0 oy
493 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar bebegim 4 ayi bitti günde 10 11 kere 125 cc mama yiyor ve 900 gramlik mama 3 günde bitiyor 130 TL bide mama si çok gidiyor kişa girdigimiz için eşimin işleri de durgun ne vere bilirim kızıma sizce pirinç unu mu veya kavanoz daki pürelermi siz ne kullaniyosunuz aşiri içiyor doymuyor yetiştiremiyorum artık ya ne doyurur onu 5 aya 2 gün oldu gireli 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bebekler doymaz 2 saatte bir ver çünkü doymayi bilemezler
tarafından
Aynı oluyor canım fark etmiyor ki of
tarafından
O zaman 3 saatte bir ver kuzum
tarafından
Kz ztn 3 saate bir bazen 2 saate bir bazen mama nin hemn ardindan gien mama yapiyorum deli oldum annem hep derdi sen bebekken benm burnumdan getirdin açlik için şimdide senin kızın sana yapiyor sana çekmiş diyor :D ahahha
tarafından
O zman sana çekmiş kız hahah :D
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim sen emzirmiyonmu birinci sorum bu? 

Benim bebegimmde 4 aylik ben meyve puresiyle basladim ev yogurrdu mayaladim birde kabak havuc patates corbasi yaptim yogurtda meyvedd ekliyorum
(6,706 puan) tarafından
Ekran fotoğrafı aldım ben de yapacağım 2 grata sonra 4 aylık oluyoruz şimdiden öğreneyim bi deneyim☺☺❤
(2,840 puan) tarafından
29 oldum bu ay :) erken anne olmnin avantaji
(6,706 puan) tarafından
☺☺maşallah daha genç missin ❤
(2,840 puan) tarafından
Evet tabiikii kiz gencim ama icim gecmis
(6,706 puan) tarafından
Yok yok iyisin ☺☺❤❤ne güzel erkenden anne olmuşsun
0 oy
tarafından
Herobaby Nutradefense al şok tan. 20 30 tl. Biz kullaniyrz 3. Kutudayz hic bi sknti olmadi. Kilo alımı da gayet iyi
tarafından
Diğer mamalardan ucuz olmasi :D
(5,324 puan) tarafından
Orası benim hoşuma gitti de nutradefense kısmını merak ettim :D
tarafından
Aptamile alişti başka mamayi reddediyor çok denedim olmadi malesef
tarafından
Bağışıklık sistemini destekleyici demek :)
(5,324 puan) tarafından
Teşekkürler :))
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Benim kızımda 30 haziran doğumlu. 900 grlık mama 10 -12 gün gidiyo aşağı yukarı. İçmesi gerekenden az içiyor. Kilosu da diğer bebeklere göre daha az. Bebelac gold alıyorduk. Normal bebelaca geçtim. Yanında ek gıda olarak hero babynin sütlü pirinçli kaşık maması var. 400 grsı 20 tl. Kaşıkla yemezse daha sıvı yapıp biberonla içirebiliyosun. Indan alacağım yarın denemek için ek gıda niyetine
tarafından
150 200 civarini kabul etmiyor ve içmiyor doktor 125 ver dedi olmazsa oyle yapacam ama korkuyorum ya bişey olursa
(5,324 puan) tarafından
Allahın izniyle bişey olmaz canım ufak ufak dene
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yoğurt verebilirsin 1 gün yarim.kabak  1gun yarım havuç 1 gün yarim.patates haşla da iyice ver 3 gün kuralı çünkü bu 4.gun 3 urünü  karistir ver böyle böyle ek gida ya başla canım 
tarafından
Çok teşekkur ederimm :))
0 oy
(28 puan) tarafından
Emzirme durumu nedir hiç anne sütü alıyor mu 
tarafından
Genelde almiyor çok az
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Kız maşallah de. Deli mi ne ya. Millet bebeğim iştahlı olsun der bunun derdine bak. Ne güzel işte yesin bol bol dile getirme bu kadar 
tarafından
İyde ben milletin gözüne sokmak için demiyorum çok zor oluyor inan ztn aklimda senin dedigin maşallah inşallah yoktu yeterki doysun diyorum tabikide yesin afiyet olsun napicami şaşiriyom bzn
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Pirinç ununsakın verme ben veriuodum kaka yapmıyo dşye sağlık ocagına gşttim doktor pirinç.unu bağırsaklara yapışıyo bi nevi tıkıyo sakın verme dedi yoğurt ver ilk üç.gün az az ver alerjisi yoksa çoğalt havuç bal kabağı haşla blenderla ver kapya biberle çorba yap sonra armut elma kuru kayoso falan haşla illk. Zamanlar bunları tek tek üç gün verceksin baktın alerji yapmıyo karıştır ver 
tarafından
Hımmm bilmiyordum cnm inşallah denicem çok sagol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 445 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde siyaholta (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu