0 oy
1,633 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar 3yillik evliyim 1kizim var 1aylik ama eşimden hala çekiniyorum ben ya ilişki sırasında olsun bişey isterken yanında atletle veya sutyenle durmaya çekiniyorum karı koca kelimesini veya canimli cicimli hiç konusmuyoruz arkadaş diye seslenirim ben eşimde adımla seslenir bu normal bı durum mu yoksa benmi fazla cekingenim eşimde sessiz bı insan evlenmeden önce ben çok eğlenceli gulen yüzlü biriydim ama şimdi öyle değil çok sessizim biri soru sorarsa konuşuyorum sadece ilişki esnasında kusura bakmayın eşimden utanıyorum 

45 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben ikinizde de özgüven sorunu olduğunu düşünüyorum, aile danışmanına gitsebiz size çok iyi gelir aslında, gider mi eşin 
(238 puan) tarafından
Gitmez canm zannetmiyorum:(
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Kız kaçarken çocuk yaparken çekinmedin de şimdi mi çekiniyorsun git kiz sarol kocana yarın öbür gün başkası sarilirsa aklın başına gelir sonra ah vah  etme 
0 oy
(162 puan) tarafından
Bende senin gibiyim ama kendimi yavaş yavaş zorlayarak aşmaya başladım ben adıyla bile seslenemiyorum psikolojik olduğunu düşünüyorum ya küçükken erkeklere karşı bizi çok aşırı baskıladıkları için sanırım eşimizden bile çekinir olmuşuz ama normal değiliz yani bende artık kendimi zorluyorum canısı felan demeye çalışıyroum öyle öyle düzelticem kendimi zamanla 
(238 puan) tarafından
Ayn öyle cnm ama alisicam galiba bu duruma buraya yazınca özgüven geldi bi bakalım ins eşime artik açıldım diyede post acarim:))
(162 puan) tarafından
Ay inşallah kız ama onunla da konuş çekindiğim için vs diye
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sence normalmi ben kocamin yaninda atlatlede dururum sudyenlede kocam yani saka yapriz birbirimize askim canim cicim her türlü seyleri söyleriz utanma esinden cocugu nasil yaptiniz siz isteyerek oldumu bazi seyler daha güzel ve özeldir sen giyinip süslen ki o gece daha bi zevkli olur anlatamiyorum simdi sana anla benii
0 oy
tarafından
Ben Allah ne verdiyse dalarım ne utancam;))
0 oy
tarafından

Normal değil canım biraz açıl belki o da senden karşılık bekliyordur, ben çok rahatimdir eşimin yanında hatta minicik şortlar giyerim yatarım bana der utanma utanma hiç giyinmeden yat, yatarım kocam değil misin derim hatta:D

0 oy
tarafından
Hiç normal değil eşin senin hayat arkadaşın onunla tüm bastırılmış duygularını yaşamalısın her şeyini açmalısın hemde her şeyini görücü usulü mü evlendiniz gerçi ben görücü usulü evlensem senin gibi olurdum aşk evliliği olunca istiyorsun ki kocan her yerde seninle olsun sana dokunsun her şekilde seni görsün sevgi problemi olmadığına emin misin 
(238 puan) tarafından
Eminim canm 2 sene konuştuk kaçarak evlendim
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Her şeyimi paylaşırım eşimle herseyide söylerim. O benim hayat arkadaşım. Tribimi nazımı herseyimi çekiyor. Bence geç değil bir yerden başlayın. 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ılk 2 yıl bende vardı ama eşımde yoktu o cok acıktı bana konuştu bana böyle utangaç olma benimle gül eylen şakalaş her türlğ şey konuş sımdı yanında rahatım aştım bu sorunu
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bence normal değil resmi gibii..

