0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Arkadaşlar yeni doğum yaptım 10 günlük bir kızım var birde 3 yaşında bir kızım var inanılmaz hareketli bir çocuk beni zaten hep çok yordu doğum yaptığımdan beri büyük kizima tahammül gücümün azaldığını hissediyorum çok çabuk ona sinirlenmeye başladım sanki hiç durmaması bana batıyor gibi hissettim acaip bunalmış hissettim kendimi artık sen büyüdün gibi bir misyon yükledim içimde ona şimdi uyudu ve ben ağlıyorum acaba kirdimmi üzdummu çokmu aşırı tepki verdim diye içim içimi yiyor..Zaten hiç durmayan bir çocuk niye şimdi dert ediyorum ayrımcılık yapmaktan kızımı otelemekten çok korkuyorum kızımı cok seviyorum umarım bu logusalikdir ve inşallah geçer tecrübeli anneler aynı şeyleri yasadimi acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Onun bi çocuk olduğunu ve sana ihtiyacı olduğunu hatırla her sinirlendiginde canim
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Ayyy canım aynı beni tarif ettin yemin ediyorum 1 buçuk yaşındaydı hamile kaldim şu an 2 buçuk yaşında 3 olucak beni çok zorluyor sürekli bebeğe vuruyor kıskançlıktan evi kırıp döküyor tuvalet e de alıştıramadım canımdan bezdiriyor beni aksama kadar bağırıyorum dur yapma otur büyüdün sen abisin boğazım ağrıyor ona bagirmaktan ama bana sarılıyor annem diyor ya kıyamıyorum şu an ayağımda sallıyorum uyusa da biraz dinlesem diye bebekte küçük sürekli kucak istiyor yoruldum valla anne olmak kolay degil
(310 puan) tarafından
Kız şuanda bende ayın nı senin yaşadıklarını yaşıyorum altı hayla bağlı 3 girdi ve bebeğe vuruyor biz olmadığımızı da üstüne bağırıyorum şuanda uyumuş masum masum kıyayımıyrm
(240 puan) tarafından
Ben neler yaşıyorum kuzum bebeğin karnına çıktı ayağıyla 5 dk tek bırakamıyorum çok yoruluyorum bmzavalli yavrum sürekli şiddet görüyor öyle de ağlıyor masum masum fazla bebeği oğlanın yanında sevmemeye çalışıyorum kıskanmasın diye ama yine de kıskanıyor
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Yaa yazini okurken agladimm. Benimde kizim 2 bucuk yasinda 4 aylikta oglum war. Bugun kizama bagirdim:'(:'(:'( ve agliyorum aglamam bir seyi degistirmiyor biliyorum sabrimin gucumun bittigini dusunuyorum artik:'(:'(:'(

0 oy
(310 puan) tarafından
Şuanda aynı durum dayız cnm niye öyle oluyoruz çözemiyorum uyumuş şuan ölürüm ben ona bebekte uyanık: (
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benim 2 ay sonraki halimi gördüm sanki :((( benim oğlum aşırı hiperaktif doğum yapicam ama kara kara düşünüyorum naparim diye Allah yardımcımız olsun..
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Hayir kendini suclama lohusasin sen kucuk olan tabikide daha fazla ilgi gorxek cunku o daha bir bebek sen esine izah et bu durumu anlayisla karsilar seni

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselfiliz (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 114 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselfiliz (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 212 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 499 göst.