0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
sizin esiniz size yardim ediyomu benim esim 5 dk cocuga bakmiyo bide is soyluyo kendisi izinde bugun gezdi geldi meyve sıktı su bebegi tut 5 dk mama yapiyim diyom aa benim isim var banyo olcam hep bi sey kendim banyo bile bugun yapamadim sinirlerim asiri derecede bozuk

51 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından
Bana yardımı çok var Allah razı olsn 
-Reklam-
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Bana en büyük yardımi çocuklarla ilgilenmesi başka bir şey yapmaz ama o bana yetiyor zaten sağ olsun
0 oy
tarafından
O çocuğu leylekler getirmedi dimi ! Ne demek tutamam çocuk yapmayı biliyorlarsa baba olarak çocuklarına bakmayıda bilecekler biz annelerinde pestili çıkıyor.. 

Benim eşim Allah razı olsun yardım ediyor şimdi banyoyu yıkadı Bende evi süpürdüm çocuklara da bakar bakmak zorunda tek başıma yapmadım ben çocukları 
(590 puan) tarafından
nekadar guzel
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ben evden çalıştığım halde yardım etmiyor canım 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Az önce bunun için kavga ettik hıçkırıklara ağladım da gelip bakmadı zaten kavgaliydik iyice ettik kafayı yicem artık 
(590 puan) tarafından
senmi yicen kafayi benmi
(4,700 puan) tarafından
Yemin ederim oturur suyunu bile benden ister geçen çay koydum iki çocuğum var benim biri 1 yaşına 10 gündür bastı biri 3 yaşına bir kaç gün sonra basacak ikisi de ağlıyor çay suyu kaynamaktan bitmiş duruma geldi gitti çayın altını kapadı dem atmadı içine işten gelir yatar kalkar ders çalışıyorum der başka da bir b*Ka yaramaz çok zoruma gitti kızım asla durmuyor oğlum bile geldi öptü halimi gorunce anne kardeşim yaramaz oldu dedi de o dönüp bakmadı bide diyo her sınav haftasinda böyle yapıyorsun yemin ederim yıprandım artık en son dedim inşallah bir daha senden çocuğum olmaz kısır olmaya bile razıyım artık
(590 puan) tarafından
kiyamam sana benimkide anneme babama karisir eve gelmesinler der yok baban mutfaga girmesin yok evi temizlemiyon yok bu niye burda niye surda psikoljim bozuldu artik bende diyom birdaha senden asla cocuk yapmam diye okadar mAl bi adam ki trilyontane sacma ***** huylari var cekilcek cile degil senin bide 2 taneymis kiyamam takmamaya calissan takilmicak gibi degil ne olcak bende bilmiyorum
0 oy
(311 puan) tarafından
Valla hayat müşterek tutar mısın demicem pat kucağına vercen biraz tut dicen napcak yere mi atcak sanki babanın evinden getirdin yardım etmek zorunda valla benim babam paşa değildi eşlerimiz de paşa oğlu değiller 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla saolsun bakiyo iki çocuk küçükler hemde anlayışsız biri olsaydı kafayı yerdim iyiki var
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Biz sana burda ediyo desek senin daha da moralin bozulcak 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Herşeyi ortak yapıyoruz biz genelde,eşine çok yüz vermişsin bence. Bırak yapma
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Gece 1de kapatıyo dükkanı benimki 

Gelince bebekle oynuyo yemeğini vs hazırlıyorum duşa gireceksen gir işin varsa yap diyor bakıyor o kadar da olsun canım tek biz kadınların çocuğumu onunda bebeği
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Çocuğuna bakmanın adı yardım değil babalık.. Tabikide bakacak dışardan getirmedim çocuğu 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Esimden Allah razi olsun isten gelir hemen bakar cocuga sabahlari uyaninca o ilgilenir ben boraz uyuyayim diye canim kocam bi kere daha asik oldumm
0 oy
tarafından
Yapıyor halı yıkadığı da oluyo sofrayı topladığı da evi süpürdüge de bulaşık yerleştirdiği de duruma göre yapabildiği bir şey varsa yapar aynı şeyi çocuk bakımı için de geçerli bir tek yemek yapamıyo :)))
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bu gün memlekete yola çıltık kızı oyaladı evi ben toplarım dedi allah razı olsun eder tabiki kaldı tek başına 15 gün yada 20 gün  bakalim
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Elinden geldiğince etmeye çalışır. Gündüz çok yorulduğu icin fazla ustelemem ben ama
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Deseydin tek başına yapmadım ben bu çocuğu 

Vlla ben evlenmeden önce dedim peşin peşin dedim ki bak ben yemek yaparım ama bulaşık olsun şu oldu zaman yardım ediceksin 

Mesela iş dağılımı yaptık hala öyle gidiyor çok şükür Allah nazar değdirmesin

Çocuğumuzun olmasını ilk eşim istedi ben hazır değildim herşeye yardım edicem dedi,her anlamda o şekilde yaptım..yoksa bu iş tek olcak iş değil 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Eski esim aynı anlattıgın gibiydi.ayrıldık baska sebebplerden. Simdi o 5 dk tutmadıgı cpcuklar ahasret kaldı. Görünce kucagından indirmiyor 
0 oy
tarafından
Bu tam benlik eşim sağolsun evlendimizden beri bulaşıkta yıkar kızlarada bakar suan hamileym öğlen oldumu git dinlen diyo senin yatmaya ihtiyacın var aksama kdr cocuklarla annesiyle bahçede oynuyolar o konuda çok sanslıyım
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Malesef etmiyor işin kotu tarafıda ettiğini sanıyor o kadar cirpinmami göremiyor insan bazen bı manevi destek bekliyor ama malesef bizde yok be..
0 oy
tarafından
Bebek yok 

Ev işine hiç yardım etmez hatta etsin istemem mutfakta falan biri olunca bana çok batıyor ilk zamanlar ederdi ama ben hoşlanmıyorum hiç 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 258 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (784 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 327 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 211 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.