0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
merhaba hanimlar

esimin ailesi cok sıkıntılı. dogumdan once zaten surekli durduk yere annesi küserdi. dpgum yaptim tam duzeldi dedim yine basa döndü. esim hakli oldugu bir konuda annesi ile tartismis annesi üste cikmak icin esime benim akil verdigimi benim laflari söylettigimi demis. yukarda allah var benim haberim bile yok hatta esime kizardim birsey dese annesine annendir o senin deme tartismayin diye( bu arada annesi asiri kavgaci biridir ogluna surekli laflar soyler esim hep sabreder sonunda patlar) neyse simdi beni ve esimi whatsapptan silmis hic bir sekilde torununu merak etmiyor ilk torunu oldu daha 2 aylik insan bir merak etmez mi bu gunahsiz melegin ne sucu var. cevremde goruyorum ne guzel babanneler var. sonra diyorum bosver kizima anneannesi yeter. annem sagolsun cok seviyor. yani sizinle de paylasmak istedim bu durumu ben artik bosverdim artik takmayacagim kizimla ilgilenecegim herkes kendi kaybeder diye dusunuyorum. sizin fikirleriniz nedir.

16 Cevaplar

+1 oy
(8,782 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun. Boşver merak etmiyorsa peşinden mi koşucan bir de haspanın
-Reklam-
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Hiç bir şey evladımdan değerli değil aksine bu duruma sevinmelisin böyle biri artık hayatında olmayacak daha huzurlu olacaksın fena mı.
0 oy
(676 puan) tarafından
Valla cabm ben 17 yaşındayım kayinvalidemle beraber oturuyorum bebeğim 6 aylık bi gün olsun bişey öğretmedi bişey göstermedi bebekle ilgili önce Rabbim sonra ben o bebegi büyüttüm nerde kaldı ki siz ayrisiniz gelip merak edip balsin hiç umursama kimsedrn de bsiey bekleme canm
(676 puan) tarafından
16 malesef nasip kısmet işte
tarafından
17 yaşında 6 aylık beebgn mi var
:/
tarafından
15 yasinda kızım var bir tuhaf oldu icim
Hakkinda hayirlisi olsun kuzucum
(676 puan) tarafından
Sagol canım ama Rabbime şükürler olsun seviyorum ya kocami oglusumu
tarafından
Masallah Allah bozmasın bitanem❤️
0 oy
(146 puan) tarafından
Keşke benim de kızımı arayıp sormasa babaannesi.  Her gittiğimde bebeğime binbir laf der. sinir küpü olup eve dönmektense bırak babaannesiz büyüsün. Hiç yüzünü görmek istemiyorum. Kızım 10 aylık ve 10 aydır bu kızın bir sorunu var deyip duruyor.  Keşke benim eşimle de kavga etse de yüzünü görmesek.  Bence her şerde vardır bir hayır.  Hiç dertlenme. 
0 oy
(5,153 puan) tarafından
Ne kadar uzak okadar iyi kavgacı biriyle çocuğunuz görüşecek yine belki oğluyla tartışacak mutsuz bir ortamda olmaktansa böylesi daha iyi bence keyfini çıkar bu durumun okadar çok insan varki görmeye tahammül edemeyip her gün görmek zorunda kalan 
0 oy
(204 puan) tarafından
Aynısı bende var :)) hiç Bi şekilde takmıyorum bile aksine 1 ay önce tartıştılar eşimle benim hiç Bi şekilde diyalog olmadı telefonda bile konuşmuyorum :)) diyormuş seni dolduruyo geçendede lafını soktum ne dediyse ümit böyle diyo bana dedi bende dedim ben ögretmedim nereden ögrendiyse diye kuduruyo :)) eşine çoçuguna bak gerisi hikaye 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
En guzeli mesafe sizin icin 
0 oy
(129 puan) tarafından
 Bencede bosver annen yetr sana benım annemde oyleydı kızımda okadr sewıyodukı deli oluyodu 7 24 bir aradaydım esımın tarafı bı TLf bıle etmezler ama ben annemi kaybettim herseyım gttı tek kaldım smdı kaldıda esımın annesı benımarycek srcak torunlarını bıkere gırmeyen insanlar bosver sene 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
mesafe iyidir ne kadar mesafeli olursan o kadar rahat edersin.
0 oy
(276 puan) tarafından
Eee daha ne istiyorsun bırak küs kalsın uzak dur daha iyi ne güzel işte boşa dert etme bide şimdide engellemiş ohh eşinde sana bişey demez bence çok büyük fırsat bu
0 oy
tarafından
Bosver canim. Ana oğul arasında bir tartışma olmuş senin içinde kötü dedi ise günahını alır.

Bebek konusunda bahanesi kaybeder..en güzel zamanları kus getiriyorsa keyfi bilir bosversene ne takcan 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun yani bebeğin. Ne suçu var bide senin suçun bil yok yani bence takma anaannesi vat yeter :-)
0 oy
tarafından
Umrumda olmaz öyle bir insan bugün iyi olsa yarın yine bişey çıkar boşver yuvana bak sen 
0 oy
tarafından
Oğlunu sevmeyen oğlundan olanı sever mi? Boşversene karışma hiç. Yarın aba oğul iyi olur arada kalanda sen
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Tavşan dağa küsmüs dağın haberi olmamış der dahada düşünmem 
0 oy
(416 puan) tarafından
Boşver takma 11 seneden sonra öğrendim ben bunu kendimi yiprattim senelerce ama bencil.insana ne yaparsan yap anca kendini düşünür şimdi mesafeliyim bunca sene hiç bir sıkıntımda aramayn sormayan kaynanam şimdi hastalansam arayıp soruyo kaçan kovalaniyo sanırım bu zamana kadar 2 çocuğum oldu gelip sormayan şimdi hamileyim bugün birşeyler göndermiş yesin diye değere bindim valla :))))

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,336 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 742 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 305 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yyyyyyyyyyyyyyyy (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 874 göst.