0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,198 puan) tarafından
Kızlar eşimin arkadaşı kardeşi ve annesi geldi  kız sigara içerken ikimiz biseyler anlattı büyüyle ilgili daha önce yapıldı bana vs vs. Ve o kız saçımda birşey var bahanesiyle saçıma dokundu düzeltti falan ben çok huylandim onlar gittiğinden beri biraz sinirli yım durduk yere eşime cocuklarima catiyorum  seslerden falan korkuyorum değişik değişik rüyalar görüyorum uyanıyorum korkudan uyuyorum geri hooop aynı rüyanın içine sizce büyü faln yapms olabilirmi ya huylandim 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Saçtan da büyü yapılıyor galiba siccin filminde görüyorduk yaşanmış hikayeler onlar onane ki senın saçını düzeltiyor :ninja:

(1,198 puan) tarafından
Valla bende anlamadım evi. İçinde birden saçımı duzeltir gibi yaptı ondan sonra bişey vardı da aldım düzelttim saçını dedi
tarafından
Saçmalık ya sinir oldum
(1,198 puan) tarafından
Valla bende sinir oldum huylandim galiba
-Reklam-
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Sirkeli suyla banyo yap evinide soyle bi sil pis enerjisini sana vermiş olabilir büyü degildirde bazıları kötü enerjili oluyor onu salıp gitmiş 
(1,198 puan) tarafından
İnşallah ya valla şüphelendim
(1,539 puan) tarafından
Ben dışarı ne zaman çıkayım farklı bi ortama gireyim başım ağrıya ağrıya gelirim eve çünkü inanmıyorlar 2 cocuk annesi olduğuma boyumu geçen kızım var çokta bakimliyim insanların nazarıni alıyorum bunuda daha sonra kendileri söylüyorlar biliyormsun inanmamistik yaşına diyorlar nasıl böyle yapabiliyosun falan filan kimiside eleştiriyor ben ondan anlıyorum negatifi cektigimi şimdi eve geldiğim gibi sirkeli suyla dusumu alıyorum iyi göz var kötü göz var belki yuvanda kızın gözü kalmıştır olabilir yani bunlar duymadigimiz şeyler değil
(1,198 puan) tarafından
Büyük ihtimalle sirkem yok eşime aldirayim da sileym banyo yapıyım
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Ben yillarca çekmiş biri olarak inanıyorum. Sirke ile banyo falan yap. Evi de güzel temizle. 
(1,970 puan) tarafından
Ben büyük olasılıkla psikolojik olarak etkilendiğini düşünüyorum. Ama sen gene sirke ile yıkan dualarını oku.
(1,198 puan) tarafından
Etkilenmiş de olabilirim bilmiyorum ama çok huylandim normalde korkmam böyle şeylerden ama ne bileyim kız bide resim falan gösterdi belkide ondandır
(1,970 puan) tarafından
Ne resmi gösterdi? İyide iki kez gördüğü insana neden böyle bir muhabbet açar ki insan.
(1,198 puan) tarafından
Valla bende anlamadım duvara el izi sürmüşler domuz yağı ile ben ölüp hastalanayim diye yapılmış bı çocuk eli falan dedi sonra inanmassan bak gösterim dedi gösterdi
(1,119 puan) tarafından
Sen onlardan uzak dur gitme görüşme onları da evine alma
0 oy
(48,759 puan) tarafından
o anda nasil hemen büyü yapsin etkisinde kalmisskn evinde sesi nas felak ac dinle kendinde oku evini sirkeli.suyla sil kendinde dus.alinca son suda sirkeli su dök basindan asagi
(1,198 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç anlamıyorum büyü işlerinden o yüzden sordum buraya belki bilen çıkar diye kızın annesi de geldi şuan burdalar falan diye konuştu etkilendim sanırım
(48,759 puan) tarafından
anladigim kadariyla sacini düzelten kiza yapilmis demi bu onun buyu yaptigi anlamina gelmez ki bir ara bende bana yapildi mi diye supheleniyodum bekarken ama asla yapmam sen etkilenmissin
(1,198 puan) tarafından
Anlattığına göre ona yapılmış
0 oy
(48 puan) tarafından
Buyu var buna inaniyorum. Yapan yaptiran cikmamak uzere cehennemi boylayacak bunada inaniyorum. Arkadasim sirke demis herkes sen aktara git defne al evinde defne tutsusu yap.istersen arastir oncesinde. Nazara da birebir. Bakara suresini ac evde sesli sekilde sende otur dinle. Abdestli dolasmaya dikkat et mutlaka. Ve tam tevekkulle dua et. Kalbini ferah tut. Korku senin enerjini dusurur. Bol bol felak nas ayetel kursi oku. Rabbim kotu niyetli herkesin kotu niyetini basina cevirsin. 
(1,198 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum :(
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Sirke suyundan bir çay kaşığı iç bide sirkeyle banyo yap canim 
(1,198 puan) tarafından
Tamam eşime aldiracagim
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Bende bi huylandım ya ne alaka 
(1,198 puan) tarafından
Valla bilmiyom ya ya ben çok huylandim etkilendim bilmiyorum saçıma faln dokundu o dan sonra anlattıkları annesinin yanımıza gelip şuan burdalar demesi falan ya ben huylandim yada bunlarda bişi var
(17,886 puan) tarafından
Bencede var
(1,198 puan) tarafından
Nasıl anliyacagim bilmiyorum ki bilsem
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Saçtan oluyor büyü maalesef dedikleri gibi sirkeyle banyo yap bol bol nas Felak saffat suresi oku ve dinle  
(1,198 puan) tarafından
Nasıl anlayabilirim yapıp yapmadıklarını bilgin varmı
(1,010 puan) tarafından
Hacı hocaya da güven yok var diyip para koparmaya çalışırlar yoksa bile
1 hafta boyunca eşinle evindeki huzura bak kötüye mi gidecek yoksa dünkü anlık sinir miydi yada o muhabetten sonra anlık korku mu oldu seslerden diye
(1,198 puan) tarafından
Tamam bir bakayım
0 oy
tarafından
Sırf bu yüzden evime kimseyi sokamam öyle kimseye gitmem dışarıda görüşürüm genelde bı bahane bulur evime illa gelemek isteyenler çok oluyor ben kabul etmiyorum evime ailem dışında kimseyi sevmiyorum diyorum yüzlerine bile bı olay yaşamadım ama çok duydum ve inaniyorumda enerjisi onlarla yanlarında evime girip cikanla benim evimdeki anlasamaya biliyor bu sefer beni etkiliyor huzursuz oluyorum ne 
(1,198 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ya ya ben çok etkilendim huylandim yada bunlarda bişi var 2 kez gördüm sadece tanımıyorum da
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Saç telini aldı mı hissettin mi ?
(1,198 puan) tarafından
Valla hissetmedim dokundu duzeltir gibi yaptı sonra noldu dedim birşey vardı onu aldım düzelttim dedi
(4,661 puan) tarafından
Acaba şüphe duydugun için psikolojik olarak kafanda takıntı yapmış olabilir misin malûm hassas konular
(1,198 puan) tarafından
Valla bilmiyorum etkilenmiş de olabilirim
0 oy
(286 puan) tarafından
Evde sesli bakara suresi falan aç. Hem ev hem siz dinleyin. Evi de sirkeli suyla silin. Kendinize de Felak nas okuyun. Rabbim kötü insanlardan korusun
(1,198 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(914 puan) tarafından

