0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Ben eşime kaynanama ve ogluma büyü yapmışlar öyle denildi ilk başta inanmadım ama evde olanları bildi adam  eşimle sürekli kavga ederiz sonra bi bakarsın çok iyiyiz inşallah ölürsün keşke ölsen dedigim bile oldu eşime sonra pişman olurdum özellikle 2 üçharfli benimle birlikte banyoya giriyormuş sizce adam doğru söylüyor olabilirmi büyüyü bozdurmak için 1 lira dahi almayan hocaya gidin dedi 

8 Cevaplar

+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Tatlım hepimizin evinden ver ve müslüman ailelere daha çok musallat oluyolarmış. Sen namazlarını kıl, her gün 7 ayetel kürsü oku evine üfle, sirkeli suyla evini sil. Hiö korkma
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Evinde kuran oku kuran dinle zikir cek dua et sakin hocaya filan gitme böyle uydurup sonra musallat ediyorlar uzak durun
(29 puan) tarafından
Sürekli okuyorum bakara suresi açıyorum kayınvalidyle kavga edip küsmüştk adam birden bire dedi eşime senin annemle eşin arasında büyü var geçinemesnler diyeyaplmş diye şok olduk
(4,961 puan) tarafından
Şok olunacak ne var ki çoğu gelin kaynana gecinrnez
(660 puan) tarafından
Ya saçmalamayın büyüye inanmiyormus gibi ne varki ne demek sen hocanın dediğini yap para almayan bir hocaya daha git
(888 puan) tarafından
Bunlar zaten olan seyler uzak durun böyle hocalar dan
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Para alsin almasn bu şeyler ile Muhattap olma işin içinden ckamassn snra 
0 oy
(96 puan) tarafından
Malesef büyü denilen şey var. Para avcısı olmayan birine bozdur. Vede bir kase suya nas felak fatiha ayatel kursu ihlas surelerini her birini 7 defa oku ufle o sudan için gusul alın evin her yerine dökün.
0 oy
tarafından
Canim kendin kusulunu al. Duanı oku. Evi sorkeli suyla temizle. 

1 bardağa 1 yemek kaşığı tuz, yarisina kadar eıma sirkesi gerisi su ekle göz görmeyen yere koy. Ara ara değişib suyu ayak değmeyen yere dök.

Yemeklere çorbalara tatlı kaşığı elma sirkesi ve defne yaprağı at. Evden defne yaprağı as. Galiba yakıyorlarda. En güzeli Allaha sığınmak ve bol bol okumak 
0 oy
(590 puan) tarafından
buyu diye bisey var şahsen eger hoca herseyi bildise ben ozaman inanirdim ve dedigini yapardim benim fikrim
0 oy
(660 puan) tarafından
Bizde annemin evinden birsuru yağ bulduk burada herkesin dediğine inanma hayatın kayar o büyü çok kötü bir şey biz o yağları akarsuya attık evi sirkeyle temizledik 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimde başımdan geçti. Koltuğa domuz yağı sürmüşlerdi. Daha bir aylık evliydik eşim beni hiç bişey yokken kaç defa evden kovdu. Saçma sapan sebeplerle kavga çıkarıyordu. Sonra tesadüfen hocaya gittim hoca büyü var dedi. Şok oldum. Muska yazdı dualar falan verdi suya koyup içtik bir hafta sonra düzeldik eşimin o halinden eser yok şimdi 
(29 puan) tarafından
Aynen bizde öyleydik hele ben hamileyken hiç konuşmazdk küs olurduk
(2,387 puan) tarafından
Allah bildiği yapsın benim yaşadıklarımın iki katını yaşasın yapanlar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 349 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy