0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar dün post atmıştım kaynanam korona oldu diye ben anneme geldim eşim kaynanamin yanında beraber hastaneye gitmişler rapor almaya kaç saattir hastanedeler bende annemdeyim 1 yaşında oglum var .. eşimde temaslı evde duramazdim zoruma giden şey oğlum bı kaç kez hastalandı eşimi aradığımda iş yerinden izin alamıyorum sen tek götür derdi tek goturdum şimdi kaynanamın yanından ayrılmıyor iş yerinden sürekli izin alıyor bizi onemsedi koronayi hiçe saydi ben bunları eşime dediğim zaman saclama diyip konuyu kapatiyo

4 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Anlamıyorum ya konu analarina gelince evlatlarını bile hiçe sayıyorlar 
(146 puan) tarafından
İşte canım bende şaşırdım İnanki oğlum hastalandığında ben izin alamiyorum sen götür diyip annesinin dizinin dibinden ayrilmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aile kavramını idrak edememiş .

Evlendikten sonra ilk sırada öz aile olur kök aile değil .
(146 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım anlamıyor eşim ama bunu
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Kayınvalidem korona oldu, eşim hastaneye koştu, götürdü. Bende temaslı diye annemde kaldım ve kızdım, senden başka götürexek biri yok mu ya sana geçersr, ya bişey olursa diye.bende oğlumu tek veya annemle götürürdüm hastaneye, işler yoğun derdi, her zaman gelmezdi eşim. Kayınvalidem kötüleşincr, hastanede yanında eşim kaldı. 1 hafta. Sonra yoğun bakıma alındı kayınvalidem, eşim çıktı ama 1 hafta yine görüşmedik. Kötü bi örnek ama kayınvalidemi kaybettik, çok çok üzüldüm. Vicdanım sızladı niye eşime kızdım diye çünkü o annesi. Anne bambaşka bişey. Babası aynı duruma düşse yine koşsun etsin, evlatlarımın başında ben koşarım ama onun anneciğinin koşacak bi eşi yoktu. (kayınpederim yaşıyor ama bedenen, olmasa da olur biri) 
(146 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bende kaynanamı duyduğumda çok üzüldüm fakat kaynanam korona ama iyiydi baya kendi dusunmesi lazım  oğlum ben koronayim senin oğlun var küçük Esin emziren kadın geçebilir ben iyiyim demesi lazimken oğlum yanımda kal demesi eşimde her dakka izin alması bide benle kavga ediyordu götür sen die kendin ben izin alamiyorum yoğunum die
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin 
(146 puan) tarafından
Amin amin canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 735 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 825 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu