0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Hesabim var ama yeni hesap açmak istedim hemen anlatıp üyeliğimi silicem annemlere kardeşlerime anlatmak istemiyorum başkada anlatacak kimsem yok. Belkide hamileyim diye iki kat alınganlık ediyorum ama geçen memleketteydik annemgile de gittik. Eve gelince 33 haftalık gebeyim off ya hiç bir şey artık bana olmuyor dedim bana zaten kardeşlerinin yanında aynı ****** gibi duruyordun dedi çok Alındım ayı gibisin dedi keyfimden mi öyleyim hamileyim dedim uykusu vardı uyudu direk zaten kalkınca hiç yüzüne bakmadım beni bilmiyon mu şakasına dedim hamilesin niye zayıf halini hiç mi görmedim abartma o manada demedigimi biliyorsun dedi. Hangi kadın bunun şakasını bile duymak isterki heleki ben hamileyim 2 kat daha alinganim dedim. Markete gidelim dedi hayır ozguvenimi kiriyorsun aynaya bile bakmak istemiyorum bir çocuğumuz daha var onu al git dedim. Ütü de bozulmuştu o da gidecek ben tek gidemem utanırım dedi. Bende istemiyorum doğuma kadar cikmiycam dedim tamm o zaman tek bu seferlik çık bı daha çıkmazsin dedi iki kat daha üzüldüm bu lafına uzaniyordum dogrulmaya çalıştım göbeğimden zorlandım bak yalan mı işte daha kalkamıyorsun gibi bı laf etti belki şaka yapıyor aklınca ama insan en sevdiği insanın kendiisni artık beğenmediğini düşününce çok üzülüyor şakası bile üzüyor insanı. şimdi tek başına çıktı gitti.

