0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Bize ders veren bir hoca var 4 5 kişi gidiyoruz aynı binada oturuyoruz hoca dedi ki bir günde sohbete ayıralım bu arada hepimizin 2 tane çocuğu var ve küçükler benim en büyüğü 2 yaşında hoca dedi ki çocukları dert etmeyin kendinizle getirin hocaninda çocukları var 4 tane küçük bunlar odada oynuyor biz ders alana kadar aramızda bide genç bir kız var 23 yaşında ama surkeli cocuklarinizi getirmeyin ben rahatsız oluyorum diyip duruyor eşlerimiz çalışıyor bırakacak kisme yok hoca bunu sıkıntı etmiyor ama bu kız taktı çocuklara diyor ki sohbete gelenler çocukları getirmesin ee o zaman sadece kendisi gidicek hocada yok dedi ben rahatsız olmuyorum dedi ben dedim ki sen başka gün gel biz başka gün gelelim bu sefer burun kiviriyor sizce hocaya desem ki benim ders alma saatimi değiştirin yanlış anlaşılır mi

3 Cevaplar

0 oy
(4,968 puan) tarafından
Bence sen o kızı takma ders ne zamansa i zaman git hoca herkese ayrı ayrı randevumu versin zaten herkes çocuklu kız rahatsizsa o gitsin o zaman bosver takma 
(1,313 puan) tarafından
Bende hoca zorlanmasin diye aynı saate gidiyorum ama sürekli çocuk muhabbeti yapıyor
(4,968 puan) tarafından
Duymamazlıktan gel
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sadece o çocuksuzsa ve çocuklardan sadece o rahatsızsa, kendisi konuşup çözüm arasın bence
(1,313 puan) tarafından
Sadece o çocuksuz
(1,552 puan) tarafından
O zaman o çözüm arasın.. Ayrıca hoca da çocukluymuş, hadi siz çocukları götürmediniz diyelim, hocanın çocuklarını da yollayacak evden
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kız kendi değiştirsin çok merakliysa şöyle egolu insanlardan oldum olası gıcık kapıyorum 23 yaşındayim iki çocuğum var ama daha önceden de olgun olduğumu düşünüyorum yeri geliyordu çocuklarla ortam sağlayıp oyun kurup onların o esnada oyun oynamalarını sağlıyordum 17-18 imde anneler o yüzden beni çok severdi keşke biraz anlayış olsa 
(1,313 puan) tarafından
Yok ya kız geçen parka çıkardım çocukları basketbol sahasında basketbol oynuyor benim kızımda top çok sever içeri girdi baktım çocuğu kovuyor gittim dedim babanın tapolu mali mı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 712 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde smrmhmt (261 puan) tarafından soruldu