0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
sizin esiniz size yardim ediyomu benim esim 5 dk cocuga bakmiyo bide is soyluyo kendisi izinde bugun gezdi geldi meyve sıktı su bebegi tut 5 dk mama yapiyim diyom aa benim isim var banyo olcam hep bi sey kendim banyo bile bugun yapamadim sinirlerim asiri derecede bozuk

51 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
sabah 7 de gelip aksam 11 de geliyor o yuzden evde hic yardimi yok diyebilirim 
tarafından
Daha ne yapsın zaten ?
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bugün evi temizletim ise giti daha demin 

Sıkıyorsa yapmasın bn tek yaşamıyorum bu evde yada tek bnm deyil çocuklar sende yapma bakayım n'olacak 
tarafından
O zaman sen de işe git :)
(7,300 puan) tarafından
Ne alaka çalıştırmaya kendisi bnm işime gelir ise gitmek en azından ne iş yaptın belli evde öylemi
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Allah yardkmcin olsun kuzum benim eşim yardım eder Allah razı olsun ya bebege bakar emziriyor vs. Olursam sofrayı toplayiverir falan o da yetiyor  bana
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Elinden geldiğince yapmaya çalışır canım 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Yardım et diyemiyorum çünkü çok çalışıyor sabah 8 akşam 5 hastanede ordan geliyor bı yemek yiyor saat 7 gibi seraya gidiyor (seramız var salatalık yetiştiriyoruz ) orada toplama budama ilaçlama vs derken gece 11 de işi bitiyor nasıl diyim şimdi bu adama bana yardım et ndiye 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Elinden gelen herseyin en iyisini ve fazlasını yapar her zaman 
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Hiç sorun yaşamayız hatta bazen bana git dinlen ben uyuturum der altını değiştirir oynar dışarı çıkarır 
0 oy
(6,368 puan) tarafından
Sen sorumluluk vermeye devam et mecbur kıl. Yapmak zorunda. Sen herşeye yetisemezsin. Bu kadar duyarsız olmasın. Kavga çıkar tartış. Gerekirse kendi ve çocuğunun ihtiyaçlarıni gider onunkileri yapma. Nasıl alışırsa öyle gider. 
tarafından
Bu nasıl bir akıl verme ya kavga çıkar tartış falan? O zaman o da kavga çıkarsın tartışsın sen de çalış eve para getir diye.
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Henüz doğurmadım ama ev işlerini eşim benden çok yapar 
0 oy
tarafından
Ece yatmadan yatmaya geldiği için evde yardım edemiyor ama çarşıda işim olsun dükkanda bakar kızıma sen git gel hemen der 
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşim ile yardımlaşmak yapıyoruz. Mama hazırlarken eşim bakar yada ben bakarım o asırlar yardimlasarak . Ev işi yetemedigim yerde yapar . Yardimlasarak yapıyoruz biz herşeyi tanıdınız günden belli . 
0 oy
(2,610 puan) tarafından

Az önce beraber sofra kaldırdık mutfak topladık sağolsun <3

0 oy
(7,686 puan) tarafından
Yoggggg bacım ayağına su isdiyor benimki
0 oy
tarafından
Sabah gidip akşam 9-10 geliyor ama fırsatı varsa yardım eder cocuklarla ilgilenir
0 oy
(208 puan) tarafından
Yardım eder genelde hakkını yemim 
0 oy
(448 puan) tarafından
Evett hemde cok eder masayi kurar toplar kızımı  uyutur mamasini yapar verir ...  saclarini tarar toplar  üstünü  degistirir altini  alır... hamileyim beni yirmammak adina herseyi yapar hamilelikten oncede yapardı  simdi mesela camasir sepeti bile kaldirtmaz... kahvaltiyu kim kalkarsa o hazirlar gibi gibi seyler iste
(7,946 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin
(448 puan) tarafından
Aminn  darisi basiniza  yapamam yapamiyorum derseniz zorunda yapar bakin deneyin bunu da ben demiyorum ama cok zorlanirsam diyorum
0 oy
(355 puan) tarafından

sevmiyor...

.
.
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Evdeyse bakar yoksa bakmaz
0 oy
tarafından

oyle 5 10 dk yardim eder ama onun disinda balkon cay sigara :D

0 oy
(1,236 puan) tarafından
Yalnız değilsin canım benim eşim de bakmaz banyo yaparken bile pusetle kapıya koyuyorum çocuğu 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 234 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 327 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 210 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.