19 Cevaplar

0 oy
(3,020 puan) tarafından
Sanki kendi neymiş en azından benim kilo alma sebebim belli sen önce kendi kafana beyin al de marketten lazım olur deseydin
(1 puan) tarafından
Ben onun kadar incitmek istemedim kızım yanımızdaydi yoksa diyecek çok lafim.vardi daha birde tartışmak aramız kötü olsun istemiyirum diye of çekiyor yapma o zaman
-Reklam-
0 oy
(48,695 puan) tarafından
essek sakasi olmus
(1 puan) tarafından
Sonradan özür diliyor ama boş zaten normalde kolay unutan birisi değilim simdi. Daha kırılmış hissediyorum
0 oy
(7,425 puan) tarafından
ben cok kendıme kıloyum bılan derım eşeme kiloluyum tek dedı cümle ben senı her halinle seviyom dıyo verırsın kılo dedı boyle benı mutlu etı ama kılo verıyom 6 kılo verdım 10 kılo daha vercem vermıcem kilo
(1 puan) tarafından
Maşallah canım sonradan özür diliyor ama ne fayda zaten kolay unutan birisi değilim çok kırgınım inan hormonlar mi devrede bilmiyorum içimden bir şey koptu gitti sanki aklımda bin tane dusunce yani normalde kilolu bir insan olsam napacakti kilo bu kadar önemli ise dışarda her gördüğü gözüne hitap eden kıza.bakiyor mu o zaman
(7,425 puan) tarafından
takma kafaya bazen erkekler ne deceni sapıtıyo karsındaki kişiyi bazen düşünmuyolar esım bu konuda ıncedır ama benım eşımın bazen patavatsız zamanları oluyo takmıyom o nedemıs dıye
0 oy
(749 puan) tarafından
Seni kard3slerinle kıyaslaması tuhaf ne ger3k var böyle bir karsilastirmaya manasız geldi 
(1 puan) tarafından
Onlar küçük daha bekarlar zayıflar baya ondan.buyuk ihtimal
0 oy
tarafından
Eşin tam bir h.yvan böyle şaka mı olur. Ben çok kilolu biriyim ikinci hamileliğimde çok kilo almadım ama ksrnım enteresan şekilde büydü herkes ikiz yada üçüz sanıyodu yürürken nefes alamıyodum son zamanlar eşim bir kere bile ima bile etmedi ben yürürken kıyamam sana diyodu. Düşüncesiz insanla zor. Bence hatasını tam anlamıyla anlayana kadar tek kelime bile konuşma eşinle
(1 puan) tarafından
Maşallah canım eşine öncelikle . Zaten dusunmuyorum canım çok kırgınım yeminle
0 oy
(236 puan) tarafından
Üzülmeni istemem ama problem eşinde.. kendimi aynı kefeye koyuyorumda sırf cok kilo almadım diye benim eşim üzülmüştü bana keşke 10 kilo alsan ye oğlum bol ye  diye başımda beklerdi... Problem kesinlikle eşinde 
(1 puan) tarafından
Yok canım uzulecegim kadar üzüldüm zaten maşallah eşine bu arada zaten bu bebeği bence istemiyordu arada kaynimgile felan kendi istedi yoksa ben ikinci çocuk felan istemiyordum diyordu sonrada şaka diyip geçiyordu boğazına silah mi dayadim dedim o zamanda
(236 puan) tarafından
Zaten bebek babanın elinde istese olmazdı asla kendi çekilebilir. Bebeği baba yapar cinsiyetide baba belirler. Ama nedense en ufak birşeyde senin yüzünden oldu fln diyorlar.. benim kaynanam erkek torun istiyordu ama kötü niyetli değildir benimde prensesim oldu işde kaynanama anne cinsiyeti babası belirliyor dedim kadın şaşırdı bende içimde bebeği ben üretmiyorum sonucda oğlun tohumu bırakıyor dedim haklısın kızım demişti :)
(1 puan) tarafından
İşte söylüyor söylüyor sonra şaka diyor ya o beni deli ediyor çok sinirleniyorum ne zaman ciddi ne zaman dalga geçiyor anlamıyorum ama benim bildiğim bu konular ciddi konular şakaya açık değil ki en azından benim şahsi görüşüm bu
(236 puan) tarafından
Haklısın sende şakasının karşısında sessiz kal. Gülme suratına böyle dondon bak
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Ben de kilomunum eşimden bun sakasini bile duymadım ki bunun saksıda olmaz bence
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eşinde abartmış tamam başta şaka yapabilir mesela bende çok kilo aldım eşim banada der ama hamilelikten dolayı olduğunu oda biliyor. Karnında bebekle o ağırlıkla kalkmak hiç kolay değil kalkamıyorsun işte diyeceğine elinden tutup kaldırsaydı ya
0 oy
(736 puan) tarafından
Bence fazla alinganlik yapmissin eşin şakacı bir insansa onun bu huyunu biliyor olmalisin ama normalde hic saka yapmayıp ilk defa oyle birsey söylediyse sonra da şaka deyip laf çevirttiyse bilemem. Mesela benim eşim sakacidir geçen gün bir konu geçti aramizda insan sevdigini sırtında bile taşır dedim ben seyit on başı mıyım dedi baya güldük eglendik konu kapandi kilolarimizla barışık olmalıyız eşin sana sürekli zayifla eskiden iyiydin simdi cok sismansin gibi icinde saka olmayan ciddi cümleler kuruyorsa haklisin ama sadece bi şakaysa gülüp geçseydin cok daha iyi olurdu 
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende oglumda gebeyken banada esim seninkine Benzer şeyler soyledi  çok kilo almuissinda vicudun yaslilarinki gibi olmus  vs ben o an yer yarilsinda icine girmek istedim  çok zoruma gitti insan esjnde boule şeyler duymasi çok kotu agladim yaninda tutamadim kendimi  konusmadim 2 gun gecti çok ozur dilerim iliski icin yanına geldi ben istemedim gitmedim sonra geldi seni cagiriyirum niye gelmiyosjn dedi ben boyleyim soyleyim dedim senin gozunde gitmedim diye zoruna gitti  evet oylesin dediyjne beni kirdi  3 cocuga hamileydim 
(147 puan) tarafından
Seni iyi anliyorum o duyguyu
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Aman kuzum boş ver ne takıyorsun kafana senin karnında dünyalar güzeli bir bebek var bu bebeğe sahip olmak için insanlar neler feda ediyor hiç üzülme kandaki bebeği düşün Rabbim sağlık sıhhat versin kilo verilir çok zor bir şey değil üzme kendini
0 oy
(776 puan) tarafından
Kuzum bunda tarsisacak kırılacak bişey yok ben senin gibi karnimda b.ok tasimiyom sende hamile kal ondan sonra konuş erkek milletinin beyni bu kadar de geç bundan kırıldığını belli edersen en ufak kavgada burdan vurur seni belli etme ağzının payını ver gec
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ah eski esimde bir kere yaptı bunu bir kavgada. Ah be gülüm bu kılo caresi cok fakat senin yas gitmiş bir tarafındaki kıllar agarmış onu napcan sen onu düşün beni bırak dedim. Oymuş. Bir bozuldu mala bak aklınca beni kıracak kendi gt oldu. Sana tavsiyem laf sokarak karsılgını ver. 
0 oy
(695 puan) tarafından
Erkekler kendilerince şaka yaptıklarını sanıyorlar ama karşısındaki eşlerini kirdiklarını ya farkında değiller yada farkındalar umursamiyorlar 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Bazi erkekler şakayı sever eşim ve kaynim da öyle ama başkaları ile kıyaslama yapmazlar bu uaprigi iyi olmamış 
0 oy
(571 puan) tarafından
Dün gecede benim ki dalga geçti yeni doğum yaptım ve polikistik över olduğum için kilomda vardi ama eskisinden daha zayıfım yinede laf söyledi ve ben uzun bir süre konuşmayı düşünmüyorum çünkü bu konuda gercekten kiriliyorum evlenmeseydin o zman dedim sırtımı dönüp uyudum 
0 oy
(634 puan) tarafından
Şakayı kakaya çevirmiş resmen
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hamilelikten alıngan oluyoz o sana nasıl gelirse sen öyle git sende tipine bak de sesleri çıkmıyor:))))) 
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Her şakanın altında bir gerçek vardır. Ve sen yataktan kalkarken de yine aynı ima da birşey söylemesi ilk söylediğinin şaka olmadığını gösteriyor. Sen üzüldüğünü belirtmene rağmen çekinmeden aynı şekilde söz söylemiş. Bu yüzden bence sende aynı şeyi yap. Kendini ipek kumaş sanıyor sanırım. Saçı çirkindir, yüzü sivilcelidir, göbeği vardır, kasları yoktur vs vs illa ki mükemmel değildir. Sende çekinmeden aynı eşin gibi şaka imasıyla söyle bakalım ne yapacak. Nasıl oluyormuş anlasın. Kusurlarını söylemediğin insan böyle kendini kusursuz sanar. Söyleyene söylemek lazım. Bu kişi eşin bile olsa. Bana da benzeri olmuştu, bende eşime yapınca bir kaç kere hatta, anında balon gibi sönmüştü 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 374 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 485 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 570 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu

380,251 soru

11,384,682 cevap

34,884 kullanıcı