Anlattiklarindan etkilenmissin sen o sebepten namazın yoksa hemen namaza başla namaz kilan elhamdülillâh Allâh korur. Vesveselerden büyü nazar vs her tür şeyden uzak olmak için de 41gün boyunca sabah namazından sonra veyahut gün içinde;

• 41ayetel kursi 
  • 41 felak
  • 41 nas
  • 41 ihlâs 
(1,198 puan) tarafından
Tamam teşekkürler etkilenmiş de olabilirm bilmiyorum
(914 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim.
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Yorumları okudum birazda anlattıklarına göre ben olsam bi daha eve almam hatta görüşmem 
(1,198 puan) tarafından
Valla bende biraz huylandim etkilendim galiba ama çok garip yanı saçıma dokunup düzelttim demesi ikimiz sigara içerken büyü ile ilgili biseyler anlatması annesinin yanımıza gelip gene niye açtın bu konuları deyip sende demi birşey var demsi sonra şuan burdalar demesi falan nebiliyim ya inşallah ben huylanmisim dir
(7,210 puan) tarafından
Bacım oluyo böyle şeyler bence onlar ugrasiyolar böyle şeylerle annesi büyücülük falan yapiyo bence kızda da musallat vardır ondan böyledir bence sen uzakas onlardan
(1,198 puan) tarafından
Olabilir bacım zaten birdaha görüşmeyi falan düşünmüyorum ya
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bana da yapılmıştı. Bende çok rüya görüp korkuyordum. Eşimle çok kavga ediyorduk. Hocaya gittim bozdu hoca. Sonra bütün sıkıntılarımız gitti bitti 
(1,198 puan) tarafından
Nasıl anlarım yapılıp yapılmadığını
(2,387 puan) tarafından
Bi dua mı bişey vardı galiba tam hatırlamıyorum şimdi onu yapınca eğer büyü varsa rüyanda görüyormuşsun. Bi internetten araştır emin olamıyorum şimdi
(1,198 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
(241 puan) tarafından
E&C Kevser suresi canım 21 defa okunuyor kıbleye dogru sag tarafına abdestli sekilde yatıyorsun sonra da ruyanda goruyomussun ama ben hiç denemedim
(2,387 puan) tarafından
He evet öyleydi
0 oy
(444 puan) tarafından
Etkisinde kalmışsındır o anda hemen büyü yapamaz. Ama bidaha onlarla görüşme bence tekin insanlar değiller belli ki. Seni kıskanıp yaptırabilir mesela evine koyabilir ben evime kimseyi almıyorum valla etrafımda çok büyü vakası var. Ama uzaktanda yapılıyormuş. Allah kötü insanlardan varlıklardan korusun inşallah 
(1,198 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah Tövbe...:ermm: dokunmayla büyüdümi varmış :ermm: çağırıyorsun kendi kendine gerek yok böyle şeylere dinimizde evet büyü denen sey var ama ben inanıyorum rabbim fırsat vermesin..

(1,198 puan) tarafından
Amin. İnşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 711 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 392 göst.
0 oy
7 cevap 328 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy