0 oy
372 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanimlar sezeryanla dogurdum bir de eşim ikide bir ciddi ciddi göbeğe bak zayifla falan diyor ben de yememden kessem sütüm azalıyor dedigi umrumda degil yeterki evladimi besleyeyim ama nedense cok zoruma gidiyor baska bir odaya aglamak istiyorum keske anlayışlı olsa evladimi doğurmuş olsun daha verirsin dese

10 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Hic acima otur ustune nefesi kesilsin nasilmis dalga gecmek anlasin :D

tarafından
Yaaa bebisim tesekkur ederim tombulkelbebekim ❤️❤️
tarafından
Fadimem ben ter bi garıyım sanirsam accik etli olsam diye zorluyom ama yok annem alamiyom bisi ya
(13,202 puan) tarafından
La Mihri kahkaha  attım eşim bakıyor neye gülüyor bu kadın diye :D
tarafından
Dusunsene öyle bi sahne hayal et Allah askina ne komik olur :))
(13,202 puan) tarafından
Ben de o yolda ilerliyorum :)
-Reklam-
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Sende onu eleştir nasıl oluyormuş görsün
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ona deki rahatsız oluyorum bu sözlerinden bunun geçici bir süreç olduğunu bildiğin halde bunu dile getirmen rahatsız ediyor beni lütfen bu konu hakkında çok yorum yapma de
tarafından
Ya nasil nayif konusmussun bide benim yoruma bak :)
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Şaka yapiyordur belki ya benimki de dalga geçerdi ama takmıyorum valla ama şaka yapiyo biliyom.cunku normalde de yapar hep yapar benimki
0 oy
(146 puan) tarafından
Sezeryan göbeği gitmiyor maalesef. Gider ama çaba sarf etmen lazım paralar Dökmen egzersiz yapman gerek bende sezeryan yaptım 2 kez benimde var midemin olduğu yer ince ama kesiğin olduğu yer gitmiyor orası kalıyor 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Bide kendisi 9 ay karnında bebe taşısın üstüne doğum yapsın onu gör sen. Sıkma canını insanız sonuçta can içinden can cikartiyoruz kolay mı 
0 oy
(422 puan) tarafından
Erkekler böyle mesaj veriyor ne yazıkki. Spor, karın egzersizleri yapın. Bir de sütün azalacak diye düşünmeyin. Karbonhidrat değil protein ve sebze ağırlıklı beslenin. Hem sütünüz daha kaliteli olur. Biraz çaba sarf etmeniz lazım kendi kendine gitmez
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Benimki de zayıflamama izin vermiyor alıştırmaya çalışıyor um doğumdan sonra yavaştan vereyim kiloları kızıyor bebek sütten kesilmeden olmaz diye napacam bende bilmiyorum diyet yapsam süt kesilse beni gebertir:D

0 oy
(7,875 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum doğum yapalı daha 2 ay olcak yeni bütün kilolarım gidiyor moralim bozuk:( eski kilom 44 di 60 ile doğuma girdim şuan 48 im inşallah daha zayıflamam
0 oy
(302 puan) tarafından

image

benimki beni buna benzetti sen yine şükret :woot:

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 754 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmurd (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 876 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 835 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 569 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...