0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Su faturasi.geldi 400 lira bunun sadece 167 lirasi bizim harcamamiz geri kalan ivir zivir hele gecen ay kesmilerdi sadece ona acma kapama bedeli diye 85.lira kitlemisler bu hafturaya hamam isletiyoruz sanki ya napicaz boyle bilmiyorum resmen haram olsun 

5 Cevaplar

+1 oy
(1,210 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Olsun valla kimin yüzünden oluyorsa sebebi kimse zehir zıkkım olsun ancak bizlerden yesinler soydular bizi ülkeyi 
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Nerde otururuyor sun canım çok fazla gelmiş şikayet et sen 
(1,403 puan) tarafından
Izmir de nerey sikayet edeyim herkesin ayni hemen hemen kimbilir farkettirmeden.kac kere zam yaptilar hakkim helal degil kimin parmagi varsa
0 oy
(7,597 puan) tarafından
Hiç normal değil elektrik olsa şaşırmayız artık ta su bu kadar olamaz.
(1,403 puan) tarafından
Valla herkesjn hemen hemen ayni bi tek biz boyle olsak hadi yanlislik var diycem de kim bilir farkettirmexen.kac kere zam yaptilar kimin parmagi varsa hakkim helal degil
0 oy
tarafından
Çok gelmiş canm allah yardımcn olsn 

Hele canm doğalgaz yakıyosan eğer kışın 3 katı gelicek şuan kimse farkında değil 2 kere zam yaptılar . Herkez kışın anlıcqk anyayı konyayı
(1,403 puan) tarafından
Yok kiz dogalgaz nerde gecen sene klimayla isindik 2000 liradan asagi elektirkk gelmedi soba yakicaz vu sene mecbur bebekte var Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(4,963 puan) tarafından
Bnm geçen yıl 120glmisti ki bn ve eşimiz  normalde 40 glrdi asla vermem olsemde vermem dedim sinirden artık aradım diskiyi bu bnm faturamn deil dava edecem sizi dedim abone numarası istedi endeks falan sordular tamm abla 45 ödeyeceksiniz dedi ben ne kullndgmi blyrm ki evde kimse yok bn ve eşimiz ve calisyordum . İşte personelin hatası yanlış yazmış falan filan bizde böyle bişey olmuştu 
(1,403 puan) tarafından
Herkese hemen hemen ayni gelmis kimin parmagi varsa hakkim helal degil valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde ÖmerinAnnesi_06 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu