0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Arkadaşlar uzun oldu kusura bakmayın, ben evlendikten sonra kaynanam 1 ay sonra kanser oldu, kızı ben bakamam dıyıp benım evimden  kactı evden evlendi, neyse gel zaman git zaman ben bir oglu oldu bugun sabah kaynanam aramıs kı sıze gelıcem torunumu ozledım dıye bahane edip geldı kayınlarım kayınbabam kus sadece annesı konusuyor kızıyla, benım evime gelmesinin sebebi rahat rahat konusucak kızıyla, sabah aramış 8 de eşimi aradınmı bacını dıyor gunaydın demeden, bacı benım oglum sunnet oldu aramadı amalıyat oldu aramadı benım evimden defoldu gitti yine biz suclu sımdıde kayınbabamla oglumu parka gonderme ye calısıyor goruntulu arayım dıye su sıcakta

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Et tırnaktan ayrılmaz annesi kızını bıraksın mi şimdi seni aramadı diye
(97 puan) tarafından
Benım evime gelıpde sadece kızıyla konusursa  bende derim tabı
tarafından
Şu kadar anlatılan içinde bunu mu anladınız sadece? Annesini kanser diye terk etmiş, çok büyük ihtimalle soru sahibini suclamislar sen kaçmasına sebep oldun diye. Bunlar göz ardı mi edilsin?
(97 puan) tarafından
Kesinlikle oyle, o kadar sey yaptılar ben dogum yaptığımda bıle umursamayan cocuguma bır sey almayan insanlar
tarafından
İhtimaller üzerine konuşuyorsak eğer soru sahibinin ithamı da olabilir "annesi kanser olunca kaçtı" söylemi o zaman işler değişir. Bu kadar şeyi ister göz ardı etsin ister etmesin anne kız arasındaki iletişime karışma hakkı var mı sizce diyelim ki öyle anne kanser diye kactiysa ve anne bu durumu affettiyse tasası geline mi kaldı ha evine gelinmesinden rahatsız oluyorsa da bunu açıkça dile getirebilir buraya dökmenin pek bı anlamı yok o evde iki kişinin sadece geline ait bı ev değil kadın oğlunun evine gelip kızıyla konuşmuş gelinlik bı durum göremedim ben
-Reklam-
0 oy
(2,842 puan) tarafından
Ah senin bu kaynanadan çektiğin 
(97 puan) tarafından
Neden boyle yapıyor anlamıyom
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Kim olsa senin gibi düşünür

(97 puan) tarafından
Bilmiyorum bazen kendımı sucluyorum
0 oy
(448 puan) tarafından
Senin gek evin degil slnucda kadin oglunun evine gelmis gorumcenle  senin problemin kayinvalideni ilgilendirmez bence ... benimde bir kızım  var çamur  da olsa benim kimseyede laf ettirmem istedigim de görüşürüm .... senin evinde gorusmelerine tepki vermen tuhaf çünkü  oğlunun  da evi sonucds evladina insan rahat gitmeli problemler olmus seni suclamislar ama insan evladini atamazzzz ... atamaz yani kendinden pay bic
(97 puan) tarafından
Ben olsam bende atmam elbette ama eger.gelın geldi o bakar dıyıp kacmak daha 5 aylık tanıdığı ıcın bılemıyorum yanı
(448 puan) tarafından
O konuda haklisin kendi kizi kacsrken gelin bakmis ama oda onun cahilliği
0 oy
tarafından
Kuzum senin için demiyorum Genelr olarak konuşuyorum. Kötü gelinsen çirkefsen vizdansızsan vurdumduymazsan herşeylerine laf eden bir gelinsen baş üstünde tutulurssn en gözde gelin sen olursun. Ama herşeylerşne evetsen her haltlarını yapıp tüm pisliklerini susan gelinsen Ağzına sı*çrlar en kötü sen olursun. 
(97 puan) tarafından
Oyleyım zaten bıktım usandım artık

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 549 göst.
10 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Emooş (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 700 göst.
0 oy
26 cevap 858 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy