) tarafından
İki ucu bklu değnek desene
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay nasıl bişi o kaç yasinda
(1,271 puan) tarafından
Benle yaşıt 30 yaşında
0 oy
(520 puan) tarafından
Herkeste bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı,  ama bilmiyorlar ki bugün yaşattıkları o yılan yarin dönüp onları da sokacak
(1,271 puan) tarafından
Zaten sokuyo. Çocuk evlerine girip çıkıyor camdan balkondan daha ne yapsın ama başlarına bela gelmesn diye susuyolar
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Akli gidik birinin rizasi sorulmaz belliki akli olmadiginin evraki delili yok. Bence babaya dava açın halkın canini tehlikeye atiyor. Diye akli ehliyeti yok babasi vasisi olup bi kuruma verebilir o kişiyi 
(1,271 puan) tarafından
Kaç tane dava açıldı canım hiçbir şey yapılmıyor
0 oy
(15,131 puan) tarafından
Polislerde suç 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Tek çare ceza evine girmesi nasıl göz yumuyor lar o polisleri şikayet edin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 392 göst.
0 oy
7 cevap 537 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde ÖmerinAnnesi_06 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 436 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

378,936 soru

11,342,605 cevap

34,808 kullanıcı

...