0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Kızlar annenize kaç saat uzakta yaşıyorsunuz ve gidince kaç gün kalıyorsunuz ☺️ amaç sohbet olsun :D

24 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
İlk 10 dakika idi mesafe :)

Sonra  37 saat 1500 km uzaklıktaydi.:) 

Şimdi 14 saat. Gittiğinde 20 gün kalırım eşimle veya kendim.
(194 puan) tarafından
En iyisi demi çünkü her zaman gidilmiyor
(2,688 puan) tarafından
Ya ben 1 haftada kaldığım oldu ara çok açıldıysa kalırım genelde 15 gün kalırım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 saat uzaktayız 2 ayda bir gidiyorum bazen 3 4 ayıda buluyor 20 gün kaldığım da oldu 1 ay kaldığım da 1 hafta 5 gün falan eşime ve bana bağlı kafamız nasıl eserse :)
tarafından
Aslidna yavaş havas yapsaydın keşke mesela başka birşey içirip uyutmaya alistirsaydin zamanla zamanla alisridi önceden oğlum emmeden uyumazdi ama artk meyve suyuda içse uyutuyorum emzirmeden
tarafından
Süt hayatta ağzına almaz kuzum biberonla geceleri kalktığın da versem alışır inşallah
tarafından
Meyve suyu yap elo süt icmezse onu içsin
tarafından
Mecbur artık canim uykuyla içip ağlamaz en azından dün başladım gece kalktı bir kere su verdim kucağımda salladım uyudu ikinci kez kalktı su verdim istemedi uyumadı çok ağladı yavrum :(
tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️☹️
0 oy
tarafından
1600 km uzaklıkta yaşıyorum. Yılda bir yada iki defa gidiyorum. Duruma göre kalma sürem değişiyor. 1 ay kadar kalıyorum 
(194 puan) tarafından
Uzakmis baya seninkiler cnm
tarafından
Evet canım ben Trakya da onlar Erzurum da :((
0 oy
(7,681 puan) tarafından
Ankarada yaşıyorum 2 ayda bir giderim 2 3 hafta kalırım simdi 3.5 saat ama malatyaya taşıncaz 10 saatten fazla nasıl olur bilmiyorum yine 4 5 ayda bir giderim sanırım 
0 oy
(4,949 puan) tarafından
6 saat var arada senede bir gider 1 ay kalirim
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Ahh ahh cok zor dimi annem arka sokagimda asla ayrilamam :angel:

(194 puan) tarafından
Evt gurbet çok zor cnm ne güzel yakınmış annen sana
(10,039 puan) tarafından
Allah yardim etsin canim. Ben dedim ben hayatta uzaga gidemem esimle ayni semtte oturuyordum kayinvalidemle annem ayni ilcede yani :)
(194 puan) tarafından
Amin cnmm cumlemize yardim etsin Rabbim..Bnde hep öyle derdim ama nasip kısmet işte
0 oy
tarafından
10 saat uzakliktayiz senede 1 kere giderim esimin yillik izninde oda ben oyle eşi tek birakip gitmeye sicak bakmiyorum o yuzden senede 1 kereye razi geliyorum 
(194 puan) tarafından
İyi dayanıyorsun senede 1 e cnm  ama herkesin düşüncesi farklı tabi
tarafından
1 sene dayanmiyorum canim cnku esim her akli estiginde annemle plan yapip annemgile bilet alip getirtiyor annemgili o yuzden ben senede 1 kere gidiyorum
0 oy
(3,259 puan) tarafından
1.5 ay oldu geleli :))) 16 saat
0 oy
(7,022 puan) tarafından
3 saat bazen 10 bazen 15 gün canım ama yetmiyor. 
(194 puan) tarafından
Demi kaç gün kalırsan kal eve gelirken üzülüyor insan sanki
(7,022 puan) tarafından
Kesinlikle bir de olduğum şehiri hiç sevmiyorum daha zor oluyor benim için.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Almanyadayım,  .  Gittiğim zaman 1 ay bazen 1.5 ay kalırım daha annem yeni gitti kız kardeşimle 1 ay kaldılar :)) şimdiden özledim 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
14 saat var. Geleli 10 gun oluyor. 2 ay kaldim esimin gorevi cikmisti. Geldim bosluga düştüm cok alismisim. Nasibse anca öbür yaza gidebilirim artık 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Çok uzak değilim 1 saatlik yol gittigimde o yüzden çok kalmam en fazla 3 gün  çünkü nerdeyse 15 günde bir annemler gelir yada biz gideriz esimle 
0 oy
tarafından
15 saat uzaklıktayız, yaz tatılınde gidiyorum. 1 ay kalıyorum :) 
0 oy
(2,939 puan) tarafından
4 saat sömestr da 1 hafta yazın da 2 hafta kalıyorum kendim gidince. Eşimle bazen haftasonu başka bir tatille denk gelince gidiyoruz. Bir de ramazan bayramında 
0 oy
tarafından
En uzak benim sanırım 1 dakika bile sürmüyor anama gitmem sjsjsjsj
0 oy
(13,821 puan) tarafından

3 saat gidince bir hafta on gün kalıyorum ne kdr yakın gibide görünse aynı yerdeki gibi olmuyor eve gelince hiç gitmemisim gibi:'(

0 oy
(4,152 puan) tarafından
bn konyada ailem izmirde kendi arabamizla 4 4 bucuk saat suruyo ama genelde trenle gidiyorum 9 saatte. senede 2 denk gelirse 3 defa gidiyorum ondecen cok sk giderdim ama simdi kizlarim okulluu bi yariyil tatilde gidiyorum 13 gun falan kaliyorum birde yaz tatilinde 20 gun kaliyorum. ailemde senede 3 defa gelir
0 oy
(415 puan) tarafından
Ah ah:( 12 saat uzaklıktaym gittiğimde 2 ay kalırım bu sene gidemedim seneye bu ayda anca giderim galiba kismet 
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Yılın 6 ayı annem 1 saat uzaklıkta ayda 1 görüşüyoruz diğer yarısı Diyarbakırda yani 1000 km uzakta... Anca 1 kere gidiyorum o süreçtede 15 20 gün kalırız
0 oy
(25,224 puan) tarafından
3 saat uzaklıktayım senede 2 kere falan giderim bazen 1 ay bazen 2 hafta kalırım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 213 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 486 göst.