0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar eşinizin ailesi tarafından ya da eşiniz tarafından hak etmediğiniz bi tavirla yada sözle karşılaştınız mı sustunuz mu tepki mi verdiniz bu ne idi??

31 Cevaplar

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu zamana kadar gorumceme hic elim.bos gitmedim calistigim fabrika hep cay seker verirdi esimle ayni yerde calisiyoruz ikimizde aliyorduk bunlari gorumceme gidisimde cayi sekerini hep getirdik nankör aldigim maasa kadar yüzüme vurdu kardesinin parasini yermisim.falan nisan yaptigim zaman kalkip benim paramla altin yaptirdi takti o zamanda 300 400 civari birseydi küçük altın dugunde sadece altin talti hakettimmi hayirr 
(196 puan) tarafından
Demek ki iyilik de yapsan yaranılmıyormuş
(1,918 puan) tarafından
Yapmican iste bizde aptallik
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Hangi birini söyleyeyim.?
0 oy
(10,578 puan) tarafından
Çok oldu hala da oluyor Allah'a havale edip susuyorum ama kendime yapıyorum susmakla asla da hakkımı helal etmem hiç birisine Allah sorsun 
0 oy
(20 puan) tarafından
Her gün karşılaşıyorum daha dün ağlaya ağlaya uyudum sütum azaldı onlar yüzünden ama suab susuyorum ne zaman patlarim bilmiyorum 6 aylık bebeğim var sabrediyorum bakalım ne zamana kadar 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Evet çok karşılaştım çoğuna sustum ama en sonunda patladım ve evimden kovdum :) ama yine gelip gider kaynanacagim 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Beni bildikleri için olmadı Cnm . Olurda susmam yani haksızlığa tahammül um hiç yok 
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Başlığı görünce kahkaha attım nedeni  yok ise o kdr çok.haksizlik gördüm ki böyle soru görünce güldüm kendime güldüm 
0 oy
(11,436 puan) tarafından
Evet eşimle ilk evlendigimiz zaman eltimle çok kıyaslama yapardı ve tabiki tepkimi gösterirdim kavga buyurdu 1 oldu 2 oldu en son çektim gittim baba evine öyle düzeldi 
0 oy
(741 puan) tarafından
Hergun karsilasiyorum malesef ki hergunde susmadan hakkımı savunuyorum ancak hiç bir çözüme ulaşamıyorum yıldım hayattan soğudum 
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Tabi ki hemde hamileyken kaynanam tarafından. 
0 oy
tarafından
Ohoo çok. Kaynanam herkeste otorite kuran bir kadın, bende doğru bildiğim şeyden öldürsen şaşmayan biriyim o yüzden beni çok törpülemeye çalıştı hala da arada yapıyor. İlk zamanlar çok tartışma oluyordu, hamile olduğumu öğrendim daha alttan almaya çalışıyorum ama sabrım tastığı zaman karşımda kim olursa olsun gözüm görmez 

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,044 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 750 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
0 oy
12 cevap 297 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde bodur (7 puan) tarafından soruldu