Ben sıradan insanlarla öyle konuşuyorum

Kocamla başka,tabiki en rahat onun yanindayim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Birsey soracam özür dilerim iliskiye anında acı hissediyor musun özür dilerim 
(238 puan) tarafından
Hayır canm
(1,541 puan) tarafından
Ben eşimden çekinmem ama iliskiye gelince ister istemez kendimi kasiyorum buda benim canımı yakıyor hamileykende doktora gidince o masa oturunca açıyordu o yüzden sordum özür dilerim
(1,541 puan) tarafından
Bu arada bende odunun eşim bazen tatlı şeyler söylerim ama özel günlerde saçmalarım hiç kafana takma doğal ol yeterli eşini seviyorsan sorun yok bunu tabi eşinede şöyle
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Normal değil canim. Eş demek diger yarisi demek insanin. Boşuna ' eş ' demiyoruz. Benim dogumumda annemde geldi. Ama ben afedersin altimi falan esime temizlettim. Dusun beni dogurandan utandım. Esimden utanmadim. Hic utanma arkadaşta deme. Senin illaki arkadaşın vardır. Yavas yavas aş kendini
0 oy
(121 puan) tarafından
Emin olabilirsinki ne kadar bazen sınır etselerde bizi herseyimier onlar ben vala esimin yaninda hic utanmam bazen ***** ***** hareketler yaparim esim malsin ya der ikimiz kahka atariz ben ablamgile filan bunlari yaparken utanirim aama eşimde asla eşim artik okadar alisdiki hic tepki vermez 
0 oy
(236 puan) tarafından
Bende iç çamaşırsız asla karısına çıkmam hatta denk gelse bacağımı büker eğilirim elimle kapatırım. Bence bu normal başkasına normalmi bilmem kendi fikrimi söylüyorum şimdi biri gelip linç vurmasın ! Ama ilişki sırasında bence çekinme kendini rahat hisset zaten rahatlamak için yapıyon kendine eziyet etme sıkılma yani... Bende eşime oy sene kurban olim fln diyorum ismi ali ben balim yada bali diyorum. İstersen bir kırılma noktası yap kendine güzel bir seslenme bul öyle seslen..  ben bazen herifim diyorum kurban olduğum fln öyle :)
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Ilişki sırasında biri soru sorarsa derken 
(238 puan) tarafından
Yok cnm ilişki sırasında değil normal hayatta demek istedim orada yanlış anlamışsın❤️
0 oy
tarafından
Oo bn hiç utnmam vala pedimi bile degisirm yanında:))☺️☺️☺️
(238 puan) tarafından
Ben çok kasıyorum heralde su yazıyı okuduktan sonra anladım
tarafından
Vala mi
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Evlendiğiniz ilk sene birisi yatıya kalmaya geldi mi size? 
(238 puan) tarafından
Cnm kaçarak evlendim ztn eşim okuduğu icin askere 21yasinda gitti biz kactigimizda eşim gitmeyeckti daha askere 5ay geçti çağırdılar bende kayinvalidemgilde kaldım 6ay sonra aradan 4sy geçti öyle ayırdık evi kendimizi biraz toplayıp heralde ondanda oldu orda çekindim hicbisey diyemedim diye
(2,438 puan) tarafından
Bence kesinlikle ondan. 2 önceki postuma bak istersen. Video var
0 oy
(129 puan) tarafından

Normal ya her insan bir olmaz herkesin yapısı farklı

(238 puan) tarafından
Ayn canm ama aşmam lazım bu durumu
0 oy
(770 puan) tarafından
Görücü usulü mu evlendinz bunu tetikleyen bisey mi oldu biz konuşuruz herşeyi 
0 oy
tarafından
Normal değil kesinlikle. İçinde eşine karşı mesafe kırgınlık mı var 
(238 puan) tarafından
Yok cnm

İlgili sorular

+4 oy
17 cevap 877 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 531 göst.
0 oy
18 cevap 507 göst.
24 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugba11 (2 puan) tarafından soruldu

378,340 soru

11,324,424 cevap

34,775 kullanıcı

...