0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
tarafından kapalı
3 buçuk yaşında oğlum ve 1 yaşında kızım var oğlan bu sene kreşe başladı kreşe başlayalı sürekli hasta oluyor sınıfında herkes hasta 2 kişi geliyor sadece kendim de çalışıyorum.. Kendi anne babam bana yükleniyor çocuğa bakmıyorsun ihmal ediyorsun böyle annelik olmaz diye nasıl canım sıkıldı anlatamam zaten üzülüyorum iyileşmedi diye bide böle arayıp canımı sıkıyor lar.. Bu gidişle kötü hastalığa yakalanacak diyorlar benim ihmalimden değil salgın olduğuna ikna edemedim Bi türlü kendin de hastayım serum yedim çocuklar Sürekli doktor da... Napacağımı şaşırdım inanın kreşe için erkendi çocugu attın oraya başından diyo bide annem bende gel sen bak o zaman dedim biz çocukken hasta olunca sen bizi ihmal mi etmiş oldun dedim sen benle kendini karşılaştırma dedi yüzüme kapadı tlfnu
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Evet anne ben bir anne olarak çocuğumun hasta olmasından mutlu oluyorum o yüzden sürekli hasta ediyorum deseydin
(230 puan) tarafından
Zaten üzülüyorum bide beni böle darlamayın dedim
(877 puan) tarafından
Yaa bu çocuk mecbur bir ortama girecek hasta olacak elbet Allah daha beter hastaliklardan korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun evet salgın var maalesef çocukları bı kaç gün yollamayin kreşe bence
(230 puan) tarafından
1 hafta ara olduğunda gitmedi ondan önceki hafta da yollamadım bu hafta da evde göndermiyorum
0 oy
(313 puan) tarafından
Maalesef kreş okul ortamında hastalıklar bitmiyor. Yeğenim de öyle sürekli burun akıntısı öksürük vs geçmiyor. Geccek olsa diğer çocuklardan yine bulaşıyor. Hatta bi keresinde annemlerde ablama demişti iyi bakmıyorsun diye. Yani senin elinde olan bisey değil üzülme. 
(230 puan) tarafından
Benim çocuk biraz inatçı sendromdan mıdır nedir çoraplarını çıkarıp duruyor ben giydiriyoruö o çıkarıyor Bi kaç kez ona denk geldiler çorap giydirmiyon yatarken ilgilenmiyorsun diyolar
(313 puan) tarafından
O corap sorunu maalesef benim oglanda da var yaz kış çorapsız. Onu da kayinvalidem laf eder az bi öksürse burnu aksa corap giydirmiyorsunuz ondan der. Ah keşke giyse. Zor giydirsem arkamı dönesiye çıkarır.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben evden çıkmıyorum ona rağmen oğlum hasta oldu inan markete bile gitmiyorum en son iki hafta önce hastaneye gittim o kadar yani normaldir çocuk bu evde de hasta oluyor okuldada
(230 puan) tarafından
Üstünü örtmekten gece canım çıkıyor sürekli açıyo o yüzden evi de sıcak tutuyoruz kontrol ediyorum sürekli gece. Ş baktım yerde yatıyor
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Aman ya annenin şu anda hastanelerin halinden haberi yok herhalde randevu bulamıyor insanlar herkes hasta gerçekten. Ama sana tavsiyem mutlaka ek bir şeyler kullan canım çocuğu kendi haline bırakma sık hastalanmanın bazen sebebi de olabiliyor önce onu da araştır. Önce alerjisi var mı diye doktora götür geniz eti kontrolü yaptır. Benim kızım çok sık hastalanırdı alerjisi olduğunu öğrendik ve geniz eti de varmış şu an alerji ilaçları kullanıyor. Takviye olarak da möllers balık yağı ve bir doktorun önerisiyle resverol kullanmaya başladım kreşe giden çocuklara öneriliyor. Bunlardan sonra daha az hastalanmaya hastalansa daha kolay atlatmaya başladı çok şükür.
(230 puan) tarafından
Sabahları polen sirke veriyoruz bal da yiyor şimdi de karadut özüne başladım dut kurusu suyu ile.. Resverol ü duydum alcam bende
(230 puan) tarafından
Sürekli hastanedeyiz inan antibiyotik tedavisi gördü geçti sonra tekrar başladı
0 oy
(128 puan) tarafından
Büyükler her zaman her konuda kendilerini haklı görüyorlar hele ki mevzu torunsa sana haksızlık etmiş sende keyfinden koymuyorsun çalışan bi insansın o zaman gelsin annen şu kış bitinceye çocuklara baksın hasta da olmasınlar boşver hiç takılma çocuk bu elbet hasta olacak eğer evde otursan bu kezde çocuklar dışarı yüzü görmüyor ki bağışıklık kalmadı herşeye hasta oluyor derlerdi küçüğe kim bakıyorsa biraz büyüğe de baksın bi dönem kendini evde toparlasın canım 
(230 puan) tarafından
Bakıcı mız var canım o ilgileniyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 436 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu