0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar eşinizin ailesi tarafından ya da eşiniz tarafından hak etmediğiniz bi tavirla yada sözle karşılaştınız mı sustunuz mu tepki mi verdiniz bu ne idi??

31 Cevaplar

0 oy
(5,870 puan) tarafından
Ben susamam bacım ahshshsh bu yüzden bana tepki gösteren olmaz genelde :D başkalarına yapılan haksızlığa bile paldır küldür cevap veriyorum :) 
(245 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun helal olsun aşko sana keşke bende hazır cevap olsam aslında bende çok üstüme gelirlerse fena laf ederim intikam alırım ama
(5,870 puan) tarafından
Doğumdan sonra ***** gibi bi dönem sustum akıl verip duruyordu millet ses etmiyordum sonra geçen kurbanda köyde milletin içinde hamile bi akrabaya dedim ki sana akıl vermeye kalkana deki çok biliyorsan kalk doğur kimseyide dinleme sanırım herkes cevabı o gün aldı
-Reklam-
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Onun tarafından değilde hep kendi ailem tarafından haketmedigim tavırlar sergilendi 
(245 puan) tarafından
En acisida o olsa gerek bende bunun en âlâsini yasadim
(42 puan) tarafından
Aynen bende öyle çok zor bir durum
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Karşılamasmadm ama kendimi çok kullandirdim orası ayrı.
(245 puan) tarafından
Ahh hiç bahsetme zaten insan sonradan fark ediyor
(1,230 puan) tarafından
Evet düşündükce deli oluyorm bende ne s.alakmsm diyorm cokta uzun bir zmaan geçmedi 3 yıl ildu
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Karşılaşmamak gibi bir durum söz konusu zaten olamaz ") tabiki de karşılaştım ve susmadım ben kavgacı bir insan değilim ama gereken lafı gereken yerde söylerim 
(245 puan) tarafından
Iyi yapiyon
0 oy
tarafından
Karşılaştım tepkimi de verdim.Normalde çok sessiz biriyimdir,kayinvalidemlerdeydik kayinpeder neye sinirlendiyse sofrada domates Salatalık tok diye kaynanama bağırdı ama sofrayı hazırlayan benim ki daha sadece kahvaltıliklari cikarmistim,sofrayı kurmam bitmedi o hemen oturdu başladı bağırmaya,doğrayip koydum önüne gittim odaya gelmedim xe geri yediler onlar akşam eşim geldiznoldu babamla sorun mi var dedi anlattım tamam bosver yaşlı zaten takma dedi ama zoruma gitti ertesi gun de eve geleceğiz gec kalktım oda ilçeye gitmişti görüşmeden geldim ve 1 Ay falan hiç konuşmadım sonra eşimle konuşurken istedi öyle konuşmaya başladım.
0 oy
(762 puan) tarafından
Yeri geldi her iki tarafta da karşılaştı özellikle eşin ailesi tarafından
0 oy
(403 puan) tarafından
Az önce yaşadım benim bir hastalığım var ve serum takinmam gerek ama küçük bebeklerim olduğu için evde takiniyorum damar yolu açıklamadi ve bana eğer takinmazsam sakat kalırsın senle bosanirim dedi ve bende boşan kapı orda deyip kapıya attım şimdi evde yok ben bunları yazarken bile ağlıyorum 
(245 puan) tarafından
Ovvv allah ıslah etsin inşallah o nasıl söz
(403 puan) tarafından
Çok şaşırdım hiç demezdi ama bu lafından sonra durmam bı dk babamı aradı durumu anlattım onlar başka ildeler çok sinirlendi topla valizini almaya geliyorum seni dedi suan valiz topluyorum keşke hiç evlenmeseydim bu hastalık bana çok çektiriyor belli ki o da sıkılmış benim bu hastaligimdan biz bu durumu anlatınca hiç sorun etmem herkes hasta olabilir falan demişti demekki yalanmış herşey evlenene kadar mis
0 oy
(448 puan) tarafından
Evet esimin ailesinin ben evlenmeden önce  tam altin borcu varmis evlenince tek oglan babasi da yok diye esimden istediler ... ben de yetimim babamdan gelen yetim parasi ile kendime tam altin almıştım  düğünden  bize gram bile kalmadi herseyi kendikiz yaptık  ... neyse dedim ben yetim param ile yaptim altını  birc veririm kardeslerin annen bana sende birlesin yapip verirseniz anca oyle veririm altini neyse eşim  dedi ben kefilim ... verdim 3 yıl  oldu en sonunda istedim kimseden ses soluk yoktu taksit taksit  verdiler o larada sıkışık  zamana denk geldi parcalandi gitti ..... ben o altini yetim parasından  aldim diye babam takmis gibi kabul ettim hic bozdurmayacaktim  asla hakkimi helal etmiyorum  verdiler ama parca parca ben tek seferde verdim ve altin olarak vermistim bir görümcem  hala  yarisinean cogunu vermedi ... cok severim gorumcelerimi ama bu konuda asla affetmiyorum  kardesim bile  olsa hakkim olsun derdim  babamdan bana dedigim seydi.. surat yaptilar tavir yaptilar istedim diye cok zoruma gitmisti
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Beeenn hatta postlarimda var kaynanam sagolsn 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Esim tarafından hak etmediğim muamele görmedim eşimden görmediğim için ailesine de fırsat vermiyo zaten,ailesinden kastım anne babası değil Allah var onlar pek hayatıma karismazlar ama ailenin diğer fertleri daha fena onlara da karisma fırsatını eşim vermiyo bende vermem 
0 oy
tarafından
Karsilasmadim, o yuzu vermem kimseye, ne esim ne bir baskasi oyle davranamaz he yanilip yenilip davranirsa da susmayacagimi bilir herkes.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Evet karşılaştım hatta olayın tam içindeyim çok şaşkınım. 
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Kaynanam tarafından çok haksızlığa uğradım ve bu yüzden sürekli bir tartışma laf sokma halindeyiz benle kavga etmeye bir türlü doymadı bide alt katımda oturuyor o istiyor ki cevresindeki herkes ona boyun etsin ona itiraz eden biri olunca kabullenemiyor çünkü kocasida çok sessiz kukla gibi herkesi öyle saniyor
(621 puan) tarafından
Bütün Kaynanalar böyle maalesef benimki de dahil neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum
0 oy
(13,120 puan) tarafından
Haksızlığa uğradım tabiki ama cevabını da verdim hak etmediğim bir muamele ile karşılaşmışsam da er ya da geç cevabını vermişimdir 
0 oy
(796 puan) tarafından
Hakli oldugumu bile bile bana iftira atiyosun dediler  o cok zoruma gitti esimin ailesi 
0 oy
tarafından
4yilik sevgilmdi eşim 1tlsni yemdim kaynnm evlnnce oğlumun paralarını yedin birikim yaptrmdn dedin 
(195 puan) tarafından
Vay be keşke yeseymişsin, yemek falan yediğiniz de sen mi öderdin, sinema, cafe vs . ödemeler nasıl oldu
tarafından
Gitmdikti annem çok sıkydi okul çıkışı gördüm zamn dilimi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet canım mesela ben 5 yıl kaynanamla oturdum ama olmadı yapamadık ayırdık evleri şimdi tüm çoçukları bana tavırlı beni görmezden  geliyorlar bende hiç takmiyorum 
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben olmasam evlenemez dost hayatı yaşardınız dedi. En ağiri buydu. Eşimin annesi olacak dedi. Ama özrünü diledi. Dilese ne olur. Resmen bana o.rspu demeye getirdi. Ben o anlamda demedim diyor. Ee şeytansın ya ne anlama geldiğini mi bilmiceksin. Daha neler neler ama en ağiri buydu. 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Cooooooookkk hangi birini sayiym 
0 oy
tarafından
Çookkk eşimde tutmayınca herkes her koldan saldırıyor kendimi haklı çıkartamıyorum hepsini Allaha havale etmekden başka bir şey gelmiyor elimden

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,042 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 740 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
0 oy
12 cevap 297 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde bodur (7 puan) tarafından soruldu