0 oy
1,636 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından
Kızlar 3yillik evliyim 1kizim var 1aylik ama eşimden hala çekiniyorum ben ya ilişki sırasında olsun bişey isterken yanında atletle veya sutyenle durmaya çekiniyorum karı koca kelimesini veya canimli cicimli hiç konusmuyoruz arkadaş diye seslenirim ben eşimde adımla seslenir bu normal bı durum mu yoksa benmi fazla cekingenim eşimde sessiz bı insan evlenmeden önce ben çok eğlenceli gulen yüzlü biriydim ama şimdi öyle değil çok sessizim biri soru sorarsa konuşuyorum sadece ilişki esnasında kusura bakmayın eşimden utanıyorum 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kocadan utanilirmi hiç kiz:D

Utanmaman gereken tek kişi eşin aslında 

-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Arkadaş diyerek olmaz zaten canım arkadaş olarak mı görüyorsun hayla belki çekingen ondandır insan aşkım der canım der ne bilim sonuçta eşin o senin insan en çok onun yanında rahat giyinir rahat davranır eşinin de adınla seslenmesi seninde arkadaş demen olmaz biraz canım birtanem aşkım diyin yakınlığınizi belirtin birbirinize çekingen gider bence 
0 oy
(665 puan) tarafından
Bence normal değil yaa ha ilk başlarda evet ama 3 yıl olmuş artık 
0 oy
(99 puan) tarafından

Valla yalan yok bende aynı 3 yıl olacak utandigim çok nokta var eşim bu durumu seviyor heyecan katıyor diyor:D

İlgili sorular

+4 oy
17 cevap 877 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 531 göst.
0 oy
18 cevap 507 göst.
24 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugba11 (2 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...