0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum mama meme demeyi öğrendi sürekli mama meme diyo herkeste aç bu diyo yemek yediriyorum azıcık yiyo birakiyo sonra gene mama diyo sürekli emziriyorum mama diyo gene mama bile aldım yetmiyor diye 25 ml iciyo birakiyo mama diye basliyo gene doymuyor mu aç mı kaliyo anlamıyorum dünden beri böyle herşeye mama diyo mama diye agliyo oncedende herşeye baba derdi ağlardı 

3 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bence demeyi ogrendigi için söylüyor aç olduğundan degil
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama sürekli söylediği içinde aç mı diye şüpheye düşüyorum emziriyorum agliyo mama diye yetmiyo diyorum demekki mama yapuyorym 25ml anca iciyo kaliyo mama yemek yediriyorum çok az yiyo bırakıyor eşimde aç demekki diyo ama sürekli yedirmeye uğraşıyorum sürekli mama meme diyo
(6,047 puan) tarafından
Ay yok yok verme çocuk rahatsız olacak. O öğrendiği için sürekli soyluyor
tarafından
Vermeyeyim o zaman sürekli ben aç kaliyo diyuramiyorum diye üzülüyorum elimde mama yada yemek öyle dolanıyorum artık daha 11 aylık oglum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğu patlatacaksin kız kelime öğrenmiş onu diyo çocuk 
tarafından
Aç kalmasında ya sürekli mama meme diyince eşimde k.v k.p her kimin yanında diyosa sürekli aç bu diyolar artık çocuk aç diye beynimin içine yerleştirdim sanki sürekli biseyler yedirmeye uğraşıyorum oda sürekli mama meme diye ağlıyo
0 oy
tarafından
Benimki 16 aylık çoğunlukla aciktigu zaman der yediririm ve tok olduğundan emin olmama rahmen ara sıra söyler ozaman da bisküvi ve veririm eline iki kemirir atar zaten. Sizinkiler eline bişey istiyor olabilir
tarafından
11aylik daha oğlum eline bisküvi falan verdiğimde yemiyo ezip atiyo hemen sürekli doyuruyorum mama veriyorum elimde artık mama yemek falan öyle geziyorum aç mı diye ama sürekli mama meme diyo agliyi
tarafından
Toktur ozaman zaten aç olsa kendini yerden yere atar ağlar belli eder açlığını
tarafından
Yok sadece mama meme diyip duruyo mama elimde icmiyo meme veriyorum emmiyo Suan sadece mama meme diye diye oyun oynuyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 497 göst.
1 Kasım 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 454 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 706 göst.
0 oy
7 cevap 349